Dodaj do ulubionych

Duża torbiel na jajniku :(

17.07.21, 03:11
Forum

REKLAMA


Boję się laparoskopii torbiela na jajniku i usuni.
123taga 11.07.21, 17:14
Hej dziewczyny.. Wykryto u mnie wielkiego torbiela na jajniku 9 cm.. Przeraziłam się.. Chodziłam od lekarza do lekarza, wydałam kupę pieniędzy, mówiłam, że boli mnie prawy bok i plecy na dole i żaden tego nie połączył z sprawami kobiecymi, dopiero urolog wysłał mnie na TK .. Jestem załamana.. Strata tego jajnika mam 24 lata.. Boję się, że się nie obudzę.. Czy rurkę intubacyjna wyciągają przed wybudzeniem czy w trakcie? Gin powiedział mi, że to jest torbiel wielokomorowa o klarownej zawartości.. Nic więcej, badania Ca125 i HE4 wyszły dobrze.. Boję się, że ten "potwór" mi pęknie.. Napiszcie proszę, jak wyglądało to u was? Czytałam stare wątki, ale już nikt się tam nie udziela a ciekawa jestem czy coś się w tych kwestiach zmieniło.. Czy bardzo boli brzuch po wybudzeniu? Mam mieć zabieg w Knurowie.. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam 🥺
Obserwuj wątek
    • nick745 Re: Duża torbiel na jajniku :( 05.08.21, 14:18
      Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytania, ponieważ rurka intubacyjna może być wyciągnięta podczas, gdy będziesz przytomna, lecz nie będziesz tego totalnie pamiętać lub może też być wyciągnięta znacznie później - po zabiegu. Zazwyczaj jest wyciągana w momencie w którym pacjent nie pamięta.
      Czy Ciebie brzuch będzie bolał? Próg bólu i reagowanie na ból jest kwestią indywidualną. Po operacji nie powinnaś czuć bólu, a jeżeli będziesz czuła, to należy zgłosić ten fakt i na pewno otrzymasz coś przeciwbólowego. Kładzie się nacisk na komfort pacjenta, więc ból powinien być uśmierzony.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka