Dodaj do ulubionych

Spóźniona miesiączka, mięśniaki, antykoncepcja

06.09.21, 12:36
Witam, moja miesiączka zawsze była bardzo regularna. Brałam antykoncepcję by usunąć torbiel ale tez przy okazji dla życia seksualnego. Po pewnym czasie zmieniłam lekarza i tabletki ponieważ po tamtych czułam się po pewnym czasie zle, na wizycie dowiedziałam się ze mam mięśniaki ale mam się nie martwic. Antykoncepcję stosowałam jeszcze przez pół roku następnie odstawiłam tabletki. Na kolejnej kontrolnej wizycie zostałam zle potraktowana i od lekarza się nic nie dowiedziałam.. chodź przyszłam i mówiłam ze czuje kucie w jajniku i w miejscu intymnym.. ale lekarz dopukał swoje i wypuścił mnie mówić ze wszystko jest dobrze ,minęły 3 miesiące miesiączka się pojawiała ale bardzo bolesna, sam stosunek coraz mniej sprawiał mi przyjemność. Dziś mijają 2 tygodnie od planowej miesiączki ale jej brak zrobiłam test 3dni po- negatywny, tydzień- negatywny i dziś czyli 2 tygodnie i tez jest negatywny. Mam bolesne piersi i objawy jak na miesiączkę… Czy która miala podobna historie. Czy to mogą być zaburzenia hormonalne? A może to ciąża?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka