Dodaj do ulubionych

Sibutramina nie zadziałała - tycie

27.02.22, 13:21
Dlaczego każdy schudł z osób, które czytałam w necie na sibutraminie a ja nie?
W trakcie kuracji o 5 lutego jedna tabletka dziennie tj 15mg tylko w pierwszym tygodniu waga wskazała -1kg a teraz w kolejnym czasie mam więcej niż przed rozpoczęciem kuracji o +4kg.
Jest to dla mnie totalnym zaskoczeniem...pomocy!
Skutki uboczne były tylko na samym początku i to suchość w jamie ustnej, uczucie gorąca, owszem nie odczuwałam apetytu, mała chwila z krwawieniami....po za tym nic!
Waga idzie w górę zamiast w dół. Jak sobie z tym poradzić?
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Sibutramina nie zadziałała - tycie 27.02.22, 15:53
      46dusza napisała:

> Dlaczego każdy schudł z osób, które czytałam w necie na sibutraminie a ja nie?

Przecież te pochwalne wypowiedzi piszą dystrybutorzy specyfiku a nie ludzie, którzy schudli. A naiwni się na to nabierają.

> W trakcie kuracji o 5 lutego jedna tabletka dziennie tj 15mg tylko w pierwszym
      > tygodniu waga wskazała -1kg a teraz w kolejnym czasie mam więcej niż przed rozp
      > oczęciem kuracji o +4kg.
      > Jest to dla mnie totalnym zaskoczeniem...pomocy!
      > Skutki uboczne były tylko na samym początku i to suchość w jamie ustnej, uczuci
      > e gorąca, owszem nie odczuwałam apetytu, mała chwila z krwawieniami....po za ty
      > m nic!
      > Waga idzie w górę zamiast w dół. Jak sobie z tym poradzić?

Odchudzać się w normalny sposób - odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną.

S.
    • horpyna4 Re: Sibutramina nie zadziałała - tycie 27.02.22, 16:13
      Skutki uboczne mogą być znacznie poważniejsze: zawał lub udar. To świństwo powoduje wzrost ciśnienia tętniczego, więc je odstaw.

Jak chcesz schudnąć, to przede wszystkim zmniejsz ilość pochłanianych węglowodanów i nie pojadaj między głównymi posiłkami. Zmniejsz też ilość jedzenia w ogóle, żeby żołądek trochę się skurczył.

No i dużo ruchu też by się przydało.
        • snajper55 Re: Sibutramina nie zadziałała - tycie 04.03.22, 19:08
          46dusza napisała:

> Hm....przerzuciłam się na włączenie do diety octu jabłkowego. Jakie będą rezult
          > aty nie wiem...

Będą oczywiście żadne. Nie ma cudownego środka, który spowoduje schudnięcie. Odchudzić się można jedynie za pomocą odpowiedniej diety, polegającej na zmniejszeniu ilości zjadanych kalorii połączonej z większą aktywnością fizyczną. To jedyna metoda aby się odchudzić.

S.
            • horpyna4 Re: Sibutramina nie zadziałała - tycie 04.03.22, 20:30
              Ale przede wszystkim przestaw się na nieszkodliwą dietę. Jak najmniej pieczywa, ziemniaków, klusek, kasz i ciast. Jedz 3 razy dziennie i nie jedz nic między posiłkami, a kolacja ma być skąpa i najpóźniej o 18.00. Jedzenie powinno być jak najbardziej urozmaicone, dużo rozmaitych warzyw i owoców, serów, ryb i wędlin. Ja schudłam błyskawicznie, jedząc na śniadanie tylko jedną kromkę razowca, a poza tym wędliny, sery, pomidory, rzodkiewki. Na obiad mięso lub ryba tylko z surówką, bez żadnych ziemniaków, na kolację też sery, wędliny i dodatki warzywne, ale w przeciwieństwie do śniadania już zupełnie bez chleba. Nie ograniczam tłuszczów, ale bez węglowodanów i tak nie je się ich dużo, a poza tym są spalane z braku węglowodanów. No i dużo chodzę na piesze wycieczki.

U mnie efektem tej diety było nie tylko szybkie schudnięcie o 8 kg, ale też cukier i cholesterol nareszcie mam w normie. No i czuję się teraz o wiele lepiej, niż przedtem. Wcześniej po prostu zdychałam.

I nie stosuj żadnych wspomagaczy, bo zaszkodzisz zdrowiu.
      • 46dusza09 Re: Sibutramina nie zadziałała - tycie 11.05.22, 22:15
        Jestem totalnie głupia.
        ..nie dość że nie schudłam to kupiłam inne świństwo tj.dinitrophenol aż dwa opakowania lykam i zero efektu....nawet skutków ubocznych..... jestem załamana. To co osiągnęłam dietą i ćwiczeniami przez ostatnie 2 lata legło w ciągu 4 msc tego roku
        • horpyna4 Re: Sibutramina nie zadziałała - tycie 12.05.22, 09:31
          Czy naprawdę jesteś aż tak uzależniona od łykania pigułek? To już zakrawa na obsesję.

Dostałaś tu porady - właściwa dieta połączona z aktywnością fizyczną, a Ty dalej nakręcasz się cudownym działaniem rozmaitych specyfików.
        • snajper55 Re: Sibutramina nie zadziałała - tycie 12.05.22, 12:33
          46dusza09 napisała:

> Jestem totalnie głupia.

Masz rację, jesteś. Mogę cię jedynie pocieszyć, że dzięki takim jak ty sporo osób żyje sobie na wysokim poziomie niewiele robiąc. Wy ich utrzymujecie.

Mam kilka bardzo rzadkich, odchudzających kamieni. Wystarczy je tylko mieć przy sobie i chudniesz. Mam oświadczenia wielu osób, które dzięki nim zrzuciły wiele zbędnych kilogramów. Jeśli jesteś zainteresowana ich wypożyczeniem, to pisz na mój gazetowy adres. Dogadamy się.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka