Dodaj do ulubionych

Bóle łowy po zwiększeniu dawki zoloftu

29.04.22, 11:33
Witam serdecznie!
Od 3 tygodni leczę depresję oraz zaburzenia lękowe ( nerwica ). Psychiatra przepisał mi lek o nazwie zoloft, przez tydzień miałam brać 25 mg rano i popołudniu, a po tygodniu 50mg rano i popołudniu. Pierwszy tydzień był bardzo ciężki, miałam bardzo nasilone objawy, później stopniowo zaczęłam w miarę funkcjonować. We wtorek byłam na kontroli, lekarz podniósł mi dawkę do 2 tabletek rano ( 100mg) i 1 popołudniu ( 50mg). Od wczoraj mam pogorszenie stanu, bardzo dokucza mi ból głowy, uczucie miękkich nóg, lęk przed wyjściem z domu, depersonalizacja, i duszności...czy to oznacza, że mam za wysoka dawke, czy organizm po raz drugi potrzebuję tygodnia do przyzwyczajenia się ? Martwię się, czasem już sama nie wiem czy coś mi się naprawdę dzieje, czy to tylko głowa i nic się nie dzieje. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka