Dodaj do ulubionych

Zle samopoczucie po lekach

27.07.22, 16:38
Witam, wczoraj wieczorem miałam robioną kolonoskopię ze znieczuleniem. Dostałam dość dużą dawkę mitazolamu i fentanylu. Dzisiaj czuję się fatalnie, brak apetytu, zmęczenie tak duże, że ledwo wstaje z łóżka do łazienki, zawroty głowy, czuje się tak nieswojo. Czy może tak być ze to od tych leków ? Dzięki za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Zle samopoczucie po lekach 27.07.22, 17:17
      Na pewno od znieczulenia?
      Kolonoskopię miałaś chyba nie dlatego, że nic ci nie dolega.
      Przed kolonoskopią nerwy i długi post, więc może też stąd osłabienie?
      • kasia1298 Re: Zle samopoczucie po lekach 27.07.22, 18:01
        Kolonoskopię miałam z tego względu ze bardzo boli mnie z lewej strony podbrzusza. Na usg u ginekologa wszystko w normie, badania również , kolonoskopia tez nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Lekarz zasugerował endometriozę. Możliwe, ze osłabienie wynikło również z nerwow. Nie ukrywam bardzo się bałam tego badania i byłam kłębkiem nerwow
        • horpyna4 Re: Zle samopoczucie po lekach 28.07.22, 22:20
          Osłabia przede wszystkim przygotowanie się do kolonoskopii. A koniec stresu związanego z oczekiwaniem na to badanie powoduje dodatkowo oklapnięcie człowieka.
          • pablosix911 Re: Zle samopoczucie po lekach 09.08.22, 21:14
            magdapl123 wszystkoomeskosci budowa mozgu sie liczy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka