Dodaj do ulubionych

Podrażniona śluzówka nosa

31.07.22, 22:07
Laryngolog zdiagnozował u Mnie skrzywioną przegrodę nosową, która upośledza mi oddychanie. Zajrzał mi do nosa i zauważył, że mam jednocześnie podrażnioną śluzówkę nosa. Zanim mam przystąpić do septoplastyki, to najpierw nakazał mi wygoić śluzówkę - przepisał mi maść i spray do nosa, aby ją wygoić i kazał mi smarować nos przez 60 dni. Teraz upłynął 50 dzień kuracji i zaczęła mi lecieć krew z nosa (to było takie drobne krwawienie). Czy te 50 dni pójdzie teraz na marne i będę musiała od nowa rozpocząć cykl 60 dni kuracji?

*Słyszałem, że jak ma się skrzywioną przegrodę nosową, to krwawienia z nosa są dosyć częste i nie powinny być żadnym zaskoczeniem.
Obserwuj wątek
    • sp9tcu Re: Podrażniona śluzówka nosa 31.07.22, 22:12
      A po co operacja
      wujek google
      sp9tcu zatoki
      sp9tcu nos
      sp9tcu katar
      sp9tcu krwawienie z nosa
      sp9tcu alergia
      • enelain Re: Podrażniona śluzówka nosa 31.07.22, 22:19
        No jak to po co operacja? Po to by komfort i jakość życia zmieniły się na lepsze. Skrzywiona przegroda nie pozwala Mi normalnie żyć. Oddycham naprzemiennie 1 dziurką, a 2 jest wtedy niedrożna, oddycham też przez usta, nie wysypiam się mimo 8 godzin snu, mam przewlekły katar, chrząkam i jeszcze wydzielina (flegma) mi spływa po gardle. To się wreszcie musi skończyć.
        • sp9tcu Re: Podrażniona śluzówka nosa 01.08.22, 17:57
          tak katar ci przejdzie po operacji przegród
          miałaś rtg zatok ? masz alergie ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka