Dodaj do ulubionych

Podrażniona śluzówka (nosowa)

01.08.22, 08:06
Laryngolog zdiagnozował u Mnie skrzywioną przegrodę nosową, która upośledza mi oddychanie. Konieczna będzie operacja, bo krzywa przegroda nosowa nie pozwala Mi normalnie żyć i utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Zajrzał mi do nosa i zauważył, że mam jednocześnie podrażnioną śluzówkę nosa. Zanim mam przystąpić do septoplastyki, to najpierw nakazał mi wygoić śluzówkę - przepisał mi maść i spray do nosa, aby ją wygoić i kazał mi smarować nos przez 60 dni. Teraz upłynął 50 dzień kuracji i zaczęła mi lecieć krew z nosa (to było takie drobne krwawienie). Czy te 50 dni pójdzie teraz na marne i będę musiała od nowa rozpocząć cykl 60 dni kuracji?

*Słyszałem, że jak ma się skrzywioną przegrodę nosową, to krwawienia z nosa są dosyć częste i nie powinny być żadnym zaskoczeniem.
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Podrażniona śluzówka (nosowa) 01.08.22, 11:45
      Może zapisał Ci nieodpowiednie leki - napisz, jaka to maść i jaki spray. I czy w związku z upośledzeniem oddychania stosowałaś jakieś krople do nosa? Bo zwykle one najbardziej niszczą śluzówkę.

      I koniecznie skontroluj ciśnienie, bo za wysokie może powodować krwawienie z nosa. Poza tym warto zrobić morfologię, czy z płytkami krwi wszystko w porządku. Aha, czy nie brałaś ostatnio aspiryny? Bo znam przypadek krwawienia ze wszystkich śluzówek (tych niżej też) po jej zażyciu, na szczęście niezbyt wielkiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka