Dodaj do ulubionych

Ciągłe uczucie senności

07.08.22, 20:51
Witam
Nie wiem co jest grane ,ale już od dłuższego czasu cały czas mam takie ciągłe uczucie senności. Nie ważne czy to jest wolny dzień czy po pracy normalnie jakby coś wysysało ze mnie życie. Na początku myślałem ,że jest to wina diety ale skąd... odżywiam się raczej dobrze jem mięso, warzywa, ryż, codziennie jakaś małą dawkę owoców jeżeli chodzi o słodycze to codziennie w pracy batonik na deser i tyle.
Macie jakieś pomysły o co z tym chodzi czy może ktoś miał podobnie i jakoś się z tym uporał?
Obserwuj wątek
    • sp9tcu Re: Ciągłe uczucie senności 07.08.22, 21:12
      pogoda fatalnie wpływa na ludzi
      a morfologie pasowąło by zrobic
      • maurry Re: Ciągłe uczucie senności 07.08.22, 22:09
        Z tymi badaniami może być problem ,ale przynajmniej będzie wszystko czarno na białym.
        Dzięki za odpowiedź
        • sp9tcu Re: Ciągłe uczucie senności 07.08.22, 22:36
          nie stać cię 8 zł morfologia jeszcze cukier i po sprawie
          • maurry Re: Ciągłe uczucie senności 07.08.22, 22:51
            Mieszkam za granicą i tutaj aby zrobić badania musisz mieć swojego lekarza którego nie mam. W obrębie gdzie mieszkam nie chcą nowych rejestrować a następny jest w sąsiednim mieście do którego mam kawałek. Teraz gdybym chciał zrobić badania to pewnie będę musiał jechać jeszcze na lotnisko aby zrobić PCR test czekać na wynik czy nie mam kowida umówić się na spotkanie z lekarzem na które jeszcze dłużej poczekam. Trochę to zniechęca :/
            • horpyna4 Re: Ciągłe uczucie senności 07.08.22, 22:54
              Poza morfologią konieczna jest kontrola ciśnienia. Możesz mieć za niskie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka