Dodaj do ulubionych

WYMAZ Z CEWKI MOCZOWEJ ała!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 11:59
urolog chce mi zrobic taki wymaz bo twierdzi ze to jedyny skuteczny sposob
aby zbadac czy mam chlamydie, ale to barbarzynstwo, czy sa jakies inne
badania na chlamydie??
Obserwuj wątek
      • Gość: nina Re: WYMAZ Z CEWKI MOCZOWEJ ała!! IP: 212.160.172.* 23.11.04, 12:55
        zapytaj się urologa, ja jak mi chcieli zalołyżc cewnik- też urolodzy,
        powiedziałam po prostu- bardzo grzecznie i z pełnym uśmiechem, iż niessssstety,
        ale nie zgadzam się na tą procedurę. NAstąpiła chwila konsternacji, bo 99,9%
        zgadza się na wszystko, po czym zaproponowali inną metodę leczenia i wszystko
        było ok. Po prostu grzecznie i spokojnie, naprawdę wiele niezbyt przyjemnych
        badań możńa w ten sposób ominąć. Wiem, iż mogę zaraz zostać napadnięta, że
        lekarz wie co najlepsze, patrzy z punktu medycznego itd, ale po prostu mnie
        cewnik i jego zakładania strasznie krępowało i powiedziałam nie :) I żyję
        • Gość: jagoda Re: WYMAZ Z CEWKI MOCZOWEJ ała!! IP: 217.96.36.* 23.11.04, 13:06
          Nina ma rację, że nie nalezy się zgadzać na wszystko co proponują lekarze tym
          barzdiej, że w naszym kraju nie mają zbyt dobrej opinii, ale w sprawie
          chlamydii wydaje mi się że nie ma innego sposobu - wiarygodnego aby je wykryć,
          chyb że lekarz przepisze Ci antybiotyk zaocznie, ja tak dostałam.
          • Gość: agusia Re: WYMAZ Z CEWKI MOCZOWEJ ała!! IP: *.netten.pl 23.11.04, 22:50
            > Nina ma rację, że nie nalezy się zgadzać na wszystko co proponują lekarze tym
            > barzdiej, że w naszym kraju nie mają zbyt dobrej opinii
            > chyb że lekarz przepisze Ci antybiotyk zaocznie, ja tak dostałam.
            Nie moge nie skomentowac, rozumiem ze najlepszy lekarz to taki który przepisze
            antybiotyk na zyczenie pacjenta bez badania...niestety narazanie pacjenta na
            byc moze niepotrzebne leczenie antybiotykiem ktory nie jest lekiem obojetnym
            jest bledem...
    • Gość: maciek Re: WYMAZ Z CEWKI MOCZOWEJ ała!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 18:08
      a jak sie nazywa ten antybiotyk? pomogl? jakie mialas objawy? bo ja dzis
      odebralem posiem nasienia i moczu ale wszytsko jest ok, wiec to cos innego , a
      mam spuchnieta prostate, i wyciek takiego przezroczystego plynu klejacego sie z
      cewki, szczegolnie gdy sie podniece, i penis pod napletkiem bardzo brzydko
      pachnie nawet w chwile po tym jak go umyje, czy to moze byc chlamydia? czaasem
      tez mnie szczypie cewka , a czy mozna w aptece dostac pojemnik na wymaz? bo
      poprostu pobior esa sobie ten plyn z cewki .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka