Dodaj do ulubionych

kręgosłup szyjny

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.01.05, 15:00
Zostałam zakwalifikowana do operacji. Chciałabym się zorientować gdzie w
Polsce wszczepia się prodysk. Jestem już po usztywnieniu 1 poziomu, powyżej
dysk uciska mi rdzeń kręgowy. Czuję się coraz gorzej. Proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: magda Re: kręgosłup szyjny IP: *.3vnet.pl 18.01.05, 08:49
      napisz w googlach'operacja kregoslupa w Gdansku' tam znajdziesz, tylko nie
      pisalas czy to ma byc prywatnie czy na kase.Amoglabym zapytac? dlaczego sie
      zdecydowalas na operacje, ja jestem w podobnej sytuacji i neuroch. i moja
      neurolog odradzili mi operacje tylko rehabilitacja a mam dyskop. wielopoziomowa.
      • Gość: mika Re: kręgosłup szyjny IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.01.05, 16:46
        Z moich doswiadczeń wynika, że chyba ważniejszy jest stan neurologiczny
        pacjenta (który może być oceniony dzięki badaniu lekarskiemu)niż to, co
        wykazuje zdjęcie. Zdecydowałam się na operację bo mój stan się pogarsza niemal
        z dnia na dzień. Poza tym ucisk już samego rdzenia kręgowego (nie worka
        oponowego, który go otacza) może przynieść nieodwracalne skutki. Mnie lekarze
        namawiają do zabiegu. Z tego co wiem to sztuczny dysk nie jest finansowany
        przez NFZ.
        • Gość: magda Re: kręgosłup szyjny IP: *.3vnet.pl 18.01.05, 18:26
          mika nie chcialam ciebie w zaden sposob urazic.Wiem jaki to bol,niektorzy tego
          nie rozumieja,ale ja tez mialam skierowanie na operacje i neurochirurg sam mi
          odradzil,moze dlatego ze nie mam ucisku na rdzen ale powiedzial operacja to
          ostatecznosc.Wiaze sie z komplikacjami.Zmienilam sobie neurolog ktora rozumie
          bo sama ma problemy z szyjnym i tez mi odradzila.Nic nie sugeruje i jezeli
          odebralas to za nietakt z mojej strony to jeszcze raz sorry ale uwiesz to nie
          bylo moja intencja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka