Dodaj do ulubionych

co z tą skórą głowy??!!

IP: *.net.autocom.pl 27.02.05, 09:40
Mam dość duży problem. Chodzi o skórę głowy. Od jakiegoś czasu (będzie to już z ponad rok) okropnie mnie swędzi a na dodatek łuszczy się i włosy bardzo szybko się przetłuszczają. Żadne szampony na łupież czy na łojotok nie pomagały. Nie sądzę też, żebym miała jakieś uczulenie na szampon, gdyż zmieniałam je często, by tę ewentualność wykluczyć. Teraż używam tylko hypoalergicznych ale problem jak był, tak jest.
poszłam z tym do poleconej dermatolog, która zobaczywszy moją głowę od razu powiedziała, że nie jest to żadna łuszczyca czy też łupież, tylko grzybica i przepisała mi leki sterydowe (Dermovate i Flucinar). Po kilku dniach stosowania, problem zniknął. Niestety po 2 miesiącach wszystko zaczęło się od nowa. Więc znów wzięłam te leki i przeszło, ale oczywiście nie na długo.
Ostatnie wydarzenia natomiast dały mi do myślenia. Skończyłam sesję i w końcu mogłam wypocząć i zrelaksować się i ... po 2 dniach wszystkie objawy ustąpiły !!!!
Czy jest to możliwe, że moje kłopoty są związane jedynie ze stresem??? Jeśli tak, to co mogę zrobić? Brać coś na uspokojenie (bo ten 'stres' prawdopodobnie w większości jest nawet nieświadomy). Tylko że jak piłam jakieś ziółka na uspokojenie, to byłam po nich bardzo senna, bo ja w ogóle mam niskie ciśnienie.
Proszę poradźcie, co mam robić.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka