Dodaj do ulubionych

Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!!

03.03.05, 17:27
Witam
Od ok tygodnia boli mnie głowa praktycznie przez cały dzień nie wiem jak
sobie z tym poradzić wczoraj byłem u lekarza ale nic konkretnego mi nie
doradził zapisał witaminy i twierdzi że to z przemęczenia co wy o tym
sądzicie ?
nigdy nie bolała mnie głowa dłużej niż 1-2 dni nie jestem przeziębiony wiec
to nie zatoki, ciśnienie też mam w porządku, od pewnego czasu odczuwam
senność i zmęczenie do tego doszedł ten ból umiejscowiony jest raczej z tyłu
głowy ale czasem w skroniach i na samej górze głowy przy okazji boli mnie
kark nie wiem czy to ma coś wspólnego ale mam dość mocne boczne skrzywienie
kręgosłupa i od dłuższego czasu bóle w odcinku lędzwiowym
Czy waszym zdaniem może to być jakaś poważniejsza sprawa np:(guz mózgu)?
Czy udać się z tym do jakiegoś specjalisty
Doradźcie coś
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • neoarti A Głowa nadal boli POMOCY!!!! 06.03.05, 16:43
        Boli i boli sam już nie wiem co myśleć czy sądzicie że to może być migrena ?
        czy przy migrenie głowa może boleć całymi dniami ?
        boli mnie już prawie 2 tygodnie !!!
        wcześniej nigdy nie miałem takich problemów
        poza bólem głowy nie mam innych dolegliwości oczywiście poza bólem karku i
        kręgosłupa lędzwiowego
        nie mam gorączki , zawrotów głowy itp..
        czy ktoś miał podobne objawy ??
    • Gość: Magda Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! IP: *.3vnet.pl 03.03.05, 21:10
      Moze to od kregoslupa szyjnego?Bole glowy ciezko jest zdiagnozowac.Lekarze
      klada to na barki nerwicy ,przemeczenia, nie kieruja do specjalistow bo po co
      [oczywiscie nie wszyscy].Wez skierowanie do neurologa ,a ja z bolami glowy
      karku chodzilamprzez 15 lat ,diagnozy byly rozne ,ale zero badan.Dopiero w tym
      roku trafilam na tak wsaniala neurolog ,ktora [zrobila przeplywy,rezonans
      szyjnego TK ledzwiowego] i bole glowy karku byly przyczyna szyjnego ,
      [dyskopatia wielopoziomowa zaburzenia neurol.] ,uszkodzenia korzeni rdzeniowych
      i wiele innych.A o najgorszym nie mysl.A moze przyczyna jest niskie cisnienie?
    • ina1972 Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 03.03.05, 22:59
      WItaj
      Serdecznie współczuje. Dzisiejszy dzień to mój pierwszy dzień po dokładnie 3 tygodniach, bez bólu. Myślę, że tak długotrwałego bólu nie powinno się bagatelizować. Choć łatwiej jest radzić. Ja się tak męczę już od dłuższego czasu. Właśnie "dojrzałam" i wybieram się do neurologa. Na dluższą metę nie można z takim bólem życ. To strasznie denerwujące. Nie potrafię normalnie fnkcjonować. Podejrzewam, ze u mnie to migrena. Wszystkie objawy na nią wskazują, ale przecież nie jestem lekarzem, więc idę się przebadać. Tobie radzę zrobić to samo. Nie ma na co czekać. Poproś o skierowanie do neurologa, inaczej niczego konkretnego się nie dowiesz.

pozdrawiam
    • Gość: slimal Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! IP: 62.141.240.* 04.03.05, 07:54
      witam ja to samo miałam z mężem całe tygodnie bolała go głowa to mogą być
      migrenowe bóle głowy ja kupiłam mu coś co się nazywa EASOLVE to jest z medycyny
      chińskiej dokładnie ze STAR LIFE ich strona www.starlife.pl
      tą tabletkę bierze sie na początku jak boli głowa a po dwóch tygodniach
      kuracji sie nie przerywa ale bierze sie tylko 1 tabletkę tygodniowo wrazie
      pytań slimal@wp.pl pozdrawiam.
      • Gość: Venus Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! IP: 5.6.1D* / *.vc.shawcable.net 04.03.05, 09:26
        EASOLVE
        Consisting of three ingredients-feverfew leaf extract, rosemary, and peppermint-
        Easolve soothes feelings of headache pain. Feverfew leaf helps ease
        inflammation and support healthy blood flow, peppermint helps to sooth muscle
        spasms, and rosemary gently soothes feelings of headache pain.

czyli extrakty z:
        zlocien maruna, rozmaryn, mieta pieprzowa

od siebie dodam ze zlocien maruna jest niewskazany w ciazy i w czasie karmienia

Venus
    • Gość: Ela Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 09:43
      Witaj w klubie. Mnie tez często boli głowa. Ból umiejscowiony z tyłu głowy moze
      pochodzic od kręgosłupa, natomiast na skroniech , z przodu często świadczy o
      migrenie. Dla prwniści zrób sobie badanie dna oka i EEG. Jeżeli czesto cieprisz
      na bóle głowy to może warto zastanowic sie nad rezonansem.
      Przy migrenach głowa boli czesto nawet kilka dni. Zauważ czy przy zmianie
      pozycji głowa nadal cię boli, może rzeczywiscie to przez kręgosłup.
    • Gość: moorva Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 11:33
      Witam
      Od trzech lat w porze jesienno - zimowej mam podobne bóle głowy, z tymże z roku na rok są łagodniejsze. Zawsze towarzyszą im niepokojące objawy, jak: zawroty, nudnośći,dzrzenie rąk i nóg, napięcie mięśniowe, obrzęk całego ciała, senność i zmęczenie. Byłam z tym u neurologa, endokrynologa i chirurga naczyniowego. Dowiedziałam się, że nic mi nie dolega, a wszystkie te objawy są reakcją na długotrwały stres i mogą zapowiadać początek depresji.
      • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 04.03.05, 19:54
        Sam już nie wiem poczekam jeszcze kilka dni i pójdę po skierowanie do neurologa
        ostatnio byłem u neurologa ok 2 miesięcy temu (wtedy szukano u mnie przyczyny 3
        miesięcznego bólu brzucha)i wszystko było OK
        co dziwne nigdy nie miałem aż takich dolegliwości jeśli chodzi o bóle głowy ,
        ale wszystko sie kiedyś zaczyna najdziwniejsze jest to że jak rano wstaję
        wszystko jest w miare Ok dopiero po południu zaczyna boleć
    • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 04.03.05, 20:25
      Oczy też mnie pobolewają to tego od kilku miesięcy mam gradówki na powiekach
      czasami wszystko jest ok przez ok tydzień czyściutko a potem pojawiają się
      gradówki ale sądzę ze to jest spowodowane warunkami w jakich pracuje (duże
      zapylenie)ale w przyszłym tygodniu idę do okulisty bo słyszałem że gradówki
      usuwa sie chirurgicznie chyba cały jestem do wymiany :) a mam dopiero 26 lat
                • venus22 Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 05.03.05, 05:53
                  Moorva- twoje objawy jak najbardziej wskazuja na migrene.

Bieda jest taka, ze migrena jest tak malo znana choroba w Polsce ze widze ze
                  nawet lekarze maja trudnosci z rozpoznaniem bardziej skomplikowanych i
                  rzadszych postaci tej neurologicznej choroby.

>>Ból umiejscowiony z tyłu głowy moze pochodzic od kręgosłupa,<<

Bol umiejscowiony z tylu glowy to moze tez byc jak najbardziej migrena, nazywa
                  sie to migrena podstawna i na ten typ migreny NIE nalezy brac lekow z grupy
                  tryptan.

Samo umiejscowienie bolu nie przesadza czy to migrena czy nie. Mozna miec np
                  migrene brzuszna gdzie bol zamiast w glowie umiejcowiony jest.. w brzuchu!

Venus

dla przykladu:

objawy BAM- migreny podstawnej:

Symptoms of BAM

--------------------------------------------------------------------------------

Vertigo (dizziness) - zwroty glowy

Difficulty walking - trudnosci z chodzeniem /poruszaniem sie

Ataxia (staggering and loss of balance) - zataczanie sie i utrata balansu

Double vision - podwojne widzenie

Partial blindness - czesciowa utrata wzroku

Blindness in both visual fields - utrata wzroku w polu widzenia obu oczu

Slurred speech - niewyrazna wymowa (jak pijany)

Dysarthria (inability to speak) - niemoznosc wymowienia

Expressive Aphasia - niemoznosc wyslowienia sie, lub zrozumienia co inni mowia

Parasthesias (Loss of feeling, tingling, or numbness of face and/or extremities)

Parestezje- (utrata czucia, mrowienie, uczucie dretwosci w twarzy i/lub
                  konczynach)

Weakness, paralysis, and/or "clumsiness" of extremities - oslabienie, paraliz
                  i/lub "niezgrabnosc" w rekach lub nogach

Dyspagia (difficulty swallowing/inability to swallow and/or drooling) -
                  trudnosci w polykaniu, niemoznosc polkniecia i/lub slinotok)

Loss of hearing - utrata sluchu

Tinnitus (Ringing in the ears) - dzwonienie w uszach, czyli tinnitus

Mental Confusion - ogolne "mentalne "zamulenie"

Seizures (rare) - drgawki (rzadkie)

Loss of Consciousness - utrata przytomosci

Time distortion - zaburzenia poczucia czasu

Dodam ze wiele z tych objawow jest takze obecne w innych typach migreny.
    • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 06.03.05, 18:16
      Boli i boli sam już nie wiem co myśleć czy sądzicie że to może być migrena ?
      czy przy migrenie głowa może boleć całymi dniami ?
      boli mnie już prawie 2 tygodnie !!!
      wcześniej nigdy nie miałem takich problemów
      poza bólem głowy nie mam innych dolegliwości oczywiście poza bólem karku i
      kręgosłupa lędzwiowego
      nie mam gorączki , zawrotów głowy itp..
      czy ktoś miał podobne objawy ??

--------------------------------------------------------------------------------
    • Gość: agulha Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! IP: *.aster.pl 10.03.05, 21:14
      Witaj. Na migrenę to to zupełnie nie wygląda. Obraz nie jest charakterystyczny.
      Czy ból głowy zaczął się bardzo nagle? Czy zaczął się po wysiłku fizycznym? Czy
      zgięcie głowy [szyi] do przodu albo skłon ciała do przodu - są utrudnione?
      Jeżeli na te trzy pytania odpowiedź jest TAK, to trzeba iść pilnie do dobrego
      neurologa. Jeżeli nie - czy nie zacząłeś brać ostatnio jakichś nowych leków?
      Jeżeli sprawa sama nie będzie chciała przejść, to już nie tak pilnie, ale do
      neurologa bym jednak poszła. Aha - EEG w tym przypadku raczej nie ma sensu.
      Jeżeli szukamy guza mózgu [chociaż niby dlaczego mielibyśmy go szukać? Bardzo
      mało prawdopodobne], to lepiej zrobić CT. EEG jest bardzo mało swoistym i mało
      czułym badaniem w takich sprawach. EEG ma sens w padaczce, a poza tym naprawdę
      rzadko (wymieniłabym jeszcze podostre stwardniające zapalenie mózgu, no i może
      jeszcze podejrzenie guza czy innej zmiany mózgu u kobiety w ciąży, kiedy to CT
      jest przeciwwskazane jak każde badanie rtg).
      • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 11.03.05, 07:20
        ból zaczął się stopniowo od tyłu głowy, nie spowodowany wysiłkiem fizycznym jak
        zginam głowę to czuję lekki ból karku i grzbietu , jak poruszam lub kręcę głową
        to czuję jakby mi coś przeskakiwało w szyi jak rano wstaję to mnie nie boli ból
        zaczyna się w ciągu dnia
        • venus22 Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 11.03.05, 08:28
          Ten post po trosze do Agulhy, bo jest neurologiem.

... jestem ciekawa dlaczego odrzucilas tak stanowczo hipoteze ze to migrena.
          owszem, zgadza sie objawy nie sa charakterystyczne ale wiem na pewno ze odmian
          migren jest duzo i dlatego wlasnie czesto takie nietypowe objawy zostaja dlugo
          bez diagnozy, czasem nigdy nie maja wytlumaczenia.

ostatecznie pewne objawy 'pasuja':

~ nigdy nie bolała mnie głowa dłużej niż 1-2 dni
          ( a wiec bole glowy wystepowaly od czasu do czasu wczesniej)

~ bol umiejscowiony.... czasem w skroniach
          (zauwaz ze i w skroniach)

~ przy okazji boli mnie kark
          (co jest zupelnie pospolite w migrenie)

~ ból przenosi się do góry głowy
          (a wiec bol wedrujacy - tez mozliwe w migrenie)

~ czy przy migrenie głowa może boleć całymi dniami ?
          (moze)

~ ból zaczyna się w ciągu dnia
          ~ Kręgosłup szyjny prawodłowy
          ~ Ciśnienie mam Ok ze wzrokiem też nie mam problemów

~ mam teraz takie dziwne uczucie jakby po lewej stronie głowy bolały mnie włosy
          lub skóra czasami czuję tak jakby mnie kopnął tam prąd
          (rzecz tez towarzyszaca w migrenie)

Zaznaczam ze pytam wylacznie z ciekawosci nie z checi dokuczenia lub z
          przekory :)

a do Neoarti - tu Agulha jest lekarzem, nie ja - ja tylko podsuwam sugestie na
          podstawie tego co wiem o migrenie, ale moje zdanie sie nie liczy tak jak
          lekarza. Koniecznie neurolog.

Venus
          • agulha Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 11.03.05, 08:43
            Hej. Pozdrawiam. Oczywiście to jest tak, że jeśli znamy tylko jedną chorobę i to
            chorobę o takim bogactwie objawów, to mamy tendencję do doszukiwania się jej i
            wiele objawów daje się jej przypisać. Na pocieszenie powiem Ci, że to się zdarza
            też lekarzom. Ja zajmowałam się padaczką i kiedyś ambitnie diagnozowałam
            domniemaną padaczkę u pani, która, jak się okazało, miała hipoglikemię.
            Zapewniam Cię, że objawy też pasowały (aha, od razu dodam, że sprawa zakończyła
            się pomyślnie, aczkolwiek nie poradziłam sobie samodzielnie, jeno upolowałam
            panią profesor szefową moją ówczesną - wyrazy szacunku :-)). Nie wiem, ile lat
            ma autor wątku. Migrena zwykle zaczyna się w dzieciństwie albo wczesnym wieku
            dorosłym. Zwykle ktoś w rodzinie ma podobne objawy. Ból zwykle jest jednostronny
            (a nie obustronny skroniowy). Częste i charakterystyczne byłyby takie objawy,
            jak chronienie się z dala od ludzi w cichym i ciemnym pokoju, kładzenie do
            łóżka, nudności, wymioty. U osoby z migreną może powstać stan migrenowy z bólem
            wielodniowym, ale zwykle (zapewniam Cię) nie opisuje ta osoba wtedy tego jako
            "głowa mnie boli od tygodnia", zwłaszcza w trakcie tego stanu. Osoba leży w
            łóżku i ledwo może wstać (jak sobie przypomnę zeszłą sobotę, to jeszcze mnie
            ciarki przechodzą :-)), głowa ją bardzo boli i są objawy towarzyszące jw. Poza
            tym doświadczony lekarz wie, że nawet u osoby z wieloletnim wywiadem migreny lub
            innych bólów głowy zmiana charakteru bólów wymaga diagnostyki. Co innego, jeśli
            ktoś powie, że ma migrenę, że bóle czasami trwały dwa, trzy dni, a teraz takie
            same są od tygodnia, a co innego, kiedy jest tak, jak u autora. Notabene nie
            wiem, co mu jest, autorowi wątku, znaczy, nie jest to dla mnie nic
            charakterystycznego. I na koniec uwaga ogólna - wprawdzie mówi się, że 'w
            medycynie jak w kinie, wszystko jest możliwe', ale normalnie przy rozpoznawaniu
            choroby kierujemy się prawdopodobieństwem ("tak, to może być wielce rzadki
            zespół Iksińskiego, który opisano na świecie u dwóch osób, ale może jednak to
            pospolita opryszczka") i zagrożeniem (i dlatego na przykład chrypka trwająca
            powyżej 3-4 tygodni wymaga konsultacji laryngologicznej i wykluczenia raka. Nie
            dlatego, że rak jest tu najbardziej prawdopodobny, ale że najbardziej
            niebezpieczny). Nierozpoznanie na czas raka grozi śmiercią, natomiast
            postawienie rozpoznania migreny z opóźnieniem niczym specjalnie nie grozi,
            szczególnie że mało jest leków swoistych dla migreny i lecząc bez rozpoznania
            np. lekami przeciwbólowymi można pomóc i w migrenie, i w innych bólach głowy.
            Pozdrawiam.
            • venus22 Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 11.03.05, 09:20
              Bardzo dziekuje Agulho :)
              Wiele mi wyjasnilas.

To prawda ze jak sie wie tylko o jednym to sie to we wszystkim widzi :)

Ale pozwol ze z jedna rzecza sie z Toba nie zgodze - sama mam migreny, wiec
              wiem ze na pewno mozna miec migrenowy bol glowy o natezeniu (w skali od 1 do
              10) mniej wiecej 4-6 przez min. dwa tygodnie non stop.

tabletki takie jak T3 (paracet. + kodeina + kofeina) albo i mocniejsze, z
              barbituranami, pomagaja na 4 do 6 godzin, tylko przytepiaja bol, i tak mozna a
              czasem jest sie wrecz zmuszonym funkcjonowac jak normalnie.. tak.. wiem to z
              wlasnego smutnego doswiadczenia.

a tak 'for the sake of argument', to opisalas glownie charakterystyczne objawy
              ale migreny z aura i bez aury, a sa przeciez inne tez, gdzie glowa boli ale
              inaczej albo wcale ? to jak wtedy rozpoznac?

Pozdrawiam serdecznie,
              Venus

• Gość: agulha Re: bóle głowy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.03.05, 00:54
                Przepraszam Autora, bo odchodzimy trochę od głównego tematu wątku. Wiesz,
                Venus, tłumaczyłam rok temu klasyfikację Międzynarodowego Towarzystwa Bólów
                Głowy (International Headache Society) i to była (nie moje tłumaczenie, ale
                całość) dość opasła broszura. Wniosek: bóle głowy są zagadnieniem
                skomplikowanym, a diagnostyka nie jest łatwa. Co chwila są nowe artykuły i
                doniesienia na ten temat...
                • Gość: Venus Re: bóle głowy IP: 5.6.1D* / *.vc.shawcable.net 12.03.05, 02:10
                  Hi Agulha!! tak, broszura o bolach glowy opasla ale o treatment'ach- cienka.. :(

No coz, musimy sobie jakos radzic..

dzieki serdeczne za twoja opinie.. a jakbys miala jakies ciekawostki to prosze
                  daj znac na nasze forum... juz wszyscy lekarze od nas pouciekali :( nawet
                  Maszar juz dawno sie tam nie pokazal...

Venus
          • venus22 Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 11.03.05, 20:07
            Jestem bardzo ciekawa co powie ci neurolog, bo musisz do niego pojsc, przez
            internet mozna tylko gdybac ale po powazna porade trzeba udac sie do lekarza
            osobiscie.

powtorze twoje dolegliwosci dla jasnego obrazu:

~ od pewnego czasu odczuwam senność i zmęczenie

~ ból umiejscowiony jest raczej z tyłu głowy ale czasem w skroniach i na samej
            górze głowy przy okazji boli mnie kark

~ nigdy nie bolała mnie głowa dłużej niż 1-2 dni
            ( a wiec bole glowy wystepowaly od czasu do czasu wczesniej)

~ przy okazji boli mnie kark

~ ból przenosi się do góry głowy
            (a wiec bol wedrujacy)

~ czy przy migrenie głowa może boleć całymi dniami ?
            (moze)

~ ból zaczyna się w ciągu dnia
            ~ Oczy też mnie pobolewają
            ~ czasami czuję się tak jakbym miał zatkane uszy),

~ mam 26 lat
            ~ jeśli chodzi o bóle głowy w
            rodzinie to od lat moja mama cierpi na bardzo mocne bóle głowy

~ Kręgosłup szyjny prawodłowy
            ~ Ciśnienie mam Ok ze wzrokiem też nie mam problemów
            ~ Wszystkie badania krwi miałem robione ok 2 miesięcy temu i wtedy wszystko
            było ok
            ~ nie mam gorączki , zawrotów głowy itp
            ~ szukano u mnie przyczyny 3 miesięcznego bólu brzucha
            ~ Nie mam żadnej wady wzroku
            ~ lekarz wykluczył nadciśnienie śródczaszkowe i nadciśnienie wewnątrz oka oraz
            guzy mózgu

~ mam teraz takie dziwne uczucie jakby po lewej stronie głowy bolały mnie włosy
            lub skóra czasami czuję tak jakby mnie kopnął tam prąd

Mozesz napisac cos o tych niewyjasnionych bolach brzucha- jakie miales objawy?

Opisz tez jakie mama ma/miala bole glowy (gdzie umieszczone, jak boli, inne
            towarzyszace dolegliwosci)

wielce zaciekawiona
            Venus
    • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 11.03.05, 09:35
      kiedy pisałem ten wątek rzeczywiście głowa bolała mnie ponad tydzień ale w tej
      chwili jest to już przewie 3 tydzień ! mam 26 lat jeśli chodzi o bóle głowy w
      rodzinie to od lat moja mama cierpi na bardzo mocne bóle głowy
      u siebie nie zauważyłem żeby głowa bolała mnie bardziej przy nawet dużym
      wysiłku fizycznym oprócz bólu głowy (czasami czuję się tak jakbym miał zatkane
      uszy), karku i kręgosłupa lędzwiowego nie mam innych dolegliwości
      • Gość: basia-33 Neoarti...moze pomoze:)mi pomoglo:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.05, 18:55
        witaj:)...jak juz wczesniej wspomnialam tez cierpie na takie
        dolegliwosci...ostatnimi razy zaczelam stosowac taka smieszna metode i
        przeszedl mi bol glowy karku szczeki bo to wszystko bolalo mnie razem...
        (kregoslup szyjny u mnie tez w porzasiu)otorz....po przyksciu do domu a w
        szczegolnoci na noc smarowalam sobie kark mascia BUTAPIRAZO...porzadnie
        wcieralam nietaz nawet maly masazyk i owijalam cieplym szlikiem...i nie wiem
        czy to zwykly zbieg okolicznosci czy faktycznie to pomoglo bo po 3 dniahc
        przestal abolec mnie glowa nie odczuwalam bolu karku...sztywnosci i nie czulam
        bulu zuchwy....zobaczymy na jak dlugo mi to pomoglo ale jak na razie pomoglo:)
        Moze wyprobujesz:)POZDRAWIAM
    • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 11.03.05, 16:29
      Właśnie wróciłem od okulisty miałem robione komputerowe badanie wzroku i
      badanie dna oka
      Nie mam żadnej wady wzroku za to mam zapalenie spojówek i zapalenie tarczek
      (czy coś takiego) stąd te moje krostki na powiekach zapisali mi antybiotyk ze
      sterydami
      jeśli chodzi o dno oka to lekarz wykluczył nadciśnienie śródczaszkowe i
      nadciśnienie wewnątrz oka oraz guzy mózgu
      fajnie że chociaż coś się wyjaśniło oczywiście musiałem iść do okulisty
      prywatnie bo w przychodni termin wyznaczyli mi na grudzień !
      fajnie działa nasza chora służba zdrowia :)
      • venus22 Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 12.03.05, 20:19
        Oby tak bylo! trzy tygodnie "wykluwania sie" choroby to by bylo troche dlugo
        ale nie niemozliwe.

jestem bardzo ciekawa jak sie bedziesz czul po terapii koniecznie napisz czy ci
        po tym te bole glowy przeszly.

Pytam bo dopiero teraz skojarzylam ze pod koniec lutego mialam prawie to samo-
        silne bole glowy u podstawy i bol karku, na ktore nie pomagaly mi moje leki na
        migrene i faktycznie plus minus tydzien potem zdawalo mi sie ze zlapaly mnie
        zatoki.

Tez te bole dlugo sie ciagnely, a w ogole to takie bole z tylu glowy i
        wedrujace na czubek mam stosunkowo rzadko.

bardzo wiec prosze nie zapomnij powiadomoc o skutkach terapii antybiotykowej..

Venus
    • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 18.03.05, 19:05
      No wiec jestem po antybiotykach , ale nie czuję sie najlepiej nadal mam
      dreszcze jestem osłabiony temp. ok 36 stopni do tego boli mnie głowa w
      skroniach oraz czoło (okolice zatok) oraz mam coś takiego jakby zatkane uszy
      czasami czuję ból za uszami sam już nie wiem co mi jest do neurologa idę 24.03
      myślicie że mogę mieć zapalenie zatok? czy coś w tym stylu miałem kiedyś
      problemy z zatokami
    • neoarti Re: Tydzień boli mnie głowa POMÓŻCIE !!! 20.03.05, 19:30
      Głowa boli nadal juz mija miesiąc jak się z tym męczę teraz ból przeniósł się
      do przodu głowy okolice skroni i czoło dziwne jest to że jak rano wstaję to
      mnie praktycznie nie boli za to rano okropnie boli mnie kark prawie nie mogę
      ruszać głową kark zresztą boli mnie przez cały dzień
      Ból głowy nasila się popołudniami i wieczorem
      odczuwam go bardziej podczas schylania się, jak sobie nacisnę ręką w prawej
      górnej części głowy to odczuwam lekki ból w okolicach lewej skroni , wiem ze to
      bez sensu ale czy ktoś wie co to może być
      Miał ktoś coś podobnego ? do neurologa idę dopiero w piątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka