Dodaj do ulubionych

A co ze zdrowym trybem życia???

13.03.05, 19:55
Ja juz tyle diet próbowałam że nawet nie jestem w stanie powiedzieć czy bylo
ich 15 czy więcej!!! Tę Kopenhaską między innymi też sobie robiłam;)
Wytrzymałam jakieś 2 - 3 dni (do czasu kiedy musiałam zjeść szpinak gotowany)
i przerwałam ją, bo żal mi d...pę ściskał kiedy cała moja rodzinka jadła
jakieś słodkości!!!Póżniej jeszcze próbowałam kilka diet ale lipa;) Zadnej
nie dotrzymałam do końca, z tego powodu też że lubie sobie weiczorkiem
czasami wypić lampkę winka czy grzane piwko ze soczkiem:) Ale teraz mam
kolejne postanowienie!!!!! We wtorek ide na basen i mam zamiar solidnie
popływać, w środe zapisuję się na areobik, i co najważniejsze- -odżywiam się
zdrowo! Zero chpisów i tym podobnych frykasów, zero bialego pieczywa i
tede...Jem tylko ciemne pieczywo, 3 posiłki dziennie, jak jestem głodna w
ciagu dnia to zajadam się owocami lub jogutrami i staram się pić dużo soków
bez cukru;) Wiecie co? Koleżanka poleciła mi pyyyyszny słonecznik prażony,
wyłuskany i podsmażony do zarumienienia na patelni, ale bez tłuszczu i
dlatego trzeba uważać zeby nie przypalić , bo wtedy strasznie smierdzi:)
Generalnie to myslałam, że trudniej mi będzie pozostać z tym zdrowym trybem
zycia ale powiem Wam , że czuję się super!!No i przedewszytskim po całym dniu
nie mam uczucia jakbym połknęła balon!!! I z dwujeczką też nie mam
problemów:D Więc polecam Wam goraco taką kurację: Zdrowe jedzenie, i sport,
sport i jeszcze raz sport;) Staram się też jak najwięcej przebywać na
świerzym powietrzu: dużo spaceruje, jak będzie ladna pogoda to zacznę jeżdzic
rowerkiem:)
Pozdrawiam Was i prosze, napiszcie co myślicie o Zdrowym Trybie Życia;)
Obserwuj wątek
    • elutka_111 Re: A co ze zdrowym trybem życia??? 14.03.05, 23:14
      Dzisiaj byłam na kursie w Warszawie i po drodze zatrzymaliśmy się w pewnym
      barze szybkiej obsługi (wiemy o co chodzi ale nie będe robiła reklam lub anty-
      reklam) i...wypiłam tylko kawke!Wszyscy zajadali się hamburgerami i frytkami a
      ja zamówiłam tylko kawe;) Nie trułam się:) i oby tak dalej;)
      • Gość: Właśnie!!! Re: A co ze zdrowym trybem życia??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.03.05, 23:30
        Brawo!!!, Właśnie.
    • Gość: Normalny Odpowiadam: IP: *.echostar.pl 20.03.05, 03:14
      WEGETARIANIZM - i po kłopocie! Przy okazji nie mordujesz zwierząt. Wegetarianie
      mają o 60% mniejsze ryzyko zawałów, nadcisnienia i wszelkich chorób
      cywilizacyjnych a zyją przy tym okolo 5-10 lat dłuzej. Polecam, dołącz do coraz
      większej armii najzdrowszych ludzi na świecie:) !
    • jacek1956 Re: A co ze zdrowym trybem życia??? 20.03.05, 08:05
      Dieta - ta właściwa, to trudna i skomplikowana do przeprowadzenia sprawa. Wymaga dużej wiedzy co nam personalnie(grupa krwi)wolno,czego nie wolno jeść, co i z czym zestawiać i oczywiście wytrwałości. Dlaczego tak się maltretować? Dlaczeo jadać produkty na które w rzeczywistości nie bardzo mamy ochotę? Głównym celem jedzenia powinno być dotarczenie do organizmu właściwych minerałów,witamin,makro i mikro elementów a nie napychanie żołądka. Idealnie gdy będzie to zgodne z naszymi preferencjami.
      Niestety jakość produktów pokarmowych, zanieczyszczone środowisko i coraz większe tępo życia nie pozwalają na dostarczanie optymalnych składników odżywczych do naszych ciałek i dlatego też coraz większą popularność zdobywają preparaty stanowiące uupełnienie codziennej diety. Jeżeli będzie to właściwy preparat i dorzucimy do tego zmianę często złych nawyków żywieniowych, będziemy zażywać więcej ruchu (rowerek,pływanie)to bez głodzenia się będziemy utrzymywać właściwą wagę i zdrowie.
    • Gość: are Re: A co ze zdrowym trybem życia??? IP: *.clubnet.pl 20.03.05, 08:31
      Zdobadz taka ksiazke M Tombaka "Jak zyc dlugo i zdrowo" albo "Czy mozna zyc
      150 lat". Tam masz wszystko zebrane do kupy i ulozone w jedne spojny system,
      opierajacy sie na tysacach lat doswiqdczen med. naturalnej.
    • Gość: are Re: A co ze zdrowym trybem życia??? IP: *.clubnet.pl 20.03.05, 08:34
      Aha, masz tez fora prywatne do dyspozycji,

np
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15954

albo forum Zdorwe zycie.
      • elutka_111 Re: A co ze zdrowym trybem życia??? 20.03.05, 12:29
        Tak...zastanawiałam się nad przejściem na wegetarianizm, za przemawiają do mnie
        luczby - wegetarianie żadziej mają problemy z sercem i układem krwionośnym,
        żyją dłużej, mają lepszą koncycję fizyczną, lepiej się czują, niestety, aby być
        wegetarianinem, trzeba mieć silną wolę, umieć przezwyciężyć stare nałogi
        związane z jedzeniem mięska, a w moim przypadku dochodzi również to, że lubię
        mięsko:( nie umiem sobie odmówić szyneczki czy kotlecika:( A wierzcie mi,
        bardzo bym chciała, i kto wie...może w końcu mi się uda??
        A czy ktoś z was wie, ile kosztuje dzienna dieta wegetarianina? Tak mniej
        więcej, na oko;) Bo koszty domyslam się też są większe niż u ludzi stosaujących
        dietę normalną, bo trzeba w inny sposób dostarczyć organizmowi niezbędnych
        witamin i innych pierwiastków, które są zawarte w mięsie...Jest może w necie
        jakaś stronka z dietą wegetariańską?I kosztami???
        • Gość: Normalny Re: A co ze zdrowym trybem życia??? IP: *.echostar.pl 20.03.05, 18:24
          Każdy lubił kiedyś mięso, ale za prawdziwym wegetarianizmem przekonają Cię
          tylko i wyłącznie aspekty etyczne. Jeśli zauważysz na talerzu zamiast kotleta
          trupa świnki lub krowy, zamiast golonki odrąbany kawałek nogi/reki z kością,
          zamiast kotleta mielonego - zmielone żyły, tłuszcz, scięgna, mięsnie, skórę -
          Dopiero wtedy Twój Wegetarianizm bedzie prawdziwy i dopiero wtedy bedziesz
          miała siłe samozaparcia - już nigdy nie zjesz/nie zabijesz zwierząt. Zaczniesz
          zdrowo żyć, Normalnie się odżywaić (zabijanie i pożeranie trupów jest
          normalne?) Zyczę Ci tego - uratuj swoje zdrowie i te kilkaset zwierząt które
          zjadłabyś przez całe życie. Dołącz do najzdrowszych ludzi świata.
          • Gość: Puszysta Re: Kilkaset trupów zwierzęcych IP: *.chello.pl 20.03.05, 18:35
            Gdybym ja przykładowo przestała jeść mięso nie sądzę że byłoby o kilkaset
            trupów zwierząt mniej. Te zwierzęta i tak by zostały zabite i przerobione na
            szynki i kiełbaski. Być może gdyby nas było więcej producenci wedlin nie
            faszerowaliby wędlin i mięsa chemią jak dotychczas, może produkty miesne byłyby
            zdrowsze.
            Jednych zjemy my, inni zjedzą nas - taki jest łańcuch pokarmowy.
            • Gość: Normalny Re: Kilkaset trupów zwierzęcych IP: *.echostar.pl 20.03.05, 18:43
              W ciągu całego życia przeciętny Europejczyk jedzący mięso, konsumuje 36 świń,
              36 owiec, 8 cieląt i 550 sztuk drobiu. Ja zostałem zainspirowany przez innych
              do stania się wegetarianinem a potem weganem, ludzie potem poszli w moje ślady
              a jeszcze inni naśladowali ich. My wszyscy możemy spowodować wielkie zmiany,
              nikt z nas nie jest sam. Jeśli liczba wegetarian w Wielkiej Brytanii uległaby
              podwojeniu, to uratowano by 60 milionów żyć każdego roku.
        • Gość: Normalny Re: A co ze zdrowym trybem życia??? IP: *.echostar.pl 20.03.05, 18:28
          A jeśli chodzi o koszt diety wegetariańskiej - to jest znacznie tańsza i
          bardziej urozmaicona. Powie Ci to kazdy wegetarianin/weganin. Dobra strony z
          przepisami i o diecie wege to: www .vege.pl tam znajdziesz wszelkie potrzebne
          informacje oraz najwiekszą ksiazke kucharską polski PuszKKKa (wegetariańska)
    • filut Re: A co ze zdrowym trybem życia??? 20.03.05, 18:27
      elutka_111 napisała:
      >.... Zdrowe jedzenie, i sport, sport i jeszcze raz sport;) .

Wg mej wieeeeloletniej praktyki życiowej jest to jedynie racjonalny sposób na
      dobre samopoczucie:)) Tą metodą w ciągu 6 m-cy [grudzień - maj] straciłem 11kg.
      Wyniki badań labolatoryjnych były wspaniałe, czyli w normie:))

Nie wierz żadnym ekstradietom!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka