Dodaj do ulubionych

usuwanie żylaków odbytu matodą Barrona

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 13:01
czy ktoś miał może usuwane żylaki tą metodą? Bardzo prosze o opis Waszych
doświadczeń.
Obserwuj wątek
    • Gość: ipara m Re: usuwanie żylaków odbytu matodą Barrona IP: *.chello.pl 26.04.05, 13:33
      Pytasz, tak z ....ciekawości?
      • Gość: marapi Re: usuwanie żylaków odbytu matodą Barrona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 16:28
        wczoraj mialam robiony ten zabieg i umieram z bolu, wiec chcialabym wiedziec
        czy to normalne i jak dlugo jeszcze?
        • Gość: ewa Re: usuwanie żylaków odbytu matodą Barrona IP: 80.51.245.* 26.04.05, 19:10
          Też tak miałam, pare dni krwawiłam i bolało ale w sumie tylko zaraz po a
          następne dni to tylko dyskomfort!!:(((( ale przechodzi! Najlepiej (ponoć?)
          żeby "gumki" wypadły po max.4 dniach! mi trzymały się ponad dwa tygodnie i to
          nie było dobre:( ale komplikacji nie mam - a miałam juz te zabiegi 4 razy!!!
          Pozdrawiam pa
          • Gość: marapi Re: usuwanie żylaków odbytu matodą Barrona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 20:16
            mnie jeszcze 3 czekają. rzeczywiście już mniej boli, ale w nocy musiałam wziąć
            zastrzyk przeciwbólowy, który tylko zećmił ból. ja nie krwawie na szczęscie. A
            jak potem? czy tworzyly Ci sie nowe zylaczki? skąd będę wiedzieć, że juz
            wypadł? Czy próbowałać też inne metody usuwania? pozdrawiam. :)
            • Gość: ewa Re: usuwanie żylaków odbytu matodą Barrona IP: 80.51.245.* 26.04.05, 20:30
              Jakoś tak mi się udawało zauważyć je w wc bo mam nawyk zaglądania ;) A po tych
              długotrwałym niewypadaniu narobiły mi się zrosty i niestety nowe:
              (((((((((((żylaczki! Słyszałam że metoda LONGO jest dużo lepsza i
              skuteczniejsza!! Ja mam problem ogolnie z jelitami i czeka mnie operacja jelit
              w lipcu wiec pozbęde się odrazu tych guzków-niestety wakacje bedą ciulowe!!

Ale z tobą napewno bedzie dobrze a bóle mina z czasem!!!
              Bezbolesnych następnych zabiegów i wogóle zdrówka PAPATKI!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka