Dodaj do ulubionych

Epidemia nadciśnienia w polskich miastach?

05.07.05, 18:18
Sa tylko dwa sposoby szybkiego i skutecznego obnizenia nadcisnienia:zero soli
plus codzienny godzinny dosc energiczny spacer.Pomaga tez rower,rezygnacja z
windy i czeste aresztowanie samochodu w garazu lub na parkingu.
Obserwuj wątek
    • babuszka48 Re: Epidemia nadciśnienia w polskich miastach? 06.07.05, 08:47
      Na co komu te statystyki i badania . Komu to potrzebne. Państwa przecież nie
      interesuje życie obywateli. Nasze państwo jest odhumanizowane. Dla naszego
      rzadu jest to zupełnie obojętne. Społeczeństwo to masa z kwiatuszkami w postaci
      członków rządu, bogatych i sprytnych biznesmenów -złodzieji i krwiopijców a
      reszta to otręby , śmieci. Po co więc te durne - kosztowne zapewne badania-. 20
      mln padnie jak muchy na zawał, udar czy raka i o to chodzi ma być nas tylko 15
      mln. i jak narazie plan ten jet sukcesywnie realizowany. Nie stać nas ani na
      wypoczynek, ani na kulturę fizyczna, nie wspomne o życiu w błogości bez stersów.
      • marog6 Nie stać? 06.07.05, 08:54
        lekka przesada przecież np. taki wyżej wspomniany spacer chyba nic nie kosztuje
        chyba, że wprowadza podatek od zużywanego powietrza. A tak na poważnie to
        przecież taki zwykły górski rower nie jest wcale taki drogi i każdy może kupic
        przez co uniknie chorób w przyszłości (i wydawania pieniedzy)
        • witoldyna Re: Nie stać? 06.07.05, 09:23
          Wyobraź sobie, że mojej mamy nie stać na rower, a nawet jeśli byłoby ją stać to
          nie mamy gdzie roweru trzymać- mój stoi u mojego byłęgo chlopaka, bo u nas z
          piwnicy ukradną, a w domu mamy jeden pokój, a w przedpokoju kuchnię. Złodzieje
          z rządu zaś żyją w willach, w których nie znają jesze wszystkich kątów. Jestem
          wściekła, że z mamą muszę się gnieździć w takiej klitce, podczas gdy inni
          kupują sobie mieszkania w wielu miastach i bywają tam na kilka dni roku. Nie
          mam żalu do nich (jesli nie są politykami), mam żal do państwa, że normalnego
          człowieka nie stać nawet na mieszkanie z kuchnią i przedpokojem...
    • marog6 Młodzi 06.07.05, 08:56
      Tak masz już >20 lat to raczej za póxno na zmiany. Moim zdaniem już od
      najmłodszych lat powinno sie propagować aktywny wypoczynek i wysiłek.
    • witoldyna a zbyt niskie ciśnienie? 06.07.05, 09:25
      Wszyscy już wiedzą co robić jak ma się zbyt wysokie ciśnienie. A jak się ma je
      zbyt niskie? Człowiek jest wtedy senny i na nic nie ma ochoty, a kawa nie
      zawsze pomaga, zresztą jest niezdrowa :( Ja miałam ostatnio 90/60 i od tamytej
      pory go nie mierzyłam, bo nie chcę znów 5 minut się męczyć zanim pielęgniarka
      wyczuje cokolwiek ;d

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka