Dodaj do ulubionych

boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:(

21.07.05, 19:56
Od około dwóch miesięcy, z małymi przerwami, dokucza mi ból stopy w okolicy
pięty:( nie wiem co z tym począć, do jakiego lekarza się udać... zmieniałam
obuwie, bo podjerzewałam, że może to wina złego wyprofilowania podeszwy, ale
niestety nie ma to znaczenia. Czasami ból jest tak duży, że chodzę na palcach,
zauważyłam też że nasila się po dłuższym siedzeniu, ale nie jak siedzę tylko
jak zaczynam iść. Może ktoś wśród całej masy forumowiczów coś mi doradzi...
Obserwuj wątek
    • kalinka33 Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 20:19
      Mam chyba cos podobnego. Gdy wstanę np w autobusie lub rano z łóżka to
      dosłownie kuleję. Po kilku minutach ten ból zanika. Nie wiem co to jest:(
    • kalinka33 Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 20:20
      Aha i przeczytaj sobie tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=16601577&v=2&s=0
      • ilonadw Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 20:41
        Wielkie dzięki:) Podniosłaś mnie na duchu. Poczytałam to archiwalne forum i
        zaczynam podejrzewać i u mnie tą wstrętną ostrogę:( Ale to nawet lepiej, bo już
        kłębiły mi się w głowie czarne scenariusze;)
        pozdrawiam
    • zaba_pelagia Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 20:24
      ortopeda, może prześwietlenie
      • ilonadw Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 20:45
        U ortopedy niedawno byłam, z bólem pleców i biodra, właśnie czekam na wynik RTG
        bioder. Jakoś tak się dziwnie składa, że dolegliwości są zawsze z lewej strony
        mojego ciała i to mnie zaniepokoiło. Za dużo prześwietleń nie chciałabym robić,
        tym bardziej, że borykam się dodatkowo z zatokami i jutro będę mieć tomografię:(((
        Zastanawiam się coraz bardziej czy to nie hipochondria... Mój mąż właściwie jest
        już pewien;) Ale ja nie czuję się dobrze i nie mogę udawać, że jest ok...
        • kalinka33 Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 21:16
          Dlaczego mówisz o hipochondrii? Przeczytałaś tamten wątek? Zobacz ile osób
          uskarża się na taki ból piety.Tylko jak to wyleczyć? I czy to na pewno ostroga?
          Mnie zastanawia najbardziej dlaczego to boli własnie po wstaniu? Może to jakiś
          przykurcz albo zaburzenie krążenia? Zapytam przy następnej wizycie lekarza.
          • ilonadw Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 21:32
            Mówię tak dlatego, że oprócz stopy boli mnie biodro. Dodatkowo mam problemy z
            gardłem (jutro idę na tomografię zatok), a przede wszystkim mam nerwicę i często
            jest tak, że można sobie wmówić wszelkie choroby żeby....dajmy na to... ściągnąć
            na siebie uwagę bliskich:( I chociaż naprawdę powyższe dolegliwości odczuwam i
            czuję dyskomfort to moje najbliższe otoczenie patrzy na mnie z przymrużeniem
            oka:( Postanowiłam jednak sprawę doprowadzić do końca, wyjaśnić co mi jest by
            odczuć błogi spokój psychiczny.
            • kalinka33 Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 22:49
              Tak jakbym czytała o sobie;-)
              Jesteś szczupła czy wręcz przeciwnie? Bo ja ważę duużo za duużo i też oprócz
              stopy boli mnie czasem biodro. Wszystko po prawej stronie. Ale biodro to tylko
              czasem natomiast stopa dzień w dzień. Tylko aktualnie nie jest to taki ból
              ostry, zapalny tylko inny. Nie wiem jak to dokładnie nazwać.
              Na nerwicę wszystkiego nie ma co zwalać. Pozdr.
              • ilonadw Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 21.07.05, 22:59
                No nie, ja jestem szczupła, a w przypływie nerwowych dni chudnę w tydzień 5 kg i
                wówczas jestem wręcz chuda:(
                Moje biodro, dla odmiany lewe, boli mnie raz bardziej, raz mniej. Najgorzej jest
                jak na nim śpię, czego oczywiście staram się unikać ale czasami nie mam na to
                wpływu;) Bywało już tak, że podnosząc się z łóżka nie mogłam iść a później
                kulałam:( A stopa boli mnie też z różnym nasileniem, ale ćmi cały czas. Boli jak
                chodzę, jak dotykam, a jak leżę to nie...
                także pozdrawiam:)
              • ilonadw Re: boląca stopa bez wyraźnej przyczyny:( 22.07.05, 21:52
                Odebrałam dzisiaj RTG biodra i wyszło, że wszystko z nim ok... Powinnam się
                cieszyć, a jednak jest we mnie jakieś niezadowolenie. Bo tak bez przyczyny
                boli??? Teraz to już moja lekarz z pewnością zwali wszystkie moje obecne i
                przyszłe dolegliwości na nerwicę:(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka