Dodaj do ulubionych

Strasznie boli mnie reka w zgieciu pomocy !!!!!!

21.07.05, 22:42
Od paru dni boli mnie reka w zgieciu. Jest niestety coraz gorzej. Kiedy
wykonuje normalne czynnosci czasem czuje przeszywajacy bol podobny do
porazenia pradem. Nie wiem co jest grane. Nie uprawialam zadych
sportwo ,ktore moglyby ja nadwyrezyc. Jedyne co mi przychodzi do glowy to ma
to zwiazek z tym ,ze wczesniej uderzylam sie w lokiec,ktory bolal pare dni i
przestal za to zaczelo mnie bolec w zgieciu. Ktos ma jakis pomysl co to moze
byc i jak sobie z tym poradzic? Na zewnatrz nic nie widac wszystko wydaje sie
byc w porzadku oprocz tego cholernego bolu ,ktory nawet nie daje mi zasnac.
Obserwuj wątek
    • jadwiga_r Re: Strasznie boli mnie reka w zgieciu pomocy !!! 22.07.05, 15:43
      Mnie bolała w zgięciu ręka od dyskopatii kręgosłupa szyjnego.
      Długo pani doktor nie mogła ustalić powodu tego bólu,ale gdy miałam poważny
      problem z kręgami szyjnymi i chorym barkiem, to przekonałam się,że to od
      kręgosłupa szyjnego.Poruszyłam głową i nagle odczułam ból w zgięciu łokciowym.
      • piochosa Re: Strasznie boli mnie reka w zgieciu pomocy !!! 23.07.05, 00:48
        Dziekuje za odpowiedzi ale to nie jest ani lokiec tenisisty ani spowodowane
        problemami z kregami. Moje objawy nie pasuja do lokcia tenisisty ani do
        naderwania sciegna. Prawdopodobnie od uderzenia w lokiec uszkodzilam lub
        podraznilam nerw tylko co ja teraz mam z tym zrobic. Moze ktos sie jeszcze
        wypowie.
    • mmagda12 Re: Strasznie boli mnie reka w zgieciu pomocy !!! 23.07.05, 14:33
      Nie ma innej rady jak wez skierowanie do ortopedy.Obejrzy i wypowie sie co i
      jak.Mozna gdybac bez konca.
      Ja takie bole mam tak jak poprzedniczka napisala od kregoslupa szyjnego[calej
      reki bark lokiec nadgarstek] z zaburzeniami neurologicznymi.Czesto mi
      przechodza "prady" .Pomagaja mi leki krazeniowe.Nie uderzylam sie w lokiec ,a
      musze uwazac jak zdejmuje bluzki ,zeby "nie dotknac" lokcia ,poniewaz to
      powoduje okropny bol.Jezeli ortopeda powie ,ze wszystko ok ,to idz do
      neurologa.Musi byc jakas przyczyna.Moze dadza Tobie na rehabilitacje ,to tez
      pomaga[magnetronik ,gerwanizacja itp.Ale nie daj sie "zbyc" ,musza znalesc
      przyczyne.Przypomnialo mi sie teraz jak corka upadla i stlukla sobie i ortopeda
      powiedzial ,ze to bedzie tak bolec do 4 m-cy ,poniewaz chrzastka stawowa
      odbudowuje sie i oczywiscie przepisal jej tabletki na krazenie zylne i
      rehabilitacje .Tylko nie wiem ,czy to samo dotyczy lokcia?
        • zyrafa46 Re: Strasznie boli mnie reka w zgieciu pomocy !!! 24.07.05, 10:54
          piochosa, gdybys była w Warszawie, zaprosiłabym Cię do siebie i za darmo
          szybciutko wyleczyła z tego. Miałam podobny problem i przez przypadek okazało
          się, że urządzenie, które mam pomaga nie tylko na bóle brzucha ale i łokiec
          tenisisty, można powiedziec błyskawicznie.
          Teraz uwaga!!! Mam pewien pomysł, tym razem nie poparty żadnym doświadczeniem.
          Żadnym doświadczeniem dokładnie dot. łokcia. A jednak myślę, że jest szansa. I
          nic nie kosztuje i nie "wali po wątrobie". Jestem zwolennikiem metod
          naturalnych. Kup kapustę białą, świeżą. Parę listków zmiel na maszynce tak, by
          powstał sok. I teraz zrób "kanapkę": plastikowa, nieprzemakalna ściereczka, na
          to jakaś gaza lub coś w tym stylu, na to mokra, kapiąca od soku miazga z liści.
          Całością zawiń swój biedny, chory łokieć. I teraz dobrze by było to jakoś
          rozgrzać. Nie wiem jak. Może uprasować ręcznik bardzo gorącym żelazkiem i
          owinąć, może gorącą butelkę przyłożyć, może termofor. Wskoczyć pod kołdrę, by
          ciepełko nie uciekło. Jeśli do tego popijesz wywar z pokrzywy to też nie
          zaszkodzi. Pamiętaj, że leki przeciwbóle nie leczą. Więcej informacji na priv.
          (zyrafa46@gazeta.pl), bo ja tu nie zaglądam zbyt często. Napiszesz mi coś a ja
          nie odpowiem - właśnie dlatego.
          ozdrawiam, Żyrafa
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka