Dodaj do ulubionych

FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze

21.12.05, 16:11
miesni, takie nie do wytrzymania i to zaledwie na drugi lub trzeci dzien po
rozpoczeciu kuracji, a antybiotyki nie bardzo pomagaja, Ecoli jest w
pecherzu, jak byla, Furagin jest najskuteczniejsz w tej walce, nawet w
minimalnej dawce 1 tabl. dziennie bardzo poprawia stan chorego, ale te
kurcze. Byly stosowane rozne preparaty z potasem i magnezem, a takze dieta z
wysoka zawartoscia tych elementow i NIc, pecherz zapalony, furagin nie do
stosowania, albo kurcze nie daja zyc. Moze macie jakies pomysly i
doswiadczenia? Wyglada na bledne kolo lub sytuacje bez wyjscia, choc ponoc
takich nie ma, wiec pomozcie.
Obserwuj wątek
    • izzunia1 Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 21.12.05, 17:37
      Nie wiem co ci na te skurcze poradzic...Ale jezeli bierzesz Furagin 1 dziennie
      to ma prawo nie zadzialac. Substancja czynna to chemioterapeutyk - wiec tak jak
      antybiotyk dla prawidlowego dzialania konieczna jest stala, odpowiednia dla
      masy ciala dawka. Normalnie dla doroslego stosuje sie 3*2 tabl., wiec 1 to
      zdecydowanie za malo, zeby dalo jakikolwiek rezultat.
      • robaczekbis Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 21.12.05, 18:57
        Wlasnie 1 furagin dziennie daje bardzo dobre wyniki wzgledem pecherza, ale nie
        sposob stosowac te metode, bo natychmiast pojawiaja sie skurcze. Ja pytam jak
        poradzic sobie ze skurczami, gdyz bardzo byloby wskazane stosowanie furaginy,
        gdyz antybiotyki w tym przypadku nie daja takiego pozytywnego rezultatu, jak
        furagin, no tylko te skutki uboczne.
        • krolik-ok Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 21.12.05, 19:39
          Tez mam po Furaginum dolegliwosci miesniowe nog, a po pewnym czasie i dloni,
          biore Aspargin, pije sok pomidorowy i inne takie, ale na niewiele sie to zdaje.
          • aanka11 Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 09:53
            Witam.Mam ten sam problem z pęcherzem co ty, ciagnie sie tak juz ponad pol
            roku.Na skórcze biore Aspargin-troche pomaga, ale powoduje u mnie podraznienie
            zoładka.Moj urolog powiedział, ze jak bierze sie 2 tab. na noc furaginu to nie
            mam prawa nic sie dziac z pęcherzem.Nie zaptyałam jak długo mozna brac na noc
            furagin?Moze wy wiecie??Urosept i inne ziołowe preparaty pomagają wam?
    • smallm Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 10:28
      A może zmienić lek?? Mi wczoraj lekarka zamiast furaginu przepisała Nolicin.
      Podobno działa podobnie.
    • k_linka Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 12:03
      Jesli komus pomaga 1(!!) tabletka furaginy to jest to co najwyzej efekt
      placebo. Zazycie jednej tabletki spowoduje pojawienie sie w drogach moczowych
      sladowych ilosci leku przez bardzo krotki okres i Escherichia nawet tego nie
      zauwazy. A kurcze po furaginie nie sa spowodowane brakiem potasu czy magnezu
      tylko furagina. Moze warto podawac choremu wit C z komentarzem ze to nowa
      postac furaginy??
      • krolik-ok Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 13:10
        Opinia lekarzy i farmaceutow, ze Furagina wyplukuje potas jest powszechna,
        dlatego razem przepisuja Aspargin itp.

Natomiast 1 tabletka na stale przy nawracajacych zapaleniach pecherza to metoda
        bardzo powszechna, dzieki niej dlugo nie dochodzi do ponownych zakazen.

Jaki w takim razie jest powod kurczow PO SAMEJ FURAGINIE? Skoro niczego nie
        wyplukuje, to jak dziala na miesnie, jesli sie kurcza?
      • annaswitezianka Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 13:53
        Mam nawroty zapalenia pęcherza, ostatnio przeziębiłam się 2 miesiące temu i
        teraz biore wg zaleceń lekarza 2 furaginy dziennie. Czy to jest dawka
        profilaktyczna i "długolecznicza" odpowiednia?

Jeżeli chodzi o skurcze: może nospa pomoże? może warto odwiedzić ginekologa?
        • krolik-ok Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 14:05
          Mnie lekarz powiedzial, ze 2 tabl., a nawet 1 na stale wystarcza i tak jest,
          gdyby nie te kurcze. Mam zamiar sprobowac z Nospa. Ginekologicznie jest ok, to
          jest Ecoli w przewodach moczowych, przedostala sie z przewodu pokarmowego,
          gdzie jest naturalna bakteria, ale w przewodach moczowych, niestety,
          chorobotworcza.
          • aanka11 Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 14:51
            Przeciez nospa jest rozkurczowa tylko na miesnie jamy brzusznej!!Moze nalezy
            odstawic furagin jezeli to on powoduje takie objawy?
            • robaczekbis Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 14:58
              Furagin jest jedyny skuteczny w moim wypadku, dlatego pytam, jak opanowac
              skurcze, moze cos na nie pomaga, oczywiscie, ze nie nospa, ona jest na inne
              miesnie.
    • joln Re: FURAGIN-co robic,jesli po furaginie sa kurcze 22.12.05, 22:14
      moje dziecko bierze furagin od roku i zadnych takich objawow nie zauwazylam,
      malo tego nigdy lekarz nie stwierdzil, ze moze on wyplukiwac potas/magnez z
      organizmu, zaskoczyliscie mnie, ale podchodze do tego sceptycznie.

a co do e-coli to polecam preparaty z zurawina (np vitabutin) po dluzszym
      okresie zazywania naprawde moga zapobiec zakazeniom ta bakteria.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka