Dodaj do ulubionych

Czy widać po oczach, że ktoś ma SM?

24.01.06, 14:07
Ostatnio widziałem osobę chorą na tą chorobę, miała takie dziwne oczy. Czy to
przypadek, czy większośc chorych można po tych oczach poznac?
Obserwuj wątek
      • arnie31 Re: Czy widać po oczach, że ktoś ma SM? 24.01.06, 16:34
        Zgadzam się,co za bzdura,poza tym co badania przeprowadzasz???sadzasz przed sobą
        100 osób chorych na sm i patrzysz im się w oczy.Mój lekarz ma sm i czasem jak
        spojrzy mi w oczy to padam;)oczywiście przenikliwym wzrokiem super lekarza.Nic
        więcej.
        • very_martini Re: Czy widać po oczach, że ktoś ma SM? 24.01.06, 16:44
          > Zgadzam się,co za bzdura,poza tym co badania przeprowadzasz???sadzasz przed sob
          > ą
          > 100 osób chorych na sm i patrzysz im się w oczy.Mój lekarz ma sm i czasem jak
          > spojrzy mi w oczy to padam;)oczywiście przenikliwym wzrokiem super lekarza.Nic
          > więcej.

Jednym z objawów sm jest asymetria źrenic:)

16%VOL
          22%VAT
            • anka9910 zdarzyło mi się to zauważyć 24.01.06, 20:13
              Moja koleżanka zmarła w wieku 42 lat na SM. Nigdy nie zwracałam na to uwagi ale
              niedawno u męża mojej siostry po licznych badanich/początkowo podejrzewano
              glejaka/ stwierdzono SM. On także miał coś takiego w twarzy , nie potrafię tego
              określić ale ich twarze miały jakiś podobny wyraz.Oglądałam jakiś program w
              telewiji była tam osoba chora na SM i ona też miała to coś /może to rzeczywiście
              oczy.
              • ogrom to COŚ w oku 25.01.06, 00:37
                No tak wszyscy chorzy mają to COŚ. A tak wiele osób poszukuje dla siebie
                partnera z tym czymś w oku..... więc może należy szukać wśród chorych na
                SM ;))))

pozdrówka Olla

-
                • naszezdrowie Re: to COŚ w oku 25.01.06, 10:37
                  może chodzi o irydologię, gdzie mozna ustalić/rozpoznać uszkodzone narządy.
                  Może to być pomocne, bo SM ma wiele etiologii/przyczyn np. odczyn
                  poszczepienny, borelioza i inne wirusowe komplikacje.W oku widać kazdą chorobę-
                  to ksiązka dr Bardadyna, irydologa z Warszawy.
                  • ayme Re: to COŚ w oku 25.01.06, 12:13
                    macie racje ja pracuje z jedna dziewczyna chora na SM i ona ma takie
                    wytrzeszczone lekko oczy,tez pacjenci u nas w domu starcow z SM maja cos w
                    oczach widze to na co dzien.
                  • michal_2005 Re: to COŚ w oku 25.01.06, 15:10
                    Naszezdrowie, mógłbyś napisać coś więcej nt. etiologii SM. Chodzi mi zwłaszcza
                    o ten poszczepienny odczyn. Nigdzie w artykułach nt. SM nie spotkałem się z
                    taką informacją, a bardzo mnie to interesuje.
                    • naszezdrowie Re: to COŚ w oku 25.01.06, 16:01
                      Temat szczepień jest tabu.Ale ukazała się ksiązka o szkodliwości szczepień u
                      dzieci.W ostatnim Nexus są artykuly/przedruki o szkodliwości szcze[ionek u psow
                      i u ludzi.Poczytaj.Sam nie wiem co o tym myśleć, bo jezeli nie szczepic to co w
                      zamian ?
                      Byl sobie 48 latek z SM. Przed 8 laty opuścila go żona.Bardzo to
                      przeżył.Zachorował. Zona wróciła, ale SM pozostał. Badania wykazały
                      pozostałości po szkarlatynie i szczepieniu polyo.Badający stwierdzil związek
                      tych faktów. Nie wiemy co dalej z czlowiekiem. Pasuje to do opinii o
                      szkodliwości szczepionek, a zwłaszcza ich utrwalaczy, adjuwantów.
                      • avocado29 jesteście nienormalni!!!! 26.01.06, 01:15
                        Boże ludzie jacy Wy jesteście głupi!!! Żal mi Was!!! Wiecie co mają chorzy w
                        oczach?? smutek k...a że są chorzy, a nie jacyś są dziwni. Wierz mi, że gdybyś
                        mnie zobaczył nie wpadłbyś na to, że jestem chora, mało tego jestem bardzo
                        atrakcyjną kobietą i tyle mam do powiedzenia. Zastanówcie się lepiej nad sobą
                        • zezowaty-krolik Re: jesteście nienormalni!!!! 26.01.06, 07:43
                          O Boże, przecież nie miałem zamiaru nikogo obrazić. Czy ja napisałem, że ludzie
                          chorzy wyglądają n. jak nienormalni, czy co? Nic takiego nie napisałem.
                          Napisałem, że zauważyłem w oczach kilku z nich coś dziwnego i basta. Po prstu
                          zastanawiałem się, czy zewnętrznie może być to widać. Ale nie jestem
                          odosobniony w moich spostrzeżeniach, bo oczy są w niektóryh przypadkach inne.
                          Być może to skutek chorowania. Przepraszam, jeśli oczułas się urażona, to nie
                          było moim zamiarem.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka