Dodaj do ulubionych

Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide

13.04.06, 10:26
Witam byłam u gastrologa i stwierdził ,że mam kandydoze (grzybica układu
pokarmowego) skarżyłam sie również na powracające grzybice pochwy i ból w
cewce moczowej okazało sie że Candida przeżuciła sie też na układ rozrodczy i
moczowy , lekarz kazał mi zrobić wymaz z pochwy i cewki moczowej na grzyby ale
jak mu powiedziałm ,że aktualnie biore tetralysal na trądzik to stwierdził
żebym najpierw skończyła brać ten tetralysal a poźniej dopiero zrobiła te
wymazy , przepisał mi tymczasowe leki : Polprazol i Duspatalin Retard , ja
natomiast odrzuciłam te antybiotyki na trądzik (tetrakysal) ponieważ
stwierdziłam ,że trądzik w tej sytuacji nie jest najważniejszy i postanowiłam
sie jak najszybciej leczyć na tą własnie kandydoze , więc odstawiłam
tetralysal ale dalej przyjmuję Polprazol i Duspatalin chciałabym sobie teraz
jak najszybciej zrobić te wymazy ale nie wiem czy biorąc te tabletki zapisane
przez gastrologa nie wpłyna jakoś na wynik tych wymazów? zaznacze tylko ,że
nie sa to antybiotyki tylko leki pomocnicze w dobrym funkcjonowaniu jelit ...
jak myślicie czy przyjmując te tabletki mogę spokojnie jutro iśc i zrobić te
wymazy ?
Obserwuj wątek
        • iso1 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 11:11
          Tak myślałem :)
          Mnie co prawda "leczył" inny ale w tym samym miejscu.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13008&w=39159446&a=39981292
          W miejscu, w którym byłaś u lekarza od ponad roku panuje "moda" na grzybice
          układu pokarmowego. Wszyscy którzy tam trafiają mają grzybicę układu
          pokarmowego. Wiem to nie tylko z autopsji ale też z opinii innych lekarzy !
          Ja "leczyłem się" u nich 6 miesięcy na grzybicę układu pokarmowego choć jej nie
          miałem. Wydałem kupe kasy na wizyty (mój "lekarz" brał 100 zł) i kupe kasy na
          leki. Nafaszerowali mnie lekami przeciwgrzybicznymi (flukonazol, orungal) po
          których miałem leukopenie (obniżoną ilość białych krwinek) i które rozwaliły mi
          drogi żółciowe.
          Zwróć uwagę na jedną rzecz: w jaki sposób zdiagnozowali grzybicę ?
          Objawowo ? Najpierw powinno się zrobić wymaz lub badanie kału a następnie
          stawiać diagnoze. Odwrotnie to jest totalna bzdura, nieprawdaż ? Poza tym
          badanie kału na grzyby to jest "pic na wode". W kale zawsze są jakieś grzyby bo
          taka jest naturalna flora jelit każdego człowieka.
          Jak znam życie to sierowali Cię na badania na al. Daszyńskiego. Nieprawdaż ?
          Oni współpracują ze sobą i podsyłają sobie klientów.
          Tak właśnie doi się pacjentów.
          Ja straciłem przez nich prócz kasy zdrowie dlatego mam obowiązek informować
          każdego o ich praktykach.
          Zrobisz oczywiście jak chcesz ale ja osobiście nie polecam.
          Idź do innego lekarza w innym miejscu. Zobaczysz że tematu grzybicy ukłądu
          pokarmowego nie będzie.
          A tak a propos grzybicę układu pokarmowego można wyleczyć bardzo prosto w dość
          krótkim czasie. Wystarczy bakterie probiotyczne lub kefirek, kapuste kiszoną i
          ogórki kiszone :)
          Pozdrawiam
          Nie daj się !
          • motylek2127 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 11:50
            Witam , ja wyszłam z tej kliniki zadowolona bo po pierwsze trafiłam na naprawdę
            dobrego lekarza facet wyłożył mi kawe na ławe gadał bez ogródek zrąbał mnie za
            to ,że sama leczyłam sie na własną rękę tzn: robiłam badanie krwi na
            Helicobacter Pylori wyszedł mi wynik bardzo negatywny i ogólna lekarka zapisała
            mi antybiotyki w dodatku 3 różne antybiotyki bez osłony na watrobę !! no więc
            lekarz wyjaśnił mi że po pierwsze badanie krwi nie daje 100% pewności bo wyniki
            moga wyjśc różnie i trzeba abdanie powtórzyć albo udac sie do specjalisty
            pokazać wynik badania i on podejmnie dodatkowe kroki , po drugie wkurzył sie na
            ta lekarke że nie powtórzyła mi badania i nie skierowała mnie do jakiegoś innego
            lekarza tylko leczyła mnie sama na własną rękę ! co do lekarza badał mnie
            dokładnie oglądał moje paznokcie , język , oddech no i jelita i co mnie
            zainteresowało wyczuł że mam powiekszony jajnik i sam sie zapytał czy mam upławy
            jak często , jak wyglądają , jak pachną i jaką mają konsystencję i czy mam
            częste nawroty tych upławów czy skarże sie na bóle cewki moczowej ... ja na
            wszystko odpowiedziałam twierdząco że od dłuższego czasu mam upławy których nie
            moge wyleczyć , mam bóle cewki moczowej i boli mnie troche jajnik itp
            powiedziałm mu tez że większe bóle brzucha ewidentnie nasiliły sie po tych
            antybiotykach na Helicobacter a on mi na to że po pierwsze kuracja była za długa
            po drugie nie do kona było wiadomo czy mam tą bakterię bo badanie nie było
            powtórzone ani bakteria nie była potwierdzona przez specjalistę no i w kocu po
            trzecie że lekarka ogólna zrujnowała mi całą śluzówkę żołądka i dlatego mam
            takie pieczenia i dyskomfort w żołądku no więc zapisał mi te badania wymazy itp
            i powiedział że jeśli wyjdzie Candida w moczu i w śluzie to bedziemy leczyc
            jednocześnie Candide ukł pokarmowegi i Candide ukł rozrodczego bo jesli tego nie
            zrobię to bakteria będzie sie przemieszczać i ciągle będe miałą nawroty z racji
            tego że jelita sąsiadują z macica i bakteria będzie sie przemieszczać w dalszym
            ciągu ! poźniej kazął mi zrobić testy oddechowe zeby faktycznie zobaczyć czy mam
            tą bakterię czy została ona zabita ! osobiście powiem że ja mam miłe doznania
            jeśli chodzi o tą klinikę płacę 70 zł za wizytę ale uważam ,że warto inni
            lekarze mnie zbywali i bagatelizowali mój problem on jeden powiedział mi dużo na
            ten temat pozatym siedziałąm u niego chyba z godzinę a nie jak u innch płaci sie
            70/80 zł i po pięciu minutach wychodzisz , spodobało mi sie też to że nie
            namawiał mnie na leczenie własnie u niego , powiedział tylko co i jak mam sie
            leczyć po kolei ( nawet na kartce wypisał mi w punktach jak bedzie wyglądał
            kuracja co powinnam najpierw zrobic) i powiedział że jeśli sie zdecyduję leczyć
            u niego ale nie koniecznie to będzie sie starał mnie wyleczyć ale konieczny jest
            wymaz z pochwy i cewki i testy oddechowe azeby wiedział czy napewno ma do
            czynienia z Candidą ! zobaczymy czy naprawdę mnie wyleczy narazie nie mam mu nic
            do zarzucenia ... jeśli chodzi i wymazy to nie sugerował mi nawet tej kliniki na
            Daszyńskiego ?! kazał tylko zrobić ale nie mówił gdzie , może po prostu tarfiłes
            na złego lekarza? aha jeśli ktoś zna odpowiedz na moje pyatnie w temacie to
            bardzo prosze o porade :)
          • motylek2127 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 12:00
            Ja z początku też miałam iśc do doktora Ziemniaka ale terminy wolne ma dopiero w
            czerwcu !! dziwne to troche ma dużo pacjentów widocznie jest dobry ?!pozatym ten
            Lorens wzbudził moje zaufanie , pozatym nie mam juz ochoty łazic po lekarzach bo
            nie mam do nich zaufania każdy probuje być mądrzejszy od drugiego ! ten
            przynajmnie sie powaznie zainteresował moim problemem i zaczoł działac !
            zobaczymy jakie efekty ... jak mnie nie wyleczy to wtedy pomarudze narazie
            jestem dobrej myśli :)
            • iso1 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 12:10
              Zrobienie wrażenia na pacjencie to dziś klucz do "sukcesu".
              Na mnie Witold Z zrobił na prawdę ogromne wrażenie.
              Inni lekarze mnie przed nim przestrzegali ale ja nie chciałem tego słyszeć.
              Przecież u niego czeka się na wizyty po kilka miesięcy. A to znaczy że powinien
              być dobry. I okazało się że jest dobry....dla starych dziadków.
              Mimo wszystko życzę szczęścia bo będziesz go na pewno potrzebowała lecząc się u
              nich.
              Pozdrawiam
              • motylek2127 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 12:17
                Widocznie trafiłes na złego lekarza ja jestem bardzo zadowolona chociażby przez
                to ze jako jedyny lekarz po prostu podszedł do mojego problemu powaznie a byłam
                u innych płaciłam po 80 zł za wizyte i tez mnie mieli gdzieś więc
                zainteresowanie z jego strony to dla mnie juz i tak ogromny sukces! jako jedyny
                wysłał mnie wogóle na jakies badania a gdybym nie poszła to ciekawe jakie szkody
                by było w moim organizmie po kilku latach?! ja słyszałam ,że to dobra klinika a
                ciekawa jest czy juz jestes wyleczony ? czy w koncu trafiłes na takiego lekarza
                który cię wyleczył ? jak tak to chętnie skorzystam z jego usług !
                  • motylek2127 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 12:37
                    Skoro nie wynikały z grzybicy to jakim cudem wylądowałeś w centrum
                    gastrologicznym ? w takim razie jakiś nieodpowiedziaqlny lekarz cie tam
                    skierował , do kogo masz pretensjie ? pozatym nie odpowiedziałes na moje pytanie
                    czy znalazł sie juz jakiś super lekarz który pomógł ci w twoim problemie ? czy
                    juz jeste super zdrowy ?
                    • iso1 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 12:51
                      Napisałem Ci że znalazł się lekarz który mnie uleczył.
                      Nie jest to żaden superlekarz. To jest normalny lekarz.
                      I nie ma takiej prezencji jak ten do którego ty chodzisz.
                      W gabinecie nie posiada zielonych marmurów.
                      Nie czeka się do niego po 3 miesiące.
                      Nie bierze 100 zł za wizytę.
                      I nie leczy przez 6 miesięcy choroby której nie ma.
                      Dla mnie jest ważne że zdrowieje. Reszta mnie nie obchodzi.
                      Mam wrażenie że nie czytasz dokładnie tego co pisze albo nie chcesz tego
                      zrozumieć. Dlatego nie będę się więcej narzucał. Przepraszam że chciałem Cię
                      ostrzec przed tak wspaniałymi fachowcami. Uznajmy że tematu nie było. Pomyliłem się.
                      Pozdrawiam
                    • ptaszynka25 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 12:52
                      Człowiek Cię przestrzega przed szarlatanami, a Ty masz do niego pretensje.
                      To czy będziesz się tam leczyła czy nie to Twoja sprawa.
                      Uważam ,że to ładnie z jego strony, że opisał Ci swoje doświadczenia z w/w lekarzem.
                      Jeśli chodzi o odpowiedź na Twoje pytanie to przecież Ci jej udzielił.
                      • motylek2127 Re: Wymaz z pochwy a branie tabletek na Candide 13.04.06, 13:01
                        Oczywiście ,że ładnie z jego strony ,że ostrzega ale to ,że jego nie wyleczył to
                        nie znaczy że nie wyleczy innych ludzi i nie widze związku z tym ,że mają w
                        gabinecie zielone marmury a nawet mi sie to podoba bo bardziej wzbudza moje
                        zaufanie zadbana klinika niż brudna komunistyczna śmierdząca nora !pozatym do dr
                        Lorensa nie czekałam miesiącami tylko 3 dni ! tak jak mówie może masz złe
                        doświadczenia z dr Ziemniakiem ale nie mierz innych lekarzy tą samą miarką ! to
                        ,że on cie nie wyleczył to nie znaczy ,że cała klinika jest to dupy , jest ładna
                        , mają nowoczesne sprzęty itp itd jak już napisałm narazie wszystko jest na
                        dobrej drodze jesli okaże sie oszustem to wtedy będe mogła powiedziec o sobie
                        ,że jestem łatwowierna i głupia , przepraszam ze na ciebie tak naskakuję ale
                        może dlatego ,że jestem już zmęczona tą sytuacją , nie chce mi sie już łazic po
                        innych lekarzach i zostawiac tam banknoty za nic! mam nadziej ,że ten mi pomoże
                        ... a do jakiego ty lekarza chodzisz pisałes ,że juz zdrowiejesz może polecisz
                        mi tego lekarza i przekonama sie sama jak z tym Lorensem nie wyjdzie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka