Dodaj do ulubionych

otoskleroza - kogo polecacie?

18.04.06, 19:37
Obserwuj wątek
    • juminek Re: otoskleroza - kogo polecacie? 18.04.06, 19:41
      Pszepraszm, enterek :)
      Witam, ostatnio przypadkiem (wizyta w związku z szumami)odkryto u mnie niedsłuch
      na prawe ucho. Jest to prawdopodobnie otoskleroza. Chciałabym zacząć leczenie w
      Instytucie Patologii Słuchu w Warszawie i dalej ewentualnie w Kajetanach i stąd
      moje pytanie: do kogo warto się udać? Pewnie jak wszędzie tak i tam są lepsi i
      gorsi specjaliści. Czy ktoś mógłby mnie uświadomić jak wygląda cała procedura i
      czas oczekiwania?
      • stwd75 A jak to wygląda w Poznaniu? 20.06.06, 07:59
        W przyszłym tygodniu będę miał zabieg w Klinice Otolaryngologii AM w Poznaniu a operował będzię prof. Szyfter. Może jest na forum osoba, która również miała tam wykonywany zabieg i zechce podzielić się doświadczeniami?
          • aron221 Re: A jak to wygląda w Poznaniu? 10.07.06, 13:52
            Witajcie. Wszystkie szanujące się Kliniki Otorynolaryngologiczne w Polsce
            prezentują podobny poziom usług medycznych. Oczywiście są specjaliści bardziej
            znani (może to kwestia reklamy w mediach?) tacy jak. prof. Skarżyński z
            Kajetan/Warszawy, jak prof. Szyfter z Poznania, jak prof. Gołąbek z Lublina,
            jak prof. Niemczyk z Warszawawy... Ja osobiście ze słuchem mam problemy od
            wczesnego dzieciństwa i po wizycie m.in. u w/w osób jest już OK. Zabieg ze
            względu na odległość od miejsca zamieszkania miałem wykonany w Kajetanach przez
            prof. Skarżyńskiego. Cudowny a przy tym szalenie skromny człowiek. Na zabieg
            czekałem bardzo krótko a to ze względu na daleko posunięty stan chorobowy który
            wymagał prawie natychmiastowego działania operacyjnego. Z każdą z w/w osób
            spotkałem się na konsultacjach i moge te osoby polecić. To są fachowcy
            najwyższej klasy. Jeżeli ktoś chce więcej info to proszę pisać na priv e-mail:
            aron221@gazeta.pl Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka