Dodaj do ulubionych

Poszukuję osób!!!

10.11.06, 13:10
Czy ktoś z Was leczy siebie lub swoje dziecko w - Górnośląskie Centrum Zdrowia
Dziecka i Matki w Katowicach ?, i u jakiego lekarza ? Pozdrawiam.

Iwona
Obserwuj wątek
    • magas15 Re: Poszukuję osób!!! 10.11.06, 19:27
      Witam! mamy 15 miesięczną córeczke z wpn z utratą soli. leczymy sie w
      Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach.chodzimy do pani
      Prof. Małeckiej-Tendery i jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. słyszeliśmy
      tylko że bardzo trudno dostać sie do pani profesor.pozdrawiam.Magda.
      • iwona158 Re: Poszukuję osób!!! 10.11.06, 20:05
        Witam Magdo!!!Ja mam 5 letnią córeczkę z WPN z niedoborem soli i leczę ją u pani
        dr.nauk medycznych Barbara Kalina-Faska. Też jestem bardzo zadowolona z jej
        opieki nad małą , jej i jej siostry Maria Kalina to one uratowały moją
        córeczkę.Polecam ich opiekę i leczenie są naprawdę doskonałe, u mojej córeczki
        wystąpiło -przedwczesne dojrzewanie płciowe i przystąpiliśmy do specjalnego
        leczenia lekiem-DIPHERELINE-i pomaga, dojrzewanie zaczyna się cofac.Napisz skąd
        jesteście? , ja z żor koło Rybnika, może byśmy się spotkały w klinice? co o tym
        sądzisz? jak często jeździcie?. Pozdrawiam gorąco !!!

Iwona
        • kacperewa Re: Poszukuję osób!!! 10.11.06, 21:26
          witam was wszystkich.ja mam synka 4letniego z wpn z utrata soli.do dr.kaliny trafilismy po poleceniu przez znajomego lekarza.naprawde mozna ja polecic wszystkim.jestem z murcek kolo katowic.najblizsza wizyte mam 15 grudnia.przyznam sie ze za kazdym razem kiedy jestem w poradni mam ochote zapytac obecne mamy czy ktoras tez ma dziecko z wpn,ale na ochocie sie konczy.jesli ktos zechce sie ze mna skontaktowac podaje nr tel domowego;255-84-00.pozdrawiam.ewa.
          • oliwia33331 Re: Poszukuję osób!!! 13.11.06, 00:06
            Witaj koleżanko ...siędze tak sobie -jest godz 24-i klikam z
            nudów...Wprowadziłam Patryka na dietę bazglutenową i ograniczam mu cukier...i
            tak sobie rozmyślam czy mi się to uda..Na tym moim forum jest sporo wiadomości
            na temat tej diety ponoc ma ona spore znaczenie i pomaga...Zobaczymy?
            ...wariatka pisze na WPN o dietach(to o mnie) ale ty wiesz o co chodzi...dzisiaj
            robiłam porządek w szafce i znalazłam cale opakowanie hydrocortyzonu w płatkach
            miesiąc po terminie ...muszę go wyrzucić ..a coś mi nie pasowało..a on sobie tam
            grzecznie leżal ukryty w szafce( złośliwość rzeczy martwych)...no to pa ..zmykam
            ide spać...
        • magas15 Re: Poszukuję osób!!! 22.11.06, 22:24
          Przepraszam że długo nie odpisywałam ale mieliśmy awarie komputera.Miałam też
          do czynienia z dr Kaliną jak córeczka leżała w szpitalu po operacji to ona
          przychodziła do nas na konsultacje.Jesteśmy z Katowic i chodzimy na wizyty co
          2 miesiące ale teraz co miesiąc bo małej wzrósł 17 oh progesteron do
          30.generalnie to jestem zadowolona z opieki w klinice tylko boje się co nas
          jeszcze czeka w związku z chorobą małej.pozdrawiam.Magda.
          • iwona158 Re: Poszukuję osób!!! 23.11.06, 17:28
            Witaj Magdo!!! Zadajesz pytanie-co Cię jeszcze czeka w związku z chorobą Twojej
            córeczki ?, ja także zadaję sobie to pytanie co mamy wyjazd do kliniki ( a
            jeździmy na wizyty co 28 dni ), co mnie dzisiaj spotka w klinice?, niestety
            wyniki kortyzolu i 17OHP raz są dobre i jest ok. a nieraz niestety dowiadujemy
            się że były złe i znów załamanie i stres ( pytanie dlaczego?- przecież leki
            dostaje regularnie, nie choruje, więc pytam się dlaczego?,i znów obawa o naszą
            córeczkę),czy tak już będzie zawsze?, całe życie naszych dzieci?.Piszesz iż
            jesteście z Katowic i jeździcie co miesiąc-może właśnie niekiedy przechodzimy
            koło siebie-mamy dzieci z WPN-em a się nie znamy.Pozdrawiam się serdecznie.Jeśli
            chciałabyś mnie poznac i moją córeczkę będzie mi bardzo miło-nr.kom.503551314,
            tel. domowy-0324352705, e-mail- iwona158@vp.pl. Całuski dla Twojej córeczki i
            życzę duuużo zdrówka!!!
            Iwona
            • kacperewa Re: Poszukuję osób!!! 23.11.06, 21:41
              Witam was!Pytanie-co jeszcze czeka moje dziecko praktycznie zadaje sobie codziennie.Wtej chwili po 3dniowej przerwie ma znowu infekcje.Mowiac szczerze nie chce mi sie juz isc do lekarza,bo chodze tam tak czesto jak do sklepu miesnego(ale porownanie)a czeka mnie jeszcze wizyta u reumatologa psychiatry dzieciecego i urologa.Mila perspektywa,a pani dr na komisji twierdzi ze to nic takiego.Ja rowniez jestem z Katowic.Moj e-mail-ewajakubowicz1@.wp.pl.Pozdrawiam.Ewa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka