Dodaj do ulubionych

Ropne owrzodzenia i guzy

22.05.07, 18:41
Witam.
Mam 60 lat. Choruje na cukrzyce, 7 lat temu amputowano mi nogę. Moim problemem
są guzy i ropne owrzodzenia które niechcą sięgoić szczególnie pod pachami w
pachwinach i kroczu. Lekarze nic mi nie pomagają. Może ktoś map odobny problem
i zechce sięze mną podzielić i mi pomóc.

Pozdrawiam,
Władysław.
Obserwuj wątek
    • emi56 Re: Ropne owrzodzenia i guzy 09.06.07, 09:09
      Panie Wladyslawie.Trzy lata temu kupilam sobie ksiazki Dr Huldy Clark. W tych
      ksiazkach pisze ze cukrzyca spowodowana jest zla praca trzustki.Pisze tez ze w
      wiekrzosci przypadkow powodem jest pasozyt "przywra trzustkowa", ktora latami
      niszczy trzustke.Hulda podaje sklad ziol przy pomocy ktorych mozna pozbyc sie
      pasozytow.Ja podsunelam ten pomysl mojej 73 letniej mamie ,ktora chorowala na
      cukrzyce.Po braniu tych ziol co Hulda zaleca , cukier faktycznie sie obnizyl
      do normy. Poniewaz dalej bierze tabletki [ boi sie je odstawic] to cukier teraz
      ma czasami za niski, a niegojacy paluch u nogi, zagoil sie. Mysle ze mogl by
      Pan tez sprobowac ta kuracje na pasozyty. Ziol potrzeba nie wiele , kuracja
      jest tania.Przepis jest na internecie ,albo w ksiazce.Bac co bac przez lata
      pasozyty zasmiecaja nasze organizmy.Moze po ich usunieciu krew bedzie bardziej
      czysta i wtedy bedzie sie latwiej wszystko goic. Tak jak u mojej mamy. Zycze
      zdrowia. Emi
        • podyanty Jeanne 17.06.07, 02:33
          Mam nadzieje, ze nie kontestujesz istnienia przywry trzustkowej jako takiej (jeno watpisz w stosunek
          przyczynowo-skutkowy )
          www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=6625056&dopt=Abstract

• utopia7 Re: Ropne owrzodzenia i guzy 17.06.07, 01:30
      W najgorszym razie prosze sie skontaktowac z Centrum Ozonoterapii
      i Rehabilitacji Medycznej
      ul Ziolowa 47
      Katowice-Ochojec
      tel 202-40-25 w 11-99

Mozna wyprowadzic noge w stanie ktory nadaje sie praktycznie
      do amputacji.To madre prowadzenie ozonem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka