Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego laryngologa.

03.06.03, 10:28
Czy możecie polecić dobrego specjalistę LARYNGOLOGA z W-wy, który fachowo
zajmie się ZATOKAMI, skieruje na badania i nie będzie zwalał wszystkiego na
alergię, której nota bene nigdy nie miałem i której nie potwierdzily testy
skórne ani z krwi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Maria Re: Szukam dobrego laryngologa. IP: *.unknown.tele.dk 26.06.03, 02:55

Jesli miales robione wszystkie badania to ja bym posluchala Twego laryngologa,
      bo testy ( jesli miales robione na alergie pokarmowa)nie zawsze wykazuja
      uczulenie.
      Pierwszym podejrzanym jest mleko i wszystkie jego pochodne.
      Zastanow sie czy nie jestes milosnikiem serow albo innych produktow mlecznych?
      Przy chronicznych stanch zapalnych zatok pierwszym podejrznym jest mleko.
      Mleko gromadzi wode we wszystkich blonach sluzowych naszego organizmu - miedzy
      innymi w zatokach, powodujac ich rozpulchnienie i zwiekszone wydzielanie sluzu.
      Kanaliki odprowadzajace z zatok "zatykaja sie" i sluz nie ma ujscia. Mamy wiec
      doskonale srodowisko do rozwoju bakterii i wirusow. Rozpulchnione blony
      sluzowe sa takze ulatwiona droga dla alergenow.

Moze masz nadwrazliwosc na bialko krowie albo cukier mlekowy?.

Ja na Twoim miejscu w pierwszym rzedzie wykluczylabym wszystko co jest zwiazane
      z mlekiem. Po trzech tygodniach zrobilabym probe prowokacji - spozylabym mleko
      i obserwowala co sie bedzie dzialo przez najblizsze kilka - kilkanascie godzin.

Jesli nie bedzie zadnej zmiany to szukaj dalej.
      Pozdrawiam
      Maria

• zbychooo Re: Szukam dobrego laryngologa. 26.06.03, 09:27
        Gość portalu: Maria napisał(a):

>
        > Jesli miales robione wszystkie badania to ja bym posluchala Twego
        laryngologa,
        > bo testy ( jesli miales robione na alergie pokarmowa)nie zawsze wykazuja
        > uczulenie.
        > Pierwszym podejrzanym jest mleko i wszystkie jego pochodne.
        > Zastanow sie czy nie jestes milosnikiem serow albo innych produktow mlecznych?
        > Przy chronicznych stanch zapalnych zatok pierwszym podejrznym jest mleko.
        > Mleko gromadzi wode we wszystkich blonach sluzowych naszego organizmu -
        miedzy
        > innymi w zatokach, powodujac ich rozpulchnienie i zwiekszone wydzielanie
        sluzu.
        > Kanaliki odprowadzajace z zatok "zatykaja sie" i sluz nie ma ujscia. Mamy
        wiec
        > doskonale srodowisko do rozwoju bakterii i wirusow. Rozpulchnione blony
        > sluzowe sa takze ulatwiona droga dla alergenow.
        >
        > Moze masz nadwrazliwosc na bialko krowie albo cukier mlekowy?.
        >
        > Ja na Twoim miejscu w pierwszym rzedzie wykluczylabym wszystko co jest
        zwiazane
        >
        > z mlekiem. Po trzech tygodniach zrobilabym probe prowokacji - spozylabym
        mleko
        > i obserwowala co sie bedzie dzialo przez najblizsze kilka - kilkanascie
        godzin
        > .
        >
        > Jesli nie bedzie zadnej zmiany to szukaj dalej.
        > Pozdrawiam
        > Maria
        >
        Testów na alergię pokarmową nie robiłem (tylko panel wziewny), ponieważ nigdy
        zaden z lekarzy alergologów, bądź laryngologów ich nie poroponował. Natomiast
        zaobserwowałem, że po spożyciu większej ilości serów pleśniowych dostaję
        wysypki na ciele, natomiast po mleku nic mi nie jest, wogóle mleko w moim
        jadłospisie gości sporadycznie, raz na dwa tygodnie.
        Dziękuję jednak za wskazówkę, nigdy nie przypuszczałem, że alergia pokarmowa
        może mieć związek z zatokami, po wakacjach muszę koniecznie zrobić testy na
        alergię pokarmową.
        Pozdrawiam.
        >
    • punia68 Re: Szukam dobrego laryngologa. 26.06.03, 08:56
      Podawalam juz kiedys namiary na doktora Ireneusza Kantora. Jest podobno
      doskonalym laryngologiem. Nie korzystalam nigdy z jego uslug, ale jest polecany
      przez pacjentow i lekarzy. Przyjmuje w Rembertowie - ul. Chruściela 73, tel.
      612-98-85.
      Zycze zdrowia
      • zbychooo Re: Szukam dobrego laryngologa. 26.06.03, 09:30
        punia68 napisała:

> Podawalam juz kiedys namiary na doktora Ireneusza Kantora. Jest podobno
        > doskonalym laryngologiem. Nie korzystalam nigdy z jego uslug, ale jest
        polecany
        >
        > przez pacjentow i lekarzy. Przyjmuje w Rembertowie - ul. Chruściela 73, tel.
        > 612-98-85.
        > Zycze zdrowia

Rembertów to trochę za daleko (mieszkam poza Warszawą), ale dziękuję za
        odpowiedź.
        Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka