Dodaj do ulubionych

owrzodzenie zoladka- POMOCY

28.05.07, 15:18
czy ktos mi moze polecic jaka diete stosowac jesli ma sie wrzody na zoladku a
moze ktos zna jakiegos dobrego specjaliste gdzie moglbym udac sie z tym
problemem. Do tej pory lekarz u ktorego sie lecze powiedzial mi ze te wrzody
beda sie odnawiac na jesieni i wiosna i jest to niewyleczalne w co ja nie
chce wierzyc.Czy ktos mial taki prob i udalo mu sie z tego wyleczyc pomozcie
prosze
Obserwuj wątek
        • jeanne72 Re: owrzodzenie zoladka- POMOCY 28.05.07, 17:24
          Dieta to ponad połowa sukcesu, kto miał wrzody (lub choćby zapalenie żołądka)
          > to wie :)

Takie jest powszechne przekonanie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
          Owszem tak bylo kiedyś, teraz przy stosowaniu nowoczesnych leków nie ma potrzeby
          stosowania diety, choć pacjentom bardzo trudno w to uwierzyć.
          • corutons Re: owrzodzenie zoladka- POMOCY 28.05.07, 18:28
            Rozumię, że Twoje przekonanie wynika z osobistego doświadczenia. Mnie dieta
            zawsze pomaga - leki nie wystarczają. Mam różne problemy z żołądkiem od 8 lat i
            trochę doświadczenia w tym temacie.
            Pozdrawiam
      • magdala555 Re: owrzodzenie zoladka- POMOCY 29.05.07, 08:41
        Każdy ma inne doświadczenia, od wielu lat mam skłonność do wrzodow ale tylko
        jeden raz pojawily się wiele lat temu. obecnie gdy czuję tylko pieczenie
        zaczynam kurację ziołowa. Zaczyłam pić zioła gdy ktoregoś dnia w jakiś długi
        weekend brakło mi leków i problem żoladkowy natychniast powrócił.co sugerowało
        jedynie maskowanie choroby.
        Zioła dobiera się do osoby ale picie kwiatu nagietka co 15 minut w stanach
        ostrych przynosi wielką i szybka ulgę.
        ://liwinska.com/
    • guzik131 Re: owrzodzenie zoladka- POMOCY 30.05.07, 19:50
      Lekarz ma rację ale dużo zależy od ciebie przede wszystkim nie możesz palić,ja
      ok 15 lat mam ten problem jestem po 6ciu gastroskopiach na 7mą nie poszłam
      przed i po kuracji lekarz aby wiedział jakie leki przepisać powinien zrobić
      badanie polecam dr. Tacikowski w luxmedzie warszawa jak boli trzeba stosować
      dietę ale to jeszcze nie katastrofa da się z tym żyć na razie kup siemie lniane
      mielone co i raz lycha i wodą dużo popić a reszta należy do lekarza nie zwlekaj
      pozdawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka