Dodaj do ulubionych

Jak można interweniować? P i l n e

24.04.08, 18:37
Na jutro ciężko chora na raka chora miała wyznaczoną (od miesiąca) wizytę na
badanie komputerowe. Chodzi oczywiście o sprawdzenie postępów leczenia.
Wyznaczyli jej nowy termin - ZA MIESIĄC!!!
Jak to zmienić? Gdzie interweniować? Gdzie i komu jeszcze zadać
to pytanie. Oczywiście wybiorę się też na "forum nowotworowe".
Bardzo mnie to martwi. Przecież od tego badania zależy sposób dalszego
leczenia. O zmianie terminu zawiadomili chorą
W PRZEDDZIEŃ!!!
Proszę pilnie o odpowiedź.
Żyra
Obserwuj wątek
    • yellow_yellow Re: Jak można interweniować? P i l n e 24.04.08, 19:49
      Ja bym po prostu w takiej sytuacji zrobiła to badanie prywatnie - na tomografię
      prywatnie czeka się zazwyczaj góra dwa-trzy dni. Oczywiście jeśli sytuacja
      finansowa jej na to pozwala. Jeśli da się skądś znaleźć kasę, to nie zwlekajcie,
      trzeba płacić... Życie jest najważniejsze. Oto Polska właśnie... brak słów...
      Powodzenia!
      • zyrafa46 Ile kosztuje prywatnie? 29.04.08, 13:53
        Ile takie badanie kosztuje? Pytam, bo jeśli trzeba będzie sama zapłacę.
        Na forum onkologii BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA pani z informacji poradziła mi co
        robić. Zobaczymy, czy się uda. Napiszę jeszcze.
        Żyra
          • zyrafa46 Re: Ile kosztuje prywatnie? 30.04.08, 14:28
            Dziękuję za cennik. Niestety nie znalazłam (albo źle patrzę) pozycji tomografia
            komputerowa CAŁEGO CIAŁA. Nowotwór może BYĆ WSZĘDZIE, dlatego trzeba całość. Do
            tej pory pokazał się w płucach i mózgu. Nie wiadomo co dzieje się po
            dwumiesięcznej kuracji...
            Żyra
            • snajper55 Re: Ile kosztuje prywatnie? 30.04.08, 15:11
              zyrafa46 napisała:

> Dziękuję za cennik. Niestety nie znalazłam (albo źle patrzę) pozycji tomografia
              > komputerowa CAŁEGO CIAŁA. Nowotwór może BYĆ WSZĘDZIE, dlatego trzeba całość. Do
              > tej pory pokazał się w płucach i mózgu. Nie wiadomo co dzieje się po
              > dwumiesięcznej kuracji...

A gdzież ta osoba się leczy, że musi szukać nowotworu za pomocą TK całego ciała
              ? To chyba jakaś niekonwencjonalna procedura. Jeszcze o czymś takim nie
              słyszałem. "pokazał się w płucach i mózgu" ? To co to za nowotwór - płuc z
              przerzutami do mózgu, czy mózgu z przerzutami do płuc ? Nie ma czegoś takiego
              jak nowotwór, który może się pojawić gdziekolwiek. Albo po swojemu to
              przekazujesz, albo to całe leczenie jest "leczeniem".

S.
              • zyrafa46 Re: Ile kosztuje prywatnie? 01.05.08, 10:41
                Snajper, czytaj uważnie (aż się nie chce odpowiadać, ech). Ona ma nowotwór,
                który leczy jak należy. Chodzi (lekarzowi na onkologii) jak postępuje leczenie.
                Nie jest prześwitująca. Kapujesz????????
                Nie wtrącaj się cyniku jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.
                A co było u niej pierwsze akurat Tobie ta informacja do niczego jest. Lecz się z
                cynizmu. Pilnie.
                Pozdrawiam,
                Żyra
                • snajper55 Re: Ile kosztuje prywatnie? 01.05.08, 13:04
                  zyrafa46 napisała:

> Nie wtrącaj się cyniku jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.
                  > A co było u niej pierwsze akurat Tobie ta informacja do niczego jest. Lecz się
                  > z cynizmu. Pilnie.

To nie cynizm, to zdrowy rozsądek. Niektórzy coś takiego mają. Naprawdę.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka