Dodaj do ulubionych

body detox - stopy - warto zainwestować

17.07.08, 01:32
jak w temacie, co sądzicie?
Obserwuj wątek
    • doorman Re: body detox - stopy - warto zainwestować 17.07.08, 12:36
      Mi chodzi o coś zupełnie innego, mianowicie o body detox spa- urządzenie które
      wymyśliła Mary Staggs z Anglii. Oryginalne urządzenie kosztuje około 7000 tys zł
      ale na allegro jest kilka tańszych aparatów w przedziale od 700zl do 1350zl. I
      teraz pytanie czy te chińskie podróbki działają bo 7000zl to kupa kasy a 700 na
      zdrowie można wydać , tym bardziej że skorzysta cała rodzina. Co sądzicie o tych
      tańszych aparatach? Może ktoś z was kupił? Jakie wrażenia i czy to działa?

• doorman Re: produkt idiotki dla idiotow 17.07.08, 14:03
          Przeczytałem te posty scept i jedne są pozytywne a inne negatywne. Część ludzi
          napisało , że im bardzo pomogło inni , że to efekt placebo. Więc ciężko określić
          gdzie leży prawda? Uważam, że badania na tymi urządzeniami niezależnego ośrodka
          rozwiały by wątpliwości. A najlepiej niech się wypowiedzą użytkownicy tych urządzeń
          • m.algorzatka Oj warto, warto... 17.07.08, 14:25
            ...pod warunkiem, ze oczyszczanie bedzie polaczone z urynoterapia (i jakies
            odczynianie tez by sie przydalo-dla pewnosci).
            P.S. Co masz na mysli mowiac: "badania nad tymi urzadzeniami niezaleznego
            osrodka"? Harvard?
            • doorman Re: Oj warto, warto... 17.07.08, 14:54
              Zauważ Gosiu , że w necie nie ma żadnych potwierdzających badań nad tą metodą
              odprowadzania toksyn poprzez pory w stopach. Sauna też odprowadza toksyny ale
              poprzez całe ciało. Ja stosuję pewną metodę oczyszczania organizmu i regularnie
              korzystam z sauny.Są efekty.

Czy ktoś może kupił takie urządzenie z allegro? Są jakieś korzyści?
              • snajper55 Re: Oj warto, warto... 17.07.08, 20:42
                doorman napisał:

> Zauważ Gosiu , że w necie nie ma żadnych potwierdzających badań nad tą metodą
                > odprowadzania toksyn poprzez pory w stopach. Sauna też odprowadza toksyny ale
                > poprzez całe ciało. Ja stosuję pewną metodę oczyszczania organizmu i regularnie
                > korzystam z sauny.Są efekty.

Jeśli wsadzisz sobie baterię w tyłek, toksyny będziesz wydzielać załatwiając
                się. To dużo prostszy i tańszy sposób szczególnie, gdy użyjesz ładowalnych
                akumulatorków.

S.
          • scept89 Re: produkt idiotki dla idiotow 17.07.08, 15:00
            doorman napisał:

> Przeczytałem te posty scept i jedne są pozytywne a inne negatywne. Część ludzi
            > napisało , że im bardzo pomogło inni , że to efekt placebo. Więc ciężko
            >określić gdzie leży prawda?

Nie tak ciezko. Bardzo prosto nawet. Ot tak z klepki przychodza mi dwa pomysly:

1. kim jest wynalazca?

Nie trzeba wiele wysilku aby dowiedziec sie ze wynalazczyni uzyskala swoje
            dyplomiuki (tytuluje sie bodajze Dr wskazujac na doktorat) z tzw dyplom mill.
            Sa to nieakredytowane "uczelnie" przyznajace 'dyplomy' po wplaceniu odpowiedniej
            kwoty. Jesli wynalazca cudownego urzadzenia jest Dr John Smith z dyplomem
            Miezygalaktycznego Instytutu Bioenrergetyki Kosmicznej z Zadupic Zalesnych to na
            99.9% jest to hochsztapler probujacyc wydymac naiwiankow na bobmastyczne tytuly.

2. co urzadzenia ma robic?
            Oczyszczanie czy to przez stopy, czy bo ja wiem przez odbyt ma ta ciakawa
            wlasciwosc ze jest doskonale nie udokumentowane (to drugie moze lagodzic
            zaparcia ale nie o taki dzialanie w nim chodzi). Ja pytalem juz wiele razy,
            nigdy nie otrzymujac odpowiedzi od co tu duzo mowic cokolwiek piprznietych
            oczyszczaczy:

I jednocześnie, aby oczyścić organizm ze złogów
            > wszystkich złych rzeczy nagromadzonych przez lata, toksyn.

1) Jakich toksyn? Skoro mowi sie A to trzeba powiedziec B. Prosze uprzejmie o
            wymienienie zwiazkow ktore sa tymi toksynami. Proste wzory chemiczne wystarcza.

2) Nastepnie chcialbym dowiedziec sie jakie jest stezenie owych toksyn przed
            glodowka oraz po glodowce. Wyniki chromatografii gazowej mile widziane.

3) Wreszcie wspanialym uzupelnieniem wywodow toksykologa-amatora byloby
            wskazanie badan w ktorych np. wysokie stezenie zwiazku X koreluje z omawianym
            schorzeniem Y a obnizenie stezenia owego straszliwego zwiazku X powoduje
            zlagodnienie objawow choroby Y.

Masz tu przeciez miske z woda i toksynami, proste chromatograficzne oznaczenia
            "toksyn" w wodzie da sie zrobic (ostatecznie mozna zaprzac spektrograf masowy) a
            tu qzva zero opublikowanych badan producentow jakichkolwiek oczyszczaczy.

Ja sprzedaje specjalna marchewke prostujaca czakramy -> kupisz? Wyjatkowa
            okazja, no i za 5min na forach bedziesz mial posty kilku anonimow ktoirym to
            pomoglo.... ;-)

• m.algorzatka Re: produkt idiotki dla idiotow 17.07.08, 15:09
              Scept, Ty tu nie mac. Stopy sa punktem strategicznym, szczegolnie w
              detoksykacji. Wezmy takie metale ciezkie, jak sama nazwa wskazuje sa one ciezkie
              (a swinstwa tego jest wszedzie pelno),i jako ciezkie maja tendencje opadania.
              Dzieki temu latwo je "wydlubac" ze stopy.
              Naukowcy wlasnie ten efekt wykorzystali i skonstruowali te wspaniale detoksykatory.
              • scept89 Re: produkt idiotki dla idiotow 17.07.08, 18:53
                m.algorzatka napisała:

> Scept, Ty tu nie mac. Stopy sa punktem strategicznym, szczegolnie w
                > detoksykacji. Wezmy takie metale ciezkie, jak sama nazwa wskazuje sa one
                >ciezki e
                > (a swinstwa tego jest wszedzie pelno),i jako ciezkie maja tendencje opadania.

No tak teraz juz wszystko jasne: rozumiem juz dlaczego glowki osob z
                oczyszczonymi stopkami sa takie lekkie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka