Dodaj do ulubionych

Nie dochodzi krew do prawej ręki

03.08.08, 08:51
Witam,
od pewnego czasu zdarza sie, że gdy obudze sie w nocy nie czuję reki i nie moge nią ruszyć. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że po prostu ją źle trzymam. Owszem, na pewno ma to jakieś znaczenie, jednak dziwię się, że dotyczy to tylko prawej ręki. Martwi mnie to, bo dziś jak się obudziłem to moja ręka była zupełnie bezwładna i dopiero jak usiadłem i krew napłynęła wszystko wróciło do normy. Może ma znaczenie fakt, że ostatnio mało spałem? Mam 17 lat i teraz jestem na wczasach, więc nie mam możliwości pójścia do lekarza. Jedynie do apteki. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
        • vicodin Re: Nie dochodzi krew do prawej ręki 03.08.08, 20:21
          Jeśli tak do dobrze. Jak śpisz u uciskasz to sam doprowadzasz do
          tego niedokrwienia, ścierpniętą rękę i przez to masz poprzebudzeniu
          takie dziwne uczucie. Spróbuj zasnąc na plecach to po przebudzeniu
          nie będzie bólu ręki, jak będzie to znaczy, że to jednak nie to, ale
          wszystko wskazuje, że to jedyny powód : )

Pozdrawiam
        • qpowo Re: Nie dochodzi krew do prawej ręki 05.08.08, 14:39
          tez tak czesto mam. zwykle sie budze i slabo czuje reke. spie na niej na bank,
          ale nnie umiem inaczej :/ raz sie konkretnie przerazilam, bo nie czulam jej
          wcale! myslalam, ze beda mi ja amputowac :/ ale spuscilam ja w dol, krew zaczela
          doplywac i spoko. zaczelam brac magnez i potas i jest troche lepiej, ale nadal
          to mam. moze to glupie, ale przy lozku trzymam taki ultrafastin, ktorego uzywam
          tez po cwiczeniach. jest w areozolu i poprawia ukrwienie. sobie psikam na reke,
          wmasowuje i reka szybciej wraca do siebie. ale straszne jest samo uczucie
          nieczucia wlasnej konczyny brr
          • bloodymena Re: Nie dochodzi krew do prawej ręki 10.08.08, 21:00
            Ja też sobie tak przygniatałam reke podczas snu, że czasem budziłam
            sie i wszystko mnie bolało. Trzeba postarac sie zmienic ulozenie
            ciała, wiem, że nie jest to łatwe, bo to przyzwyczajenie, ale nie do
            zrobienia:)
            qpowo- Co do tego sprayu, jesli poprawia ukrwienie, to nie
            uwazam,żeby bylo głupie to, że go stosujesz, ale szczerze mówiąc
            jedyny ultrafastin o jakim słyszałam, to byl żel przeciwbólowy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka