Dodaj do ulubionych

Moczenie dzeinne - 8 lat.

30.01.10, 22:17
Pomóżcie. Syn od miesiąca ma problem i podsikuje majtki (nieznacznie ale
jednak) w ciągu dnia. Nie skarży się na żadne bóle, nie potrafi wyjaśnić jak
do tego dochodzi. Napletek i okolice cewki obejrzeliśmy - wygląda zdrowo.
Najpierw zbagatelizowaliśmy problem, na zasadzie, że każdemu może się zdarzyć
i na chwilę przeszło, ale dziś znowu miał mokre majtkisad W poniedziałek
zrobimy badania moczu( ostatnie miał dwa lata temu, ale nigdy nie miał z UM
problemów). Dodam, że od czasu odpieluchowania nie moczył się nigdy - ani w
dzień ani w nocy. Czy mamy od razu biec do urologa? I na co zwrócić uwagę?
Obserwuj wątek
      • mamadacja Re: Moczenie dzeinne - 8 lat. 01.02.10, 09:54
        Syn żyje w pełnej, kochającej rodzinie, jest w pierwszej klasie. Ze szkoły, ani
        od niego nie mam żadnych niepokojących sygnałów - uczy się dobrze, jest lubiany
        przez kolegów (często się z nimi spotyka po lekcjach, jest zapraszany na
        urodziny). Dzisiaj sytuacja się jakby zaostrzyła - biega do toalety co 15 minut
        i mówi, że przed siusianiem boli go penis.W którymś momencie syn stwierdził, że
        mocz "wystrzelił" na podłogę przed toaletą. Dodam, że stulejka jest zoperowana i
        nic się tam niby nie dzieje. Cewka moczowa może lekko zaczerwieniona. Do szkoły
        nie poszedł, wyniki moczu ogólnego będę mieć o 15. Urolog przyjmie mnie jutro,
        rodzinny ewentualnie coś pomoże jak już będą wyniki.
    • mamadacja Wynik badania ok 01.02.10, 17:25
      Mocz ogólny - idealny. Na moją informację o zaczerwienieniu cewki moczowej
      lekarz rodzinny przepisał synowi Bactrim uznając, że Furagin za słaby. Urolog
      obejrzy młodego dopiero jutro, podać ten Bactrim, czy się jeszcze dobę wstrzymać?
        • mamadacja Dzięki za odp. 01.02.10, 22:44
          Wstrzymam się do jutra, dzisiaj młody się pilnował mocniej i majtki zachował
          suche ale biegał do toalety średnio co 15 minut. O wymaz jutro poproszę u
          urologa i mam nadzieję, że problem rozwiąże się szybko. Dzięki za pomoc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka