Dodaj do ulubionych

podwójne ujście cewki moczowej

02.06.05, 09:22
Dziś wróciłam od pediatry z moim 1,5 miesięcznym synkiem - ma dwie dziurki w
cewce moczowej. Czy któraś z Was drogie mamy przechodziła coś takiego ze
swoim maleństwem, proszę napiszcie bo zwariuję zanim zgłoszę się do urologa
dziecięcego.
Obserwuj wątek
    • grazka8 Re: podwójne ujście cewki moczowej 02.06.05, 14:15
      www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=10905 może poczytasz troche o wadach
      cewki moczowej szukałam wszedzie,żeby chociaż trochę podnieść Cię na duchu,ale
      nic nie znalazłam o dziurach w cewce moczowej.Musisz przeczekać ten moment do
      wizyty u urologa.Mocno trzymam kciuki.
    • grazka8 Re: podwójne ujście cewki moczowej 02.06.05, 20:53
      Niutko rozmawiałam ze swoją sąsiadka,która jest urologiem.Pytałam o Twój
      przypadek.Podwójne ujście cewki moczowej jest to inaczej przetoka,która tam się
      wytworzyła .Maleństwo czeka operacja,ale póki co trzeba czekać,aż dziecko
      osiągnie wagę 6 kilogramów,jest to zabieg mikrochirurgiczny i czym wieksza waga
      dziecka,lepsze jej powodzenie.Lekarze mają wtedy większe pole manewrów.W razie
      pytań możesz śmiało pytać ja postaram się znaleść jeszcze trochę informacji na
      ten temat.
      • niutka7777 Re: podwójne ujście cewki moczowej 02.06.05, 21:07
        bardzo Ci dziękuję za informację, jeśli możesz to zapytaj swoja sąsiadkę czy to
        boli dzidziusia i czy operacja jest konieczna?W tej chwili synek waży 5700 więc
        to chyba juz nie długo. Jutro mamy wizyte u urologa dziecięcego dr
        Perdzynskiego zobaczymy co on powie.
        Dziękuję..
        • grazka8 Re: podwójne ujście cewki moczowej 02.06.05, 21:19
          Dziewczyno w lepsze ręce nie mogłaś trafić,póki co nie martw się.Perdzyński to
          anioł wśród osobistości.Czy operacja boli.Moje dziecko miało 3 miesiące jak
          była operowana.Po operacji dziecko dostaje przez dwa dni jakiś narkotyk
          praktycznie cały czas spi i nie czuje bólu.Przypuszczam,że bedą odwlekać
          operacje jak narazie z tego co dzisiaj się dowiedziałam.Minimalnie to waga 6
          kilo(moja ważyła jak miała 3 miesiące taką wagę),ale lakarze starają sięodwlec
          operację dopóki dziecko nie skończy 6 miesięcy.Chyba,że dzieje się coś
          złego.Napisz jutro co powiedział Ci Perdzyński(naprawdę super lekarz).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka