Dodaj do ulubionych

Jak Wam sie zyje?

18.10.14, 17:22
Może uda mi sie ożywic to forum. Przeciez jest tyle wspólnych tematów dnia codziennego.
Obserwuj wątek
      • maria88 Re: Jak Wam sie zyje? 18.10.14, 19:00
        Więcej pod górkę niż z górki. Szczególnie teraz gdy nastaje zima i rosną wydatki.
        Dobrze, że staram się utrzymywać zdrowie w ryzach bo nie wiem co by to było gdybym z
        dziadowskiej emerytury musiała krocie wydawać na leki.
          • inka117 Re: Jak Wam sie zyje? 25.01.15, 23:58
            Nie narzekam mimo iż bywało lepiej ----zdrowie i energia dopisuje.Cieszą mnie moje wnuczęta jeszcze uczące się w podstawówce.Mam sobotnie wyjścia na aerobik w wodzie,fotografuję i czytam oraz rozwiązuję krzyżówki.Żyję tak jak lubię i jak potrafię.Piszcie!
                  • inka117 Re: Jak Wam sie zyje? 27.01.15, 07:51
                    Pewnie,ze szkoda czasu.Tylko warto czasem zaakceptować samą siebie.Można też nie mieć zaufania do siebie.
                    Jeżeli masz dostęp do komputera i potrafisz z niego korzystać to jesteś nowoczesną emerytką. Nie narzekaj ... bo na to szkoda czasu nie tylko Twojego,ale i forumowiczów.
                    • super.222 Re: Jak Wam sie zyje? 27.01.15, 09:22
                      Jak do tej pory, w tym wątku, nikt nie narzekał.
                      Nie narzekam, mam się całkiem nieźle i jak zauważyłeś
                      jestem nowoczesną emerytką.

Żeby ruszyć forum potrzeba kilku osób i jasna sytuacja w odniesieniu
                      do gospodarza. Jest on jeszcze? Dlaczego nie pisze. Ktoś chce to forum
                      *zagospodarować?*. Pytam, bo jestem zainteresowana uruchomieniem
                      tego forum, ale tylko na prawach użytkownika. Mam swoje forum :D
                      • maria88 Re: Jak Wam sie zyje? 27.01.15, 12:01
                        Może Super masz racje ,że zadałam pytanie bardzo ogólnikowe.
                        Napisałam też jeszcze kilka innych wątków ale długo stały i podejrzewam,
                        że założyciel przestał się nim interesować.
                        Jak masz ochotę i czas to prowadź. Jest
                        wprawdzie innych kilka for skupiających emerytów
                        ale to wydaje mi się,że to mogłoby być inne i ciekawsze.
                        • super.222 Re: Jak Wam sie zyje? 27.01.15, 13:19
                          Wykluczone ... jak można prowadzić forum bez *narzędzi*, które
                          posiadają tylko admini. Na takim opuszczonym forum można pisać,
                          ale nie można nim zarządzać. Ciebie też nie namawiam.

Mam swoje forum.
                          • maria88 Re: Jak Wam sie zyje? 27.01.15, 13:34
                            No tak, zapomniałam o zarządzaniu i o tych narzędziach.
                            Ja nie mam za wiele czasu na siedzenie w sieci, ale
                            chętnie od czasu do czasu podyskutuję z osobami kulturalnymi
                            i poczytam co inni sadzą na taki czy inny temat.

• super.222 Re: Jak Wam sie zyje? 02.02.15, 12:42
                              Na pytanie o nick inka117 mamy takie odpowiedzi:
                              - mężczyzna 82 lata Wilkowyje
                              - starzeję się z godnością i urodziwie
                              - organy kościelne
                              - o wszystkich Świętych
                              - modlić się i zwiedzać kościoły.

Czy ty myślisz trollu, że emeryci to wapniaki i nie potrafią
                              przeczytać mistyfikacji. Wstydź się. A już mnie ten starszy
                              82-letni pan zaczął interesować.
                              -
                                • inka117 Re: Jak Wam sie zyje? 03.02.15, 12:28
                                  No cóż ... seniorki podniosły larum i bardzo dobrze.Wreszcie zaczyna się cokolwiek budzić do działania...ale to ,o czym pisałam wcześniej jest prawdziwe.Nigdy w internecie nie należy zostawiać swoich danych do wglądu osób postronnych ---jestem kobietą i to elegancką. Poczekam na resztę wpisów nawet krytycznych
                                • super.222 Re: Do super 222.... 03.02.15, 12:58
                                  Nie sądzę żeby *ukrycie* się w charakterystyce 82-letniego mężczyzny
                                  było bardzo mądrym dokonaniem. A już ta religijność po prostu wbija
                                  w fotel. Wymyśl coś, co świadczyć będzie o twojej oryginalności.

PS. Nie piszę na NK, a więc nie zobaczymy się tam.
                                  • inka117 Re: Do super 222.... 04.02.15, 19:10
                                    Właśnie,że taka "ukryta prawda" ma swoje plusy i minusy ,np. "stary dziadek" a porusza ciekawe tematy i nawet współcześnie myśli a do tego obsługuje komputer i jeszcze polemizuje.
                                    Odpowiadam na temat drugi ---może i szukasz Kogoś na dobre i złe,ale ja mam własnego mężulka już 40 lat i niczego nie zamierzam zmieniać albo zamieniać bo jestem szczęśliwą kobietą. Nie ukrywam,ale coś w temacie forum - seniorum zadrżało.
                                    Pozdrawiam i może kiedyś coś napiszę.
                                • super.222 Re: Do inka117 03.02.15, 14:15
                                  >Szukasz pewnie młodego chłopa a to tylko
                                  kobieta sprytnie ukryła swoje dane.< - napisał/a inka117

Pudło ... szukam starszego, miłego, eleganckiego emeryta.
                                  Z tego tylko powodu weszłam do tego wątku, ale skoro jesteś
                                  kobietą - moje zainteresowanie wygasło.
                            • lajka1951 Re: Jak Wam sie zyje? 07.02.15, 02:08
                              Może i coś w tym jest, że jesteśmy upierdliwi, że zarozumiali, pewni tego, że z wiekiem i rozum do nas przyszedł... Może masz rację. Może drażni nas to, że coraz częściej jesteśmy niewidoczni, a już dla młodości na pewno, więc może stąd to "targowisko", taka próba zagłuszenia rzeczywistości?
                              A drogocenny czas? Nie straciłaś go, zyskałaś przecież kolejne doświadczenie, wiedzę, że to nie miejsce dla Ciebie. Wszystko dzieje się po coś i dla naszego dobra - tak staram się patrzeć na życie, wtedy łatwiej i mniej gorzko:)
                              Wszechobecne kijki też mnie śmieszą, ale zaraz mówię do siebie: lepsze kijki niż wgapianie się w tv lub wygniatanie parapetów.
                              Sama nie mam czasu na kijki, działam społecznie i marzę jak za dawnych czasów o niedzieli, by się wyspać do woli.

Przepraszam, otworzyła mi się dziś czakra gardła i stąd to rozgadanie:-)
    • inka117 Re: Jak Wam sie żyje? 08.05.15, 19:49
      Jestem zadowolona ze swojego życia. Wszak od 40-lat mam tylko swojego męża i jestem babcią trojga uroczych wnucząt oraz jestem mamą jedynego dorosłego syna.Mam także uroczą synową,która jest dla nas jakby córką.Zdrowie i energia także jest w dobrym stanie - na finanse mogę ponarzekać jak większość emerytów w kraju.
      Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka