Dodaj do ulubionych

szukam mam które szukają innych mam :)

26.01.11, 18:14
mieszkam od 3 miesięcy w "Waszym" Powiecie Dzierżoniowskim, przeprowadzka z innego województwa. Szukam mam które poradzą co gdzie i jak dla dzieci. Mam 2 letniego synka i jestem obecnie w 8 tyg ciąży z drugim. Mam 25 lat. Z chęcią poznam nowe osoby, bo jak narazie nie mam kontaktów z osobami mającymi dzieci :).
Obserwuj wątek
    • kamiletta25 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 27.01.11, 21:29
      witam w Naszym mieście. Skąd tu sie przeprowadziłaś i dlaczego akurat Dzierżoniów?
      • natasza1412 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 28.01.11, 10:12
        Hej,

Odpowiedź jest prosta - stąd pochodzi mój partner :) i mamy tu mieszkanie. Dokładnie to mieszkam w Łagiewnikach, ale w Dzierżoniowie bywam po różne sprawy. Bardzo podobają mi się te wąskie uliczki, most i te zapiekanki na rynku ;-).

Ja pochodzę z okolic Bytomia na Śląsku. Różnica mentalności ludzi, krajobrazu i innych spraw jak nie trudno się domyśleć jest diametralna. Jestem tu 3 miesiące, ale bardzo mi się podoba. Jedyne do czego narazie nie mogę się przyzwyczaić do PKS-ów, bo np. z dzieckiem trudno jechać bez wózka, a prawa jazdy nie posiadam. No i że wszędzie daleko do jakieś centrum handlowego.
        • kamiletta25 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 07.02.11, 21:52
          no tu masz racje bez auta tu w Dzierżoniowie ciężko jest tak naprawdę zrobić większe zakupy i przy okazji pozałatwiać sprawy w mieście. Ja mieszkam na samym końcu Dzierżoniowa i też żeby iść na zakupy z dzieckiem, to bez wózka sobie tego nie wyobrażam, a auta na razie nie posiadam. No rynek mamy tu w miare ładny, ale czym dalej od niego tym już moim zdaniem brzydziej i gorzej zaniedbane znajdziesz miejsca. Jedno co tu jest fajne to , to że są tu parki, a na osiedlu jest nawet dosyć duży plac zabaw i można tam posiedzieć z dziećmi.
          • natasza1412 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 18.02.11, 17:17
            a jakie znasz fajne miejsca dla mam z dziećmi ?
            • sisterofnight79 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 20.02.11, 20:44
              ja z moim synkiem chodzę do sali zabaw Fifi

fifi plac zabaw
    • ilegav Re: szukam mam które szukają innych mam :) 23.02.11, 12:50
      Ja też w Dzierżoniowie mieszkam od jakiegoś czasu i też dlatego, że tutaj mieszkał mój mąż. Co do atrakcji dla dzieci to też bywam w Fifi ale częściej chodzę z dziećmi na place zabaw szczególnie na ten na osiedlu Różanym.
      • natasza1412 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 25.02.11, 15:15
        a skąd pochodzisz?
      • kamiletta25 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 03.03.11, 22:47
        potwierdzam placyk na zimne dni "fifi" sie naprwde sprawdza, ale właśnie ten placyk na Różanym jest naprawde fajny. Każde dziecko znajdzie tam chyba coś na czym naprawde sie pobawi.
    • ilegav Re: szukam mam które szukają innych mam :) 25.02.11, 16:53
      Pochodzę z Legnicy.
      • natasza1412 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 26.02.11, 11:25
        ja z Bytomia
        • sisterofnight79 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 27.02.11, 21:08
          Dziewczyny, wiosna nadchodzi wielkimi krokami, może uda nam się spotkać na jakimś placu zabaw wkrótce ??

ps.
          Ilegav, mam wrażenie że się znamy :)
          • natasza1412 Re: szukam mam które szukają innych mam :) 01.03.11, 10:26
            może w kwietniu będzie ciepło.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka