Dodaj do ulubionych

Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opinie

IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.06.02, 00:38
Dzierżoniów dla kupujacego sprzet komputerowy to koszmar: wysokie ceny,
klopoty z gwarancja a sprzedajacy to cwaniaczki. Ile w tym prawdy? Wasze
opinie?
Obserwuj wątek
      • Gość: the_foe Re: Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opi IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.07.02, 00:58
        mowiac prawde to kupowalem dotychczas w Age i Proline.... we Wroclawiu. Glupi
        nie jestem. Apollo, rzeczywiscie jest godny polecenia. Ostatnio dosc mocno
        zredukowal ceny i jest juz konkurencyjny, nawet z Wrockiem, kupuje tam plyty
        (TDK za 2 zł i EMTEC za 1,90, obie w w zwyklych pudelkach, nie slim!). Radze
        sie wystrzegac sklepu z Odry (nie sposob zglosic problemu, dla nich zawsze to
        bedzie normalne dzialanie) i ReCordu (za ceny i niefachowego personelu, to
        znaczy oni sie znaja, ale powiedza ci kazda glupote by Ci wcisnac jakis ch***
        sprzet)
            • Gość: kiwri Re: Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opi IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 01.09.02, 15:41
              Zgadzam się z osobą, która napisała, żeby nie robić zakupów w sklepie
              komputerowym (a właściwie stoisku) mieszczącym się w Odrze. Po paru wizytach
              tam i próbie kupna części do komp. stwierdziłem, że sprzedający są po prostu
              chamscy i nieuprzejmie nastawieni do klienta. Najlepiej by dla nich było, żeby
              klient o nic nie pytając wybólił ciężkie pieniądze na sprzęt, na który potem
              nie ma żadnej gwarancji.
          • the_foe Re: Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opi 01.09.02, 23:52
            co do Apollo, to moja opinie wyrazilem tylko co do cen, bo sa one jawne i
            dostepne. Co do Recordu, to nigdy nie maja cennikow. Ostatnio pytalem o to, to
            gosciu, zajadajac sie bulka z makiem, odpowiedzial mi ze juz nie robia
            cennikow bo... euro tak skacze z dnia na dzien (sic!). Jak chcialem kupic
            nagrywarke z pol roku temu, to powiedzial mi.... ze zabraklo im paieru do
            drukarki. Jak sie wypytuje o ceny to klika cos w komputerze, a i tak to co bym
            chcial, to moga miec, ale jeszcze nie wiedza za ile! To pranoja. W odrze to
            samo: jestem ciekaw czy kiedykolwiek ktos dostal od nich cennik, bo mi zawsze
            odpowiadaja ze sie rozeszly!
            • Gość: ManianA Re: Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opi IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 09.09.02, 08:49
              co do COM NET'U w ODRZE ( nazywajmy firmy po imieniu - odra to nie firma
              sprzedająca kompy - oni tylko dzierżawią firmie com net powierzchnię użutkową -
              po co przez tych dupków odra ma być oczerniana !!!)
              Ostatnio udało mi się zdobyć kawałek cennika( po chyba tysięcznej wizycie w tej
              naciągarni - głównie w sprawach reklamacyjnych, których i tak nie udało mi się
              wyegzekwować - bo u nich wszystkie wady są naturalnym działaniem sprzętu)
              - ale i tak powiedzieli mi że ten cennik to tylko tak sobie druknęli, żeby był
              - zmienia się kilka razy dziennie !!! - zajebiście, co ?!
              - wg. mnie to zmienia się on w zależności kto do nich przyjdzie - pytasz o cenę
              a jeden z niech miesza coś w swoim kompie - potem spojrzenie na kolegę (
              typu: " ile z niego zedrzeć ???? )
              potem mówi Ci 150 zł ze znakiem "?" - a drugi " mieliśmy to ostatnio po 200zł. -
              no to odpowiedż ostateczna dociera do ciebie - 210 zł.

A jakie obietnice dają zanim dasz im w łapę swoją ciężko zarobioną kasę - to
              się w pale nie mieści !!!! szkoda gadać !!!

Co do Apollo - to jeszcze się tak nie wycwanili - i mam nadzieję że tak
              pozostanie - bo jak narazie to się jeszcze na Nich nie zawiodłem - a przede
              wszystkim obługa jest tam miła !!!
              O Recordzie - sie nie będę wypowiadał - bo nie chcę nabawić się wrzodów !!!!
          • Gość: Jedrzej Re: Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opi IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.09.03, 11:20
            Recordu szczerze nie polecam, nie dosc, ze probuja z czlowieka zrobic idiote,
            wciskajac kit (gdy powiedzialem mu co o tym mysle, facet uparcie stal przy
            swoim), to ceny sa wziete chyba z kosmosu. Z Apollo nie mialem do czynienia,
            ok. pieciu lat temu kupowalem w Comnecie - gdy spalila sie karta dzwiekowa, nie
            bylo problemow z wymiana, byc moze teraz sie to zmienilo, ostatnio swoj
            komputer kupilem w komputerlandzie - ceny w miare ok, jak na razie sie nic nie
            zepsulo.
        • Gość: HoSt Re: Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opi IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.03, 23:57
          Ja sie wypowiem dosyc krotko. Pierwszy komp w Recordzie cena wysoka jak chooj,
          ale mysle dobra dwa sklepy w miescie wybiore drozszy pewnie lepszy (to bylo
          b.dawno), a tu nie dosyc ze drogo no to non stop sie cos sypalo i to nie z
          mojej winy, trzeba bylo placic za przyjazdy pana S.:)Ale jakie walki traskal
          to masakra, dzisia stoodiuje informe to znam te wszystkie sztuczki sprzetowe.
          Ale dobra koniec teg odobrego.Firma generalnie do doopy i droga, myslalem ze
          nie ma gorszej, a tu zonk. Arno b-wa sie klania nawe nie chce mi sie o nich
          pisac tam same tumany pracuja, chyba rolnicy a nie informatycy, tylko szef
          serwisu sie obnoosi dumny jak paw a goowno umie, typ takiego pajaca, wogole
          jak wszyscy tam. Kolejny komp tym razem dz-ow i SBS i tu mile zaskoczenie ceny
          troszke duze ale ta obsluga:)))spalila sie plyta jutro nowa:)ogolnie firma
          sympatyczna. Co do Apollo i Com-netu to sie za wiele wypowoedziec m=nie moge,
          ale jeszce zdanie wrzuce.Chcialem kupic drularke w apollo. Goste ''ok jutro
          bedzie na bank"mowie poczeka a palilo mi sie jak nie wiem. Jade na nasteny
          dzionek a tu zonk drukarki nie ma, godz 17.30 a tu trzeba referat wydrukowac
          do szkoly:(, chcial mi jeszcze wcisnac jakas gorsz ale go odpalilem.
          I....Poszedlem do Com-netu i znowu mile zaskoczenie, drukarka byla na miejscu
          20 zl taniej i jeszcze 1zl rabatu:) na kabelek, obsluga mila wszystko szybko
          sympatycznie i bez bolu.oooo a mialo byc krotko --sorki:)A nastepnego kompa
          sam sobie zloze z czesci z gieldy. ALOHA
      • Gość: RENEGATE Re: Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie: Wasze opi IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.04.03, 16:06
        Znam bardzo dobrze ten rynek Komputerowy i powiem krótko:
        Nie spotkalem sie jeszcze z osobą która była by zadowolona z zakupu psprzętu w
        mARNO Komputer, starocie sprzedają używane z podkręconymi prockami. Apollo nie
        powiem, tylko ze tam nigdy nic nie ma a jak zamówisz i zapłacisz zaliczkę to i
        tak czekasz po 2 tygodnie. Prubowałem coś kiedyś kupic w Duxe, ale tam nawet
        płyt cd-r nie mają :( w COM NET w odrze nie powiem, sklep zaopatrzony
        wyśmienicie, większośc towaru mają chłopaki od ręki i cenowo czasami taniej
        niż we Wrocławiu a płyty CD taniej niż na giełdzie, co do serwisu to raz mnie
        przytrzymali 14 dni ale towar dostałem nowiutki i zamiast dysku 20 dali 40 z
        nową gwarancją. byłem też w FARCIE i powiem, że miałem farta, że tam nic nie
        kupiłem, drogo i do d... Naprawde z tego rynku polecam COMNET / Renegate
    • tomekk1982 To sprawdz www.icomp.pl - to jest w dzierzoniowie 27.11.04, 10:50
      Chodze tam od niedawna, zaczelo sie ze przyszedlem zobaczyc, skonczylo ze
      kupilem grafike za 769zl :P, ogolnie poprostu sa swietni, pogadac ,poradzic,
      kolega kupil pamiec druga kosc aby miec DUAL, ale nie wiedzial ze to trzeba 2
      "takie same" (nie wiem dokladnie); przyszedl, oddal bez problemu :). no i w
      koncu jakis sklep z wyjebista strona www, cenki na bierzaco, podobne do tyhc z
      skle.age.pl - a najczesciej nizsze :P aha - i cenniki drukuja na bierzaco,
      pewnie nie wstydza sie cen ;).

Ogolnie sorry ze tak spamuje, ale mnie tez zawsze denerwowalo, wchodzilo sie do
      apollo - grob, do recordu - ceny z kosmosu; a teraz bardzo pozytywnie sie
      zaskoczylem i chodze tylko tam:).
      • pinokiobmx Re: To sprawdz www.icomp.pl - to jest w dzierzoni 26.11.05, 12:45
        ta... bardzo fajny sklep... normalnie super... kupiłem tam kiedyś karte
        graficzną wartości 350zł za 499zł. zwykły bubel! everest udowodnil mi że karta
        przedstawiająca się jako ultra (geforce 5600) w rzeczewisytści była zwykłą xt
        (dla nie znajacych rynku - "xt" w geforce to najnizsza karta - to jest to sdamo
        co "se"). najzwyklej na świecie sprzedali mi kartę slaba z upgradem biosu.
        zupelny bezsens. juz wole przeplacic nawet w recordzie i miec pewnosc jakosci.
    • pinokiobmx Sklepy komputerowe w Dzierżoniowie 26.11.05, 13:07
      ReCord otworzył niedawno sklep internetowy i muszę przyznać że jestem BARDZO
      zadowolony z jakości ich usług. Ponadto ceny lepsze niż i alternatywnym sklepie
      internetowym z dzierzoniowa. ba, nawet wroclawskich. nie chce pisac nazwy ale
      kazdy uzytkownik tego forum moze sie domyslec o co mi chodzi. ogolnie jakosc
      firmy record ostatnio znacznie wzrosla. zatrudniaja profesionalnych
      serwisantow, kazdy poradzi fachowa opinia, oddajac swoj sprzet do nich do
      serwisu wiem ze zrobia mi go profesionalnie i przynajmniej nie szwabia na
      sprzecie - towar sprzedaja taki jaki sie zamawia a nie jakis dziwnie
      sfleszowany. totalny profesional!!! polecam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka