Dodaj do ulubionych

Ile płacą prywatni pracodawcy?

09.11.06, 17:54
Obserwuj wątek
    • ewax100 Re: Ile płacą prywatni pracodawcy? 09.11.06, 18:02
      Ile płacą prywatni pracodawcy na naszym terenie?Czy nie uważacie że to dziwne ?
      wszyscy jakby się zmówili płacą podobnie czyli najmniej ile
      mogą.np.pracownikowi fizycznemu 4-6zł/godz.brutto,praca w sklepie,w biurze 600-
      900zł/brutto/Z czego Wy żyjecie?Jak te stawki np.6 zł ma sie do wizyty u
      dentysty gdzie za jednego zęba trzeba zapłacić 200zł a nawet 1000 w
      Eurodencie.Czy to jest dla Was normalne żeby były aż takie dysproporcje gdzie
      jeden za godz. pracy otrzymuje 5 zł a drugi 1000zł?Z czego opłacacie czynsze
      mieszkaniowe,energię czy gaz itd?
      • ronin202 Re: Ile płacą prywatni pracodawcy? 09.11.06, 21:06
        piszesz ze sie umowili , no to my tez sie umówmy , ze niebedziemy pracowac za mniej niz , np. 10zl , czy 15 zl , za godzine , te sku - syny ,wspolpracują ze sobą i dlatego tak wlasnie jest , mają ludzi za nic , zycie jakie prowadzi 80% spoleczenstwa to zwykla wegetacja , Świetny przyklad to LG niech nikt nie idzie do roboty za te pieniądze ktore oni proponują ,mi zaproponowali 1600 zl. brutto !!! i do tego 10 godziny pracy dziennie , PO PROSTU MUSIMY BYC TAK SAMO SOLIDARNI JA TE ZLODZIEJE , KTORE NAS ZATRUDNIAJĄ ,
        • ewax100 Re: Ile płacą prywatni pracodawcy? 10.11.06, 18:25
          Tak tylko się obawiam że tu solidarności nie będzie bo z czegoś trzeba żyć,nie
          ma pracy a oni pseudopracodawcy to wykorzystują i wyzyskują ludzi,traktując ich
          jak niewolników.Najgorsze jest to że tak jest w większosci miasteczek w kraju a
          dużych miastach jest zupełnie inaczej/państwo w państwie/Brak słów żeby
          pracować za 4-6 zł na godz.A w telewizji mówią że praca jest- tylko chętnych do
          pracy nie ma.To taka prawda ja to że bezrobocie wynosi 18 a nawet juz słyszałam
          15% Skandal
    • dzierzoniowianin Re: Ile płacą prywatni pracodawcy? 06.12.06, 19:42
      Zaczynają już płacić całkiem przyzwoicie, dużo zależy po prostu od tego czym
      się zajmujemy. Prawdą jest że chcieliby płacić jak najmniej, to zupełnie
      logiczne, ale wydaje mi się, że powoli do nich dociera, że dłużej już się nie
      da. I prawdą też jest że wykwalifikowanych pracowników jest jak na lekarstwo.
      Zachęcam jednak wszystkich do tego aby nie traktować pracodawcy jak "świętej
      krowy" i twardo negocjowac warunki pracy. Mądry pracodawca będzie wiedział, że
      w interesie jego i jego firmy jest zatrzymanie doświadczonych ludzi a nie
      ciągłe szkolenie nowych.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka