Dodaj do ulubionych

Casualplay - opinie i kiedy 2011?

04.01.11, 21:28
dziewczyny co myślicie o tym wózku - na razie wydaje mi się najbardziej optymalny - ma jakieś wady? kiedy będzie kolekcja 2011?
Obserwuj wątek
      • agnestom1 Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 06.01.11, 11:00
        ja uzywałam i nadal uzywam wozka caualplayS4,choc przymierzam się juz do sprzedazy tego wozeczka i zakupu parasolki ,mała ma juz prawie półtora roku i jest na nia juz za mały.
        Bylismy bardzo zadowoleni ztego wozeczka,mam kolor lima.Gondolka choc wydaje ie niektórym moze mała,wcale taka nie jest.mała miesciłą się wniej do 8 miesiaca choc do małych nie należy.Wozek bardzo dobrze sie prowadzi.Spacerówka bardzo obszerna,mała jeździła wniej jak królowa .teraz siedziska za płytkie,śmiga na sankach. Był to nasz pierwszy wózeczek i nigdy nie zamierzałam go wymieniac na inny.polecam
          • agnestom1 Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 07.01.11, 20:44
            jesli chodzo o fotelik,to zapewne sprawa wagi dziecka,moja urodziłą się 3800,jednak w momencie kiedy miała ponad 7kg (ok6mies)wymieniłąm fotelik.była za długa do niego ,płakała ,jazda tyłem w tym czasie autem to porazka, nogi jej zaczeły wystawac. przodem w bebe confort od 9kg jeździło jej sie i nadal jexdzi bardzo dobrze.Ten fotelik do jazdy autkiem nie jest za dobry wg mnie,w wozku sprawdza sie dobrze.ale fotelik nie od tego jest.
              • agnestom1 Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 08.01.11, 18:17
                nie mam pojecia,jak mała miła 6-7mies zakupiłam inny po prostu.Uwazam ze do jazdy wozkiem jest ok,ale nie do jazdy samochodem,jest niewygodne.sprawdzał sie tylko do 5mies. ciezko sie montuje,mało stabilne,choc jako jedyne rozkładane na płasko,niestety starcza na krótko.
                • lupa_87 Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 10.01.11, 09:04
                  Wózek jest fajny i polecany przez wiele osób.
                  Co do fotelika:
                  1. Fotelik rozkładany na płasko nie zastąpi Ci gondoli.
                  2. Fotelik musi mieć pozytywne wyniki w testach zderzeniowych - Baby zero + ma 4, więc jest dobry. Prima Easy czy Prima Fix mają odpowiednio 3 i 2, więc licho.
                  3. Nawet jak kupisz fotelik rozkładany na płasko - w pozycji rozłożonej nie możesz przewozić dziecka, bo to niebezpieczne.
                  Przy następnym dziecku kupię Casuala S4 oraz baby zero + .
                  Alternatywą dla Ciebie może być sprawdzony x-lander xa.
                  • babowa Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 10.01.11, 15:49
                    kupiłam uzywany casualplay s4 i kocham ten wozek bardzo
                    jest lekki, zwrotny,fajny daszek, sportowy wyglad i jest chyba nie do zdarcia
                    materiał nie jest nigdzie przetarty, wyblakniety, dobrze sie go prowadzi, wygodny w sklepie miedzy polkami
                    jestem nim zachwycona, polecam szczerze
                      • magata.d Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 12.01.11, 22:47
                        A dlaczego chcesz na stelażu casuala montować fotelik maxi-cosi? Casualplay ma bardzo dobry fotelik (z 4 gwiazdkami) 0-15 kg: baby zero plus. Ja uzywałam tego fotelika i jestem bardzo zadowolona. MAm wózek casualplay vintage 2 w wersji spacerowej i tez jestem bardzo zadowolona, wpinałam do niego też ten fotelik - super rozwiązanie. Fotelik mam obecnie do sprzedania, jakbys chciała to daj znać.
      • hanna79 Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 12.01.11, 23:02
        Wywrotny nie jest na pewno, mój synuś wręcz zwisał po bokach wózka, oglądając się na spacerze za każdym psem i wózek nigdy nawet się nie zachwiał.
        A jeśli chodzi o podnóżek, to faktycznie nie jest zbyt długi, tak samo zresztą oparcie. Wózek wielkościowo nadaje się dla dziecka do ok. półtora roku.
        Byliśmy bardzo zadowoleni z tego wózka, ale teraz już szukam czegoś większego.
        • ogar_polski Re: Casualplay - opinie i kiedy 2011? 14.01.11, 08:46
          Potiwerdzam - byłam zachwycona wózkiem.
          Mieliśm go 1,5 roku i żałowałam że córka z niego wyrosła.
          Żal mi go było sprzedawać jak żadnego innego wózka.
          Wszystko w nim dopracowane - córka spała w nim często mając prawie 3 latka :)
          Naprawdę dużo był eksploatowany a wyglądał jak nowy gdy go sprzedawałam.
          Tapicerka deobra jakościowo - sporo akcesorii.
          Folia rewelacyjna bo dopinana na suwak - dziecko nie mokło i nie zawiewało je.
          Odwracane siedzisko też super.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka