Dodaj do ulubionych

co to za roznica?polak ontario

27.05.11, 14:56
chce kupic spacerowke dla malego. to moje drugie dziecko i powinnam miec doswiadczenie ,ale jakos nie moge sie zdecydowac. maly jest spiochem, wiec musze miec wozek , w ktorym moglby spac. nie chce wozka ciezkiego!!! maja corka miala taki- fakt wygodny, zwlaszcza w lesie, ale teraz nei mam czasu na takie wypady. wozek musi byc szybki. w ciagu dnia poruszam sie po miescie, zakupy, odebrac corke ze szkoly itd.
pomyslalam o baby jogger. fakt kosztuje troche.360 euro. wkurza mnie tylko ,ze wszystko reszte trzeba dokupywac, drazek i pokrowiec na nogi.

drugi wozek jaki widzialam to POLAK ONTARIO w porownaniu z baby jogger kosztuje nie wiele. estetycznie mi sie podoba. ma wszystkie akcesoria. nie moge tyko znalezc opinii o tym wozku, wiec nie wiem co robic.

nie wiem na czym polega roznica. cenowo oplaca sie Polak. ale czy jego zawodnosc sie sprawdzi. a jesli jest tak dobry jak jogger to po co przeplacac. czy jogger jest wart tej ceny?'jaka jest roznica miedzy wozkami za 600 zloty a za 1500. ?
jogger wazy mniej ok 8 kg. zas polak 10 kg.

moze znajde tu kogos to zna oba wozki , zwlaszcza polaka.
okropnie trudny wybor.

Obserwuj wątek
    • sylki Re: co to za roznica?polak ontario 27.05.11, 15:42
      baby jogger 1500 zł! od kiedy?

Co do polaka to wybacz, ale jego waga to na pewno nie 11 kg, producent zapewne zwazył sam stelaż bez kół ;), a gdzie reszta?
      No i jakość.
      Ty potrzebujesz lekkiej spacerówki, a polak taką nie będzie i uwierz mi 8 kg, a prawdopodobnie 13-14 to wielka róznica.
      2 kg daje się odczuć, a co dopiero 4-5.

Pałąk nie jest niezbędny.
      • mamaly Re: co to za roznica?polak ontario 27.05.11, 16:06
        Baby Jogger City Elite kosztuje 1500 zł. Ale on nie waży 8 kg, tylko ok. 12 kg.

Tak czy inaczej zdecydowanie lepiej zainwestować w baby joggera niż Polaka. Lekki, zwrotny, dobrze wykonany, kompaktowy po złożeniu, łatwo się składa, łatwo czyści, ma fantastyczną wielką budę i wygodne duże siedzisko. Pałąk nie jest potrzebny.

Baby Joggera potem odsprzedaż bez problemu (pod warunkiem, że będzie zadbany) i spokojnie odzyskasz połowę zainwestowanej kwoty, przy odrobinie szczęscia może więcej. Polaka przy odrobinie szczęścia sprzedaż za grosze.

A.
        • marafioti Re: co to za roznica?polak ontario 27.05.11, 16:53
          nie napisalam dokaldnie, przymierzam sie do kupna baby jogger mini 4 , w polsce jest tylko kolr czarny.bede go kupowac we wloszech i niestety kosztuje on 360 euro-przyjnajmniej jet wybo koloru.on ma troche miejsze kola niz jb elit.
          ale dziekuje zasugestie. dzieki wam chyba juz zdecydowalam.
          • sylki Re: co to za roznica?polak ontario 27.05.11, 17:03
            aaa no tak, zwłaszcza we Włoszech wózki mają ceny z kosmosu :/
            Pamiętam jak przeglądałam ebay w poszukiwaniu Jane Slalom i ceny zabijały :(
            Bierz zdecydowanie BJ
            Wziełabym czarny i dokupiła kolorowe wkładki :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka