wózek w kolorze czarnym

07.06.11, 22:39
Dziewczyny pomóżcie, kiedy wydawało się, że znaleźliśmy idealny wózek Baby Jogger City Mini w wersji czterokołowej to okazało się, że na Polskim rynku dostępny jest tylko czarny kolor. I teraz dylemat jak dziecku będzie się podróżowało w upalne dni. Proszę podzielcie się Waszym doświadczeniem w tym zakresie. PS: Sprowadzanie z zagranicy nie wchodzi w grę bo potrzebujemy wózek na już.
    • srebrno-listka Re: wózek w kolorze czarnym 08.06.11, 00:01
      mamy trójkołowe czarne mini i jak na razie sprawuje się nam super. Nie jest w nim za gorąco, a przynajmniej nie bardziej niż w każdym innym wózku.
      • sylki Re: wózek w kolorze czarnym 08.06.11, 00:15
        kiedyś oglądałam jakiś program, w którym mówiono o kolorach i słońcu.
        Wyszło na to, że bardziej "niebezpieczny" jest kolor biały od czarnego, dlaczego? A no dlatego, że biały odbija promienie słoneczne, co może spowodować poparzenie słoneczne. Czarny natomiast pochłania promienie, dlatego też bardziej się nagrzewa, ale dzięki temu nie odbija promieni.
        No chyba jasno napisałam hehe
Pełna wersja