Dodaj do ulubionych

maclaren volo czy triumph

11.06.11, 13:26
Dziewczyny zawęziłam poszukiwania do tych wózków, niestety nie mam możliwości ich obejrzenia (w sklepach są tylko quest i wyżej).
Generalnie skłaniam się ku volo (Mała nie jest już mała bo waży 11.5kg i ma 18mcy, jest wysoka, nie śpi w wózku, na większe wypady mamy dużą spacerówkę na pompowanych kołach) a mi zależy na czymś małym, lekkim i przyjemnym :)
Czy oparcia w tych dwóch wózkach są takie same? wyskość, głebokość?
Gdzieś na forum wyczytalam ze triumph ma takie siedzisko pół-leżące czy zatem volo bardziej pionowe?
Zależy mi na właśnie maksymalnie prostym ponieważ moje dziecko lubi siedzieć w wózku zupełnie prosto.
Czy do volo można dokupić barierkę ?
Jutro jadę obejrzeć tego questa ale pewnie nie jest identyczny z triumphem, w tym samym sklepie jest jeszcze inglesina swift...też na nią przy okazji zerknę.
Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • pstrabiedronka Re: maclaren volo czy triumph 11.06.11, 22:07

przede wszystkim - Volo nie ma twardego oparcia. Jego oparcie jest zrobione z materiału i takiej siateczki. Cyz jest pionowe? Nie, ale siedzisko nie jest też zupełnie poziome, chyba dość dobrze widac to na moim zdjęciu:
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1617444,2,20,Maclaren-VOLO-Citrus-Lime.html
      a tutaj siateczka w oparciu:
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1799552,2,5,DSC00350.html
      Triumph ma oparcia sztywne, nie wiem czy pod takim samym kątem.
        • mmadziulek Re: maclaren volo czy triumph 11.06.11, 23:09
          Pstrabiedronka baaaaaaardzo dziekuję :))) ! Wiec chyba mimo wszystko volo ma bardziej pionowe oparcie.
          Kurcze doradziłabys dla nas ten volo ? Mi nie powiem, idealnie odpowiada wóżek 3,9kg z paskiem na ramię, ciekawe tylko co moja córka na to :) maclarena xlr nie polubiłyśmy obydwie :) Mieszkam w dużym mieście a kurcze nie znalazłam sklepu gdzie mogłabym na żywo sobie pomacać te wózki. Ta siateczka i siedzisko jak hamak rozumiem trochę przerażają.... tzn przeraża mnie,że ją może przerazić ;)
          • pinik Re: maclaren volo czy triumph 12.06.11, 14:06
            Volo ma wygodnie wyprofilowane siedzisko. Jesli chcesz wozek naprawde lekki i nie zalezy ci na pozycji do spania, to volo jest ok.

Triumpha odradzam, bo naprawde brak mu pozycji naprawde pionowej oparcia. Tu quest jest juz juz o wiele lepszy.
    • margaretkaaaa Re: maclaren volo czy triumph 13.06.11, 13:52
      Wklejam Ci zdjęcia mojego Triumph'a, mniej więcej widać kąt nachylenia siedziska.
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2760251,2,1,100-6413.html
      Moja córka bardzo się nie lubiła jeździć w takiej pozycji, w poprzednim wózku siedziała całkiem na wprost i jak ją przesadziłam do Triumph'a to jej się nie podobało.
      Nie wiem skąd jesteś, ale Trumpha można obejrzeć na żywo w Mothercare.
      • mmadziulek Re: maclaren volo czy triumph 13.06.11, 16:26
        dzięki- właśnie przez ten brak "prostego" oparcia muszę z niego zrezygnować. Moja córka również nie lubi takich oparć "pochyłych".... byłam zdecydowana na volo ale mąż kręci nosem ze sam materiał, nieusztywniony ... a też nie znalazłam sklepu w którym mogłabym do niego przymierzyć małą. Skłaniamy się znów do PP pliko mini, albo inglesiny trip/swift.... inglesiny jutro obejrzymy na żywo, peg perego to byłby znów zakup w ciemno przez internet. Można oszaleć chyba łatwiej kupic auto niż wózek dla dziecka :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka