Dodaj do ulubionych

bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo?

11.08.11, 04:40
fajny czy nie?interesuje mnie najbardziej wersja duo/twin (spodziewam sie blizniakow). za jakiekolwiek wiesci bede wdzieczna.
Obserwuj wątek
              • wiosenka81 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 29.08.11, 00:56
                Pojecha lam do sklepu, obejrzalam i dalam sobie spokoj. Wozek fajniutki, ale gondola strasznie waziutka. Pani powiedziala, ze rama z gondoli przerabia sie na siedzisko spacerowe, wiec tak samo waska. Na pytanie do jakiego wieku dziecko sie tam zmiesci odpowiedziala, ze 2 latek moze miec juz problem. Cena za blizniaka 1600$!!!!!!!! Rozczarowalam sie prawde mowiac. Wcale nie jezdzi sie nim jak po masle ( a takie ma sie uczucie jezdzac frogiem lub cameleonem), jak sie sklada jest OGROMNY! Zobaczymy koncem roku jak sie pojawia w ogolnej sprzedazy!!!!
                https://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjygeznxiac.png

https://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3knpol65by.png
                  • wiosenka81 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 05.09.11, 16:52
                    pojechalam do skelpu jeszcze raz. donkey nie dawal mi spokoju. tym razem wzielam wypoczeta trzylatkke ze mna. mala jest na okolo 25 centylu wzrostowo i wagowo. Wyprobowalam donkey, baby jogger city select double i city mini. mala z donkey nie chciala wysiasc. okazalo sie, ze siedzisko w spacerowce jest tylko inch=2,5 cm wezsze niz bj. mala byla zachwycona. pojezdzilismy donkey po sklepie bj tez. w koncu dziadek skitwowal, ze jak ma jezdzic z blizniakami na spacer to chce donkey. poza tym w sklepie spuscili nam 200$ z ceny poczatkowej i wzielismy wlasnie donkey. Porownujac z innymi wozkami to w wersji podwojnej jest niewiele szerszy od pojedynczych, super sie manewruje, lekko jezdzi, siedziska latwo sie wpina i wypina. minus - jak sie go zlozy zajmuje duuuzo miejsca. tyle moge powiedziec na dzien dzisiejszy.dopiero jak sie blizniaki urodza to bede mogla cos wiecej powiedziec.
                    • wiosenka81 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 05.09.11, 16:57
                      dodam jeszcze, ze w pierwszym sklepie po ktorym napisalam pierwsza opinie nie pozwolono mi malej wsadzic, spacerowki mi nie chcieli pokazac. tutaj full wypas.pokazali kazda jedna wersje wozka, jak wszystko dziala, a i z jezdzeniem po sklepie nie robili problemu. gondola rzeczywiscie wyglada na waska,ale przy dokladniejszych pomiarach okazuje sie , ze to sa zaledwie 2 cm. dodam tez, ze ja nie mam duzych dzieci i widzac moja 3 latke wygodnie siedzaca w tym wozku a po kazdym innym wracajaca do bugaboo i wpychajaca swoj maly kuferek tam nie mialam watpliwosci,ze moim dzieciom dlugo posluzy. co do maluszkow o wiekszych gabarytach nie moge sie wypowiedziec, choc ostatnio widzialam 4,5 latka jezdzacego w cameleonie wiec nic mnie nie zdziwi.
                  • tygisek Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.10.11, 12:15
                    kurcze fk4i4, wiesz co, ja widzialam wczoraj ten wozek w realu, mysle, ze jesli mozesz go wziac pod uwage w sensie zakupowym i finansowym, powinnas mu sie przyjrzec...jest naprawde bardzo fajny, duze wszystkie kola, moze i gondolki nie beda jakies mega ogromne, moze siedziska spacerowki beda kilka centymetrow wezsze, ale te mozliwosci montowania w roznych konfiguracjach, siedziska kubelki tak jak w BJ, kola duze jak w MB pojada w zasadzie w kazdym terenie, a jako dodatkowy wozek lekki jakis maclarenik albo city mini dla dwojeczki? i to nawet w pozniejszym czasie (wiec i finansowo troche lzej)?
          • sylki Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.10.11, 10:06
            Olla było by super z tymi fotkami, ja zakochałam się w tym wózku na targach w Szczecinie, gdybym miała bliźniaki, tylko ten wchodziłby w gre :) Zresztą dzieci z małą różnicą wieku też. Drogi jest, ale biorąc pod uwagę, że pojedyńczy cameleon kosztuje ok 4000 zł, to już za Donkey'a te ponad 6000zł nie jest takie straszne :)

Dodam, że sidziska są takie same na długość jak w cameleonie, różnią się tylko szerokością. Żałuję, że moje dziecko nie było w nastroju do mierzenia się w wózkach, bo na pewno porobiłabym fotki :D
            • tygisek Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.10.11, 12:06
              ja wczoraj widzialam donkeya na spacerze :) po pierwsze bylam w szoku, bo u nas jakis dobry markowwy wozek to do niedawna byla niezwykla rzadkosc, a juz nowosci rynkowych z tzw gornych polek to wogole nie widac, choc musze przyznac, ze to sie zmienia wyraznie! wersja donkeya z gondola i tym dodatkowym koszem, w realu wyglada super, duzo lepiej niz na zdjeciach i prezentacjach w necie, myslalam, ze to dodatkowe "cos" z boku wozka spowoduje, ze bedzie wygladal krowiasto i dziwnie, ale nie wyglada, no i te kola skretne duze z przodu, sa super, babcia spacerowala z dzieciatkiem (tak mniemam ze babcia :)) wozek prowadzil sie na oko bardzo lekko po niezbyt rownych parkowych alejkach, no ale to akurat nie dziwne;) moze doczekam sie zamontowanych dwoch siedzonek? albo gondoli i spacerowki?? bede wypatrywac na spacerach, bo sama jestem ciekawa, wrzuccie jakies zdjecia real, jak macie!
              • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.10.11, 12:20
                To ja olla_m :) zmieniłam login :)

Też byłam na targach w szczecinie i też widziałam go na żywo :) ale wtedy w sumie byłam już na niego zdecydowana, chciałam tylko się upewnić, że siedzenia będą nie za wąskie i nie za krótkie. Przymierzyłam jedną Córkę (mieli wersję z jedną spacerówką i gondolą) i okazało się, że jest ok.

Z wersją pojedynczą jeszcze nie miałam okazji pospacerować ale z podwójną owszem i była to dla mnie ogromna przyjemość :) wózek prowadzi się naprawdę rewelacyjnie! No i te duże pompowane koła dużo dają. Póki co same zalety i mam nadzieję, że (za te pieniądze) żadne wady się nie ujawnią...

Dzisiaj popołudniu postaram się zrobić fotki. Na razie mam tylko jedną z foliami, bo troszkę wczoraj padało. Mogę wrzucić ale powiedzcie mi gdzie, bo jestem nowa na forum i się jeszcze nie bardzo orientuję :)
      • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.10.11, 23:26
        Donkey'a mam dopiero od wtorku :) Moje dziewczyny jeżdżą już w spacerówkach, więc tylko z nimi kupiłam zestaw.

Porównania do MB nie mam, bo widziałam go jedynie na zdjęciach. Ale mam porównanie do Easywalkera, który chyba jest wózkiem podobnym do MB.

Do tej pory EW był dla mnie wózkiem (dla bliźniąt) najlepszym pod względem sterowności, prowadzenia itp. Duże koła, bardzo solidna rama... I póki co BD ma dla mnie to co EW plus miłe "gratisy":

- w EW przeszkadzało mi to, że Dziewczynki w spacerówce mogą jeździć tylko tyłem do mnie, w BD mogą i przodem i tyłem, i jedna przodem a druga tyłem :)
        - W EW podnóżek jest zawsze w tym samym położeniu, nie podnosi się wraz z położeniem siedziska, dziecko jak śpi to nóżki ma zawsze w tej samej "wiszącej" pozycji. BD ma kubełkowe siedzisko połączone z podnóżkiem.
        - W EW pozycję siedziska reguluje się za pomocą odpinania/zapinania zamków, sprawiało mi to trochę trudności zwłaszcza, że trzeba było za każdym razem podpierać plecy śpiącego=cięższego dziecka. W BD regulacja jest na "klik" ;)

Oba wózki prowadzi się super, nawet mój Mąż, zwolennik wózków terenowych stwierdził, że BD jest naprawdę godny polecenia :)

Kupowałam go w 4kids :) Budki mam w kolorze beżowym, baza czarna i czekam na czarne śpiworki :)

• sylki Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.10.11, 23:43
            pona85 napisała:

> Za 4-5 lat to nie dość, że da się go złożyć do pojedyńczego wózka szerokości St
            > okke, rozsunąć dla dwójki to jeszcze podzielić na dwa osobne :D

hahahaha padłam :D
            Ale to baardzo możliwe, za 5 lat pewnie stokke będzie też dla bliźniąt
                    • fk4i4 Re: nie w temacie, ale nie moge ogladac zdjec! 27.10.11, 09:21
                      A już go sobie z głowy wybiłam, wszystko w nim fajne poza ceną (ale za MB z gondolami 4k trzeba zapłacić + folie itp no i nie ma opcji siedzisk przodem) i gabarytami po złożeniu, no nie ma opcji żebym go do samochodu zmieściła przy czwórce dzieci, wrrr i znowu się będę męczyć.
                      A co wchodzi do zestawu, a co trzeba dokupić, czy śpiworki są te same co w cameleonie? Widziała któraś różowego donkeya, jak ma się ten róż do stokk'owego?
                      • pona85 Re: nie w temacie, ale nie moge ogladac zdjec! 27.10.11, 12:34
                        Ja po prostu sprzedałam jeden Stokke, właśnie sprzedaję wózek bliźniaczy, więc zakup Donkeya był u mnie finansowany z kasy po w/w wózkach :) Dlatego jakoś ten zakup przeżyłam ;)

Jeśli chodzi o pakowanie wózka do auta. Rzeczywiście EW i MB są o tyle lepsze, że w wersji spacerowej składa się stelaż z siedziskami i wrzuca (prawie 20 kg:D) do bagażnika. W BD stelaż można złożyć do pojedyńczego i wtedy zajmuje spokojnie 2 razy mniej miejsca jak MB i EW i jest leciutki :) ale za to trzeba znaleźć jeszcze miejsce na dwa kubełkowe (czyli średnio pakowne) siedziska.

Śpiworki trzeba dokupić osobno, te same co do cameleona.

Co do różowej budki, na żywo nie widziałam ale na FB na stronie Bugaboo ludzie wrzucają setki zdjęć swoich bugaboo i są tam też fotki różowych donkey'ów. Kolor ładny, taki fuksjowy (tak też go opisała Pani z 4kids) w Stokke jest on jaśniejszy. W sumie zastanawiałam się nad śpiworkami w tym kolorze :) jak myślicie? budki beżowe, reszta czarna i fuksjowe śpiworki? czy lepiej pozostać przy czanych? :)

Mój zestaw obejmował:
                        - stelaż wózka
                        - dwie ramy siedziska/gondoli
                        - dwie budki kolorystyczne
                        - dwie osobne folie
                        - gondolka z materacykiem
                        - kosz boczny do wersji pojedynczej
                        - kosz pod wózek
                        - pompka

i to chyba na tyle
                          • pona85 Re: nie w temacie, ale nie moge ogladac zdjec! 27.10.11, 12:53
                            Fuksjowy kolor uwielbiam :) nawet na weselu miałam go jako motyw przewodni (z pomarańczowym), w domu mam dodatki fuksjowe :) ehh boski kolor :) a w połączeniu z pomarańczem to już odlot :D Ale tym razem nie jestem pewna :/ boje się, że będzie za kolorowo. Jeszcze jakbym miała czarne budki i czarną bazę i wtedy fuksjowy śpiworek to ok :) no i jeszcze inaczej wygląda w tych kolorach wózek pojedynczy i inaczej podwójny :) w podwójnym dwa razy więcej kolorów :D

Sylki a masz jakieś zdjęcie w tamtym zestawieniu? chętnie bym zobaczyła :)

Na czarne śpiworki muszę czekać do 4 tyg, a fuksjowe są od ręki ...
                                • pona85 Re: foto 27.10.11, 16:47
                                  Ooo dzięki sylki :D

Rzeczywiście bardzo ładnie to wygląda :) tylko u mnie było by odwrotnie, beżowa budka i różowy śpiwór :)

Muszę jeszcze się zastanowić :)
                                  • sylki Re: foto 27.10.11, 17:03
                                    Ja miałam wielkie plany odnośnie tego bee :D
                                    No ale stokke popsuł wszystko :D

Chciałam uszyć wkładkę taką jak do Bugaboo tylko wściekle pomarańczową właśnie i zakupić śpiwór w tym kolorze.

Bierz, te rózowe śpiwory super będzie wyglądać, w końcu nie ma znaczenia co jest bezowe a co różowe, efekt ten sam :)
                                    • pona85 Re: foto 27.10.11, 22:19
                                      No właśnie dla mnie ma znaczenie co różowe a co beżowe :D:D:D już taka jestem ;)

Chyba pozostanę przy czarnych :) znalazłam fają torbę JJ Cole beżową z fuksjowymi dodatkami, więc już w niej będę miała różowy akcent. Zresztą mój mąż powiedział, że nie będzie jeździł z różowymi śpiworkami :D nie wiem tylko czemu? :D
        • tygisek Re: Mam fotki :D 28.10.11, 14:00
          kurcze, naprawde fajny podwojny wozek! No i sliczne Modelki, gratulacje :)
          wlasciwie bez zastanowienia kupilabym na Twoim miejscu rozowe spiwory, bedzie wygladal slicznie poprostu, w koncu to kareta ksiezniczek ;)
        • pona85 Re: Mam fotki :D 28.10.11, 14:02
          W Donkeyu rączka nie jest przekładana tylko siedziska, więc niby nie powinna być luźna. nic takiego nie kojarzę ale jeszcze sprawdzę i dam znać :)

Moje Córcie kończą za tydzień 9 miesięcy ale w tych troszkę za dużych kubraczkach wyglądają na większe :D ale i w nogach i nad głową mają spory zapas :)
          • sylki Re: Mam fotki :D 28.10.11, 14:37
            Na pewno mają zapas bo siedzska na długość są takie same jak w cameleonie :D
            Kup różowe spiwory, z czarnymi będzie strasznie smutny ten wózek :( a mamy jesień, zaraz smutna, szara zima :(
            Mężem bym się nie przejmowała, bo tak naprawdę, to ty wychodzisz najczęściej z domu z dziećmi zapewne :D
    • pona85 :/ 31.10.11, 16:58
      Wiosenka ty teraz używasz dwóch gondolek?

A po jakim terenie jeździsz? po asfalcie czy tez może po polnych drogach? bo ja po różnych nawierzchniach i niestety mój Donkey zaczął skrzypieć w sumie we wszystkich miejscach na stelażu ale tak na zmianę :/ Czy u Ciebie też się tak dzieje? Czy ja trafiłam na pechowy model?

Ehh..... :(
        • pona85 Re: :/ 03.11.11, 18:53
          Rety Dziewczyny on tak trzeszcze, że "masakra" :/ muszę kupić ten silikon, tylko najlepsze jest to, że trzeszcze dosłownie wszędzie i nie wiem gdzie mam psikać :D i jak mam się dostać w te różne zakamarki? jeśli to nie podziała to będę reklamować :/

Ja jakaś rozpieszczona jestem, bo ani Stokke anie Easywlaker nigdy mi takich numerów nie robił :/

Muszę być dobrej myśli, bo inaczej sfiksuję :D
          • wiosenka81 Re: :/ 06.11.11, 21:42
            mi dzisiaj znowu skrzypial:-( maz wczoraj byl na spacerze i mowi, ze mu nic nie skrzypialo. z tym, ze u mnie to jest chwilowe tzn.poskrzypi i przestaje. poskrzypi i przestaje. dziwne....uzylas tego silikonu? i jak efekty?
      • wiosenka81 Re: :/ 01.11.11, 14:43
        ja uzywam dwoch gondolek. jezdze glownie po asfalcie, ale raz mi sie zdarzylo, ze skrzypial. nawet sie wkurzalam o to, no bo jak wozek ma 3 tyg i co?? ale w sumie na kolejnym spacerze poskrzypieniu ani sladu. z kolei mojej kolezance skrzypial stelaz od cameleona. zadzwonila do obslugi klienta i wyslali jej nowa rame wiec sie nie martwie. dopelnilam warunkow gwarancji, wiec jak bedzie skrzypialo to po zimie zadzwonie po nowa rame
          • pona85 Re: :/ 10.11.11, 22:44
            Sylikon do mnie nie dotarł jeszcze :/ próbowałam nawet w sklepach w mojej "mieścinie" kupić ale wszystkie Panie Sprzedawczynie robiły wielkie oczy jak o niego pytałam :D najwidoczniej Tako i podobne nie trzeszczą ;)

Donkey dalej trzeszczy i to nawet po płaskiej powierzchni i nawet w wersji pojedynczej :/ będę reklamować jak psikanie nie zadziała i będę się modlić, żeby to wada ramy była. :/

Muszę jeszcze poszukać na zagranicznych forach, czy komuś takie trzeszczenie też się przydarzyło.

No właśnie, byłam z wersją mono i jestem (pomijając odgłosy jakie wózek wydaje) zadowolona :) koszyk z boku przydał mi się na zakupy :) Zwrotny, wygodny itp. Nie mam zastrzeżeń :)

Zaskoczyła mnie pewna Pani z kasy w Castoramie. Popatrzyła na wózek i zupełnie bez zaskoczenia zapytała: "A to ten wózek dla bliźniąt jest?" :) Orientuje się Kobitka ;) A dwóch młodych Chłopaczków, którzy stali pod parkiem (i na jego częstych bywalców wyglądali) też o dziwo zwrócili uwagę. Oni natomiast stwierdzili, że takiego wózka jeszcze nie widzieli i, że jest dziwny :D Też się Chłopcy interesują tematem ;)

fk4i4 na tą chwilę nie mogę więcej powiedzieć. Może miałam pecha i trafiłam na ferelny model? bo prócz tego, że trzeszczy to wózek jest naprawdę świetny :)
        • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 29.11.11, 00:03
          didis napisała:

> Sorry, ale przy wózku za tyle pieniędzy, zamiast szukać na forach zareklamuj:)
          > Ostatnio bugaboo zostawia wiele do życzenia.

No właśnie to zrobiłam :) teraz pozostaje mi czekać ok 2 tyg na odpowiedz o Szanownego Szefostwa Rodziny Bugaboo ;) i oby mi coś z tym fantem zrobili, bo rzeczywiście tyle kasy za skrzypiący wózek :/ dla mnie jest to niedopuszczalne :D

Może to dziwnie zabrzmi ale wstyd mi chodzić z wózkiem , który robi tyle hałasu:/ tzn z wózkiem, na który wydałam tyle kasy i który za te pieniądze powinien być naprawdę bezusterkowy :)
          • aga_1980_31 bugaboo donkey - 4 Kids jaka cena ? 07.12.11, 11:36
            Dziewczyny kumpela chciałaby kupić ten wózek i zastanawia się czy jest szansa utargować jakiś rabat w 4 kids? Jeśli tak to ile? Czy można go obejrzeć na żywo u nich? A i czy jeśli zamawiałaby np w stanach to czy ewentualną reklamację mogłaby zgłosić w Polsce?
            • sylwiapat Re: bugaboo donkey - 4 Kids jaka cena ? 27.12.11, 16:54
              Radzę zajrzeć mapetszop.pl tam jest identyczny jak bugaboo tylko zdecydowanie tańszy i do tego chyba nawet troszkę lepszy bo z wymiennymi kołami na terenówki, co bardzo się przydaje w trudnym terenie poza miastem. Wózek nazywa się Osann beebop to znana ceniona w Niemczech firma. Prócz tego jest jeszcze wiele innych modeli także polecam
              • sylki Re: bugaboo donkey - 4 Kids jaka cena ? 27.12.11, 19:23
                sylwiapat napisała:

> Radzę zajrzeć mapetszop.pl tam jest identyczny jak bugaboo tylko zdecydowanie
                > tańszy i do tego chyba nawet troszkę lepszy bo z wymiennymi kołami na terenówki
                > , co bardzo się przydaje w trudnym terenie poza miastem. Wózek nazywa się Osann
                > beebop to znana ceniona w Niemczech firma. Prócz tego jest jeszcze wiele innyc
                > h modeli także polecam

Buhahahahahahahaha, kobieto, czy ty wiesz w ogóle jak wygląda i jakie zastosowania ma Donkey? Czy pieprzysz 3po3 ot tak? Kolejny nick powstały na potrzeby nieudolnej reklamy.
    • wiosenka81 a folie? 28.12.11, 04:28
      jak sie wam zakladaja folie przeciwdeszcowe? ja przy pierwszej probie zlamalam budke w dwoch miejscach.juz zrobilam reklamacje i czekam na nowe,ale obawiam sie, ze przy nastepnym razie znowu zlamie. poza tym reklamowalam tez juz jedno tylnie kolo (nie chcialo sie pompowac-wentyl byl zepsuty). i co z tym skrzypieniem? nadal jest? u mniepojawia sie i znika i nie wiem co z tym fantem zrobic.
      • didis Re: a folie? 04.01.12, 15:42
        Tak czytam i utwierdzam się w przekonaniu, że jakoś firmy bugaboo skończyła się na Cameleonie. A gdzieś w archiwach można znaleźć moje wpisy, że to jedyna firma, której nie boję się w ciemno kupować wózków, bo są tak porządne... cóż zdanie zmieniłam.
        • wiosenka81 Re: a folie? 09.01.12, 00:33
          folie po kilku razach nakladaja sie bez problemu, skrzypienie juz nie ma. zadzwonilam do bugaboo i zaraz przyslali mi dwa nowe zestawy drutow do budki (mam wersje twin). wczesniej bugaboo nie mialam tylko uppa baby. do bugaboo juz dwa razy dzownilam do uppa nigdy a mialam dwa ich wozki. mimo to donkey m anaprawde wiecej plusow niz minusow zwlaszcza jesli mowimy o wozku podwojnym.
          • pona85 Re: a folie? 26.02.12, 23:22
            O tak, z foliami to się naprzeklinałam ;) prawie palce sobie pourywałam :) ale rzeczywiście się chyba ponaciągały i już idzie jak z płatka :)

Co do skrzypienia... jak wcześniej pisałam, sylikon nie pomógł, reklamowałam cały stelaż, przysłali mi nowy prosto od producenta i d...a :/

Skrzypi tak samo :( okropnie głośno i nieprzyjemnie :/ a jak u Ciebie wiosenka81? skrzypi?
            Moje Dziewczyny ważą w sumie 20kg i wydaje mi się, że po prostu to wynika to z niedopracowania wózka. To nowość, mogłam się spodziewać ... Stokke też dopiero w ostatniej wersji jest taki jak powinien :)

• wiosenka81 Re: a folie? 27.02.12, 13:49
              narazie jest ok.na ulicy nie skrzypi, ale jak wciagam wozek po schodach to tak:-( stad moja teoria, ze to wlasnie od tego...druty wymienilam to teraz mam znowu problem z wentylem...ech ciagle cos

a tak z innej beczki to czy masz moze uchwyt na kubek? ja kupilam i nie mam jak go przytwierdzic. brakuje mi klipsa do donkey ....chyba, ze nie ma takiego...
              • pona85 Re: a folie? 27.02.12, 14:08
                wiosenka81 napisała:

> narazie jest ok.na ulicy nie skrzypi, ale jak wciagam wozek po schodach to tak:
                > -( stad moja teoria, ze to wlasnie od tego...druty wymienilam to teraz mam zno
                > wu problem z wentylem...ech ciagle cos
                >
                > a tak z innej beczki to czy masz moze uchwyt na kubek? ja kupilam i nie mam ja
                > k go przytwierdzic. brakuje mi klipsa do donkey ....chyba, ze nie ma takiego...

W takim razie zazdroszczę "nieskrzypienia" :)

Co do uchwytu na kubek. Mam i też myślałam, że żaden klips nie pasuje ale jednak :) jest taki jeden (później sprawdzę, który ma numerek) tylko bardzo ciężko się go zakłada na ramę i bardzo ciężko się go zdejmuje.
                  • pona85 Re: a folie? 01.03.12, 00:05
                    wiosenka81 ta klamra ma najprawdopodobniej nr 2 :)

W sumie jak będziesz miała chwilkę i ochotę to możesz ich podpytać :) z góry dziękuję :)
                    Obawiam się tylko, że obciążenie robi swoje, i dlatego mi ten stelaż skrzypi :/ ja na dniach też będę się kontaktować raz jeszcze z przedstawicielem Bugaboo na Polskę i zobaczymy co da się zrobić z nową felerną ramą.
      • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 03.03.12, 18:56
        Ja właśnie potrzebowałam tylko jako spacerówkę.
        Ale (nie wiem czy to ustalenie Bugaboo czy 4Kids, bo tam wózek kupowałam) i tak w zestawie były tekstylia do jednej gondolki i tego nie dało się przeskoczyć.

Kosz jest zawsze, bez względu na to jaką wersję kupujesz.
          • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 03.03.12, 20:14
            Do kubka są 4 klipsy,w zależności do jakiego modelu chcesz go doczepić.

Na początku wydaje się, że żaden z nich do Donkey'a nie pasuje, jedne są za małe inne za duże. Ale nr 2 jest ok. Trzeba tylko dużo siły, żeby go założyć na ten aluminiowy bok rączki.

Ja mam JJ Cole i wieszam ją za pomącą tych "uchwytów".
            Zaraz wstawię fotkę jak to u mnie wygląda.

fk4i4 czyli już masz Donkeya? i jak pierwsze wrażenia?
                • fk4i4 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 03.03.12, 21:39
                  Dzięki wielkie!!
                  Mi zależy na tym żeby torbę wieszać głębiej, chciałam te mocowania założyć z boków na aluminiowej czesci, jakby ci sie chciało założyć je właśnie tam i zmierzyć ile cm ma luźna cześć i czy nie zjezdzaja to byłoby super, wiesz o co mi chodzi?
                  • asia-81 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 07.03.12, 22:49
                    Pona a ty masz taką standartową torbę do tego wózka taką jak do wózków pojedynczych czy jakaś specjalnie większą bliźniaczą.
                    Ja chciałam sobie tą torbę do niego sprawić - w sensie myślę o niej na razie. Wózek to będzie nasz ostatni zakup.

allegro.pl/torba-do-wozka-duo-deluxe-edition-skip-hop-wawa-i2181092083.html
                    będzie pasowała?

www.suwaczki.com/tickers/34bwdqk3zjxjw6c7.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
                    • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 08.03.12, 12:46
                      asia-81 napisała:

> Pona a ty masz taką standartową torbę do tego wózka taką jak do wózków pojedync
                      > zych czy jakaś specjalnie większą bliźniaczą.
                      > Ja chciałam sobie tą torbę do niego sprawić - w sensie myślę o niej na razie. W
                      > ózek to będzie nasz ostatni zakup.
                      >
                      >
                      > allegro.pl/torba-do-wozka-duo-deluxe-edition-skip-hop-wawa-i2181092083.html
                      > będzie pasowała?
                      >
                      > www.suwaczki.com/tickers/34bwdqk3zjxjw6c7.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Mam standardową nie do bliźniaczych :)

W sumie to każdą torbę zawiesisz jak będziesz miała takie zaczepy/haczyki. Ja mam JJ Cole torbę i JJ Cole zawieszki:

torbydlamam.pl/product.php?id_product=73
                      torbydlamam.pl/product.php?id_product=16
                      W sumie na tym pasku najdłuższym też zawiesisz ale wygląda to tak jak na zdjęciu w poprzednim poście :)
                  • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 08.03.12, 12:42
                    fk4i4 napisała:

> Dzięki wielkie!!
                    > Mi zależy na tym żeby torbę wieszać głębiej, chciałam te mocowania założyć z bo
                    > ków na aluminiowej czesci, jakby ci sie chciało założyć je właśnie tam i zmierz
                    > yć ile cm ma luźna cześć i czy nie zjezdzaja to byłoby super, wiesz o co mi cho
                    > dzi?

fk4i4 o takie zwieszenie Ci chodziło?

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/cc/af/cnbk/OBC6ZMT2gLFKRqbICB.jpg
    • jego-kurka Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 21.03.12, 23:42
      witam dziewczyny i ja dołączam ,jako zainteresowana tym wózkiem ,a w sumie już zdecydowana

na wątek trafiłam jako wózkomaniaczka,jakiś czas temu,gdy dowiedziałam się po pierwszym usg,że będą bliźniaki,a wózek wypatrzony był dla jednego dzidziusia
      rozpoczęłam ,więc poszukiwania dla dwójki

przeszukałam całe forum,ale wizualnie nic mi się nie podobało,aż natknęłam się na Donkeya

choć nigdy mi się Bugaboo nie podobały z uwagi na małe kółeczka,to ten wózek ma duże koła i jest jak się okazało jak statek kosmiczny
      miałam go z mamą okazje obejrzeć i obmacać w Gdańsku razem z innymi wózkami
      to co pokazują na filmach:prowadzenie niemalże jedną ręką,składanie i przekładanie siedzisk też to wszystko prawda ,do tego duże gondole-moim zdaniem i nawet dla większych maluchów kubełkowe siedziska oraz co dla mnie bardzo ważne możliwość zamontowania fotelików samochodowych po dokupieniu adaptera,a tego,wiem,ze na początku będziemy dużo używać
      wózek nie jest tani,ale ,jak się go dotknie to człowiek od razu rozumie za co płaci
      'obmacałam' wszystkie bliźniacze wózki w sklepie i byłam tak załamana dyskomfortem prowadzenia,ciężkością i faktem,że mi się w ogolę nie podobają
      największym nieporozumieniem okazał sie dla mnie tak chwalony na forum x-lander
      na szczęście stał akurat ten Bugaboo i wystarczyło 5 minut,aby się w nim zakochać
      także spacery z dzieciaczkami,koszykiem pod spodem pełnym różności i psem na smyczy po 'polskich' chodnikach zaczyna być dla mnie realna

pona85 czy będziesz sprzedawała swój wózek?
      pytam ,bo byłabym zainteresowana
      ja mam termin na październik,ale planowane cc na wrzesien jesli maluchy beda wystarczająco duze ,choc Twoje dziewczyny jeszcze pewnie troche pojeżdżą,ale może akurat bedziesz chciala sprzedac,chyba,ze masz juz chetnych:)

na inne upolowanie używanego nie liczę,bo jest to nadal nowość,wiec w innym wypadku
      prawdopodobnie rodzice ,którzy lecą w maju do Stanów kupią i przywiozą
      dlatego zapytam od razu,aby sie zorientowac
      wiosenko81 z tego co przeczytałam to jesteś zorientowana gdzie można go kupić w USA
      wiem,że ma je w sprzedaży Galt Baby/Toys ,gdzie ty kupowałaś swój,że udało Ci się jeszcze cenę wynegocjować?
      • jego-kurka Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 22.03.12, 00:11
        no i o najważniejsze zapomniała spytać,jak się skończyła sprawa jednym i drugim skrzypienia
        jak to wygląda w przypadku reklamacji?
        wystarczy infolinia czy trzeba jeździć do sklepu ,który oferuje firme Bugaboo,a w moim miescie takiego nie ma
        co z gwarancja,gdy wózek jest kupiony w Stanach ,a używam go w Polsce
        jeju jest to jedyny blizniczy wozek ,ktory wedlug mnie wchodzi w grę,a pojawia się co raz więcej wątpliwości....
              • pomilak1 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 22.03.12, 20:06
                przez ostatni tydzień testowałam bugaboo donkey'a w wersji mono i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona:) jak go zobaczyłam to trochę się przeraziłam, ale jak go rozłożyłam i pchnęłam do przodu to było wielkie wow:) super się prowadzi i podbija, ten koszyczek z boku super sprawa (tylko mógłby być zamykany) na dole kosz duży i pakowny. Siedzisko super się reguluje i przepina w dwie strony. "mój" stelaż nie dzwonił, nie trzeszczał, ale woziłam w nim tylko jedno dziecko 8m-czną córkę ale do testów też wsadziłam moje prawie 4 latka i też super siedział. Siedzisko jest dość wąskie ale wysokie:) Ten stelaż rozsuwa się super -3 klipsy i już :)
                Jakbym miała bliźniaki to raczej bym się nie zastanawiała:) ale fakt przy tak drogim wózku wolałabym mieć gwarancję:)
                wózek wypożyczyłam z 4kids (mają teraz taką akcję, że można sobie wypożyczyć).
        • wiosenka81 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.03.12, 15:21
          jak kupowalam wozek w baby world na brooklynie. tutaj link:
          www.brooklynbabyworld.com/store/home.php
          co do negocjacji ceny to tutaj kazdy sklep daje jakies upusty. my w sumie poszlismy po baby jogger a wyszlismy z bugaboo. wozek mi sie juz od poczatku bardzoi podobal, ale odstraszala mnie cena. potem wybralam sie na ogladniecie i macanie, ale wtedy pani w sklepie bardzo mi go odradzala. zniechecilam sie, ale dalej mi nie dawal spokoju ten wozek. potem pojechalismy wlasnie do baby world. tam pan rzeczowo wyjasnial wszystko na temat wozkow, pokazywal, itp itd.byla z nami moja 3 latka. ona jak tylko zobaczyla donkey wpakowala sie do niego i wyjsc nie chaciala.
          u nas wozek sprawdza sie wysmienicie.poza skrzypieniem na samym poczatku nie mam zadnych problemow. moja jedyna uwaga to taka, ze budki sa za krotkie. w uppa baby mialam wysuwana dodatkowa ochrone przeciwsloneczna a tutaj dzieciom laduje prosto w buzki jak sa przodem do mnie. obroce je przodem do swiata to nie rozloze juz siedzisk do pozycji lezacej:/ poza tym mozliwosc zlozenia go do jedynki ratuje mi codziennie zycie. mieszkam w bloku i wozek nie miesci sie w drzwiach w wersji twin. na korytarzu wiec zwezam go i juz jedna reka wjezdzam do mieszkania. starsza cora jezdzi na dostawce.poza tym jak mamy wypady z jednym dzieciakiem mam pojedynczy wozek. jak dla mnie super sprawa. chce wyjsc z jednym mam mono, ale moge wyjsc i z dwojka i trojka! do minusow jeszcze zalicze skladanie. sklada sie BEZNADZIEJNIE! mam maly samochod a rama nie sklada sie na plasko, tylko robi cos w rodzaju trojkata. nawet jak sciagne kola to ta rama jest taka sama:-( lubie kiedy wozek sklada sie zupelnie na plasko. zdziwilam sie i zmartwilam, ze gwarancja nie obejmuje europy. we wrzesniu wracamy do Polski i mialam nadzieje, ze bede miala tam gwarancje, bo mam az 3 letania, wiec szkoda by bylo. Musze sie dowiedziec u przedstawiciela jakie bede miala opcje po powrocie. jednym slowem wozek swietny dla blizniat i nie tylko:-)
          • jego-kurka Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 26.03.12, 15:53
            Dziękuje Serdecznie,
            wypowiedz o jaką mi chodziło.Okazała się bardzo pomocna.
            Rodzice będą kupować wózek w Chicago,więc muszę zajrzeć czy jest tam tez ta siec sklepow-choc na pewno.Niech porównają jakie dadzą im oferty cenowe.
            Wielkość wózek po złożeniu do samochodu nas aż tak nie dostrasza- mamy kombi i suva,więc 'wydaje mi się'że nie powinno być problemu.Gorzej,jak bedziemy planować wyjzd na lato,ale wtedy to będę zabierać ze soba jakaś sprytną parasolkę.W domu i z przechowywaniem i wjezdzaniem problemow tez nie bedzie ,bo mieszkamy w domku,martwią mnie raczej ewentualne wjazdy do sklepów,na przykład w spozywczym przejazd przez bramkę w Tesco.Jak znam swoją zachłanność na 'dzieci' to będą one głownie jeździły przodem do mnie,więc całkowite rozkładanie ,gdy bedą tyłem do mnie jest do 'przeżycia'.
            Rzeczywiście straszna szkoda ,że gwarancja nie uwzględnia Europy,mama nadziej,że trafi nam się jednak bezproblemowy model:)
            Czy możesz mi proszę jeszcze powiedzięc jaka jest całkowita szerokośc wózka w wersji Twin?
            oraz,jak wózek z gondolami bedzie jezdzil po sniegu.
            Czeka mnie cała zima z maluszkami ,więc na pewno jest to dosc istotne.
            Coz nie ma wozka idealneg,a juz na pewno ciezko o wozek bez wad dla blizniat,ale chyba donkey bedzie najlepszym wyborem.
        • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 27.03.12, 00:17
          Pierwszy stelaż mi wymienili bez żadnego "ale" na nowy. Nowy skrzypi dalej, sprawa ciągle w toku :/ generalnie nie wiedzą co z tym fantem zrobić :)

Ale to nie koniec moich przygód z tym wózkiem. Pisałam już, że wymieniałam jedno koło, bo schodziło z niego powietrze? No, to teraz schodzi mi z wszystkich czterech :/ i zaznaczam, że przebite one nie są. Nie wiem czemu taki pech się mnie trzyma. Wózek jest naprawdę godny polecenia ale mój zachwyt nad nim powolutku maleje, przez te ciągłe reklamacje.

Polecam upewnić się co do reklamacji w Europie. Bo gdyby nie ta reklamacja to miałabym drooooogi wózek nie nadający się do jazdy ;)

> no i o najważniejsze zapomniała spytać,jak się skończyła sprawa jednym i drugim
          > skrzypienia
          > jak to wygląda w przypadku reklamacji?

• pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 27.03.12, 00:13
        Myślę, że pojeździmy niestety troszkę dłużej niż do października :)

Ale pewnie do tej pory już coś się pojawi na all :)

> pona85 czy będziesz sprzedawała swój wózek?
        > pytam ,bo byłabym zainteresowana
        > ja mam termin na październik,ale planowane cc na wrzesien jesli maluchy beda wy
        > starczająco duze ,choc Twoje dziewczyny jeszcze pewnie troche pojeżdżą,ale może
        > akurat bedziesz chciala sprzedac,chyba,ze masz juz chetnych:)
        >
        • jego-kurka Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 28.03.12, 23:18
          dzięki dziewczyny za odpowiedzi na resztę moich pytań

zostaje przy decyzji zakupu tego wózki i chyba jednak w USA

zastanawia mnie jeszcze tylko kolor,więc pozwole sobie zapytac jeszcze raz
          pona czy mimo tego ,ze masz jasne budki to chronia one wystarczajaco przed sloncem i dzieciaczki maja wystarczająco 'ciemno'?
          • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 28.03.12, 23:46
            Ja mam kolor Sand. "Ciemno" Córki moje nie mają, bo budki są jasne (pod np czarnymi byłoby ciemniej na pewno) ale lekkie "zaciemnienie" jest.

Dziewczynkom w spaniu to absolutnie nie przeszkadza. Nie wiem jak jest z tymi off-white, wydaje mi się, że pod nimi może być faktycznie za jasno. Ale to tylko mi się wydaje, bo jak jest w rzeczywistości nie wiem.

Te co mam dobrze chronią przed słońcem, myślę nawet, że na mocne słońce lepsze są jaśniejsze kolory, bo się tak nie nagrzewają.

Ale i tak niedługo planuję kupić fuksjowe :) tak dla odmiany :)

> zastanawia mnie jeszcze tylko kolor,więc pozwole sobie zapytac jeszcze raz
            > pona czy mimo tego ,ze masz jasne budki to chronia one wystarczajaco przed slon
            > cem i dzieciaczki maja wystarczająco 'ciemno'?
    • bindella Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 25.03.12, 16:50
      Ja go widzialam i wyprobowalam wczoraj. Fajny, lekki, praktyczny, dobrze sie podbija, wydaje sie byc miekki i komfortowy, latwy do skladania. Uwazam ze godny polecenia. Ja jestem zainteresowana, poniewaz planuje wiecej dzieci :-) Na razie jestem w ciazy z pierwszym, ale na tym ma sie nie skonczyc. Jest naprawde dobry.

wiosenka81 napisała:

> fajny czy nie?interesuje mnie najbardziej wersja duo/twin (spodziewam sie blizn
      > iakow). za jakiekolwiek wiesci bede wdzieczna.
        • sylki Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 27.03.12, 08:42
          Pona jak rama rączki?
          www.wired.com/reviews/2011/04/bugaboo-donkey/
          czyli co już bardziej się nie da, a gdy wyciągniesz rączkę do góry też nie?
          bez sensu lekko, bo jak w Stokke to jest zrozumiałe, bo noga nie pozwala, tak w przypadku Bboo Donkeya nie rozumiem zupełnie.
          • pona85 Re: bugaboo donkey-ktos ma lub widzial go na zywo 27.03.12, 12:53
            Sylki, problem jest nie w wysokości rączki ale w szerokości.

Siedziska mają normalnie trzy pozycje (podobnie jak w Stokke), tyłem do kierującego są tylko dwie, bo w tej najbardziej leżącej rama z budką wadzi/opiera się o bok rączki. Zresztą jak się okazało na filmikach prezentujących Donkey'a jest to wyraźnie pokazane. Nie zauważyłam tego wcześniej. Dopiero ostatnio na spacerze, jak mi Córka zasnęła przodem do kierunku jazdy to się zdziwiłam jak nie mogłam jej na płasko rozłożyć :)

W sumie nie ma jak dla mnie wielkiej tragedii i na pewno nie wpłynęłoby to na moją ponowną decyzję o zakupie :) tragedia to dopiero skrzypiąca rama i zepsute kółka :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka