Dodaj do ulubionych

Pomóżcie prosze!!!Peg perego,bjcm czy espiro?

10.08.12, 08:45
Witam serdecznie. Bardzo Was proszę o pomoc w wyborze spacerówki-im więcj czytam tym mam większy mętlik w głowie. Spacerówka dla 7 miesięcznego bobasa,która będzie jedynym wózkiem i starczy do końca wózkowania. Spacerówka z wózka 3w1 została nam skradziona z klatki-niestety, więc musimy szybko coś zakupić. Chorowałam na peg perego pliko p 3 ale podobno dla starszego dziecka niewygodne,więc się wyleczyłam:). Moje typy wózków:
Peg perego si-fajny bo lekki,szerokie siedzisko i wysokie oparcie-a na tym najbardziej mi zależy jednak pozycja półleżąca-czy odpowiednia dla 7miesięczniaka?
BJCM 4 lub Britax B-agile- jeśli taki to który z tych?
I tańsze alternatywy to Espiro Vayo-fajnie bo ma pas krokowy ale też pozycja półleżąca, albo Active-ale opinie niezadobre.
Abc design Primo-czy to oparcie nie za wąskie?Chociaż chyba lekki nie jest:)
Zależy mi żeby wózek był lekki-wnoszenie z dzieckiem na 3 piętro, miał szerokie siedzisko a przede wszystkim wysokie oparcie. Był wygodny zarówno dla malucha jak i potem dla 2/3 latka. I bardzo praktyczne te budy naciągane ale to nie musi być. Kochane pomóżcie! Może jakieś jeszcze inne propozycje?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka