Dodaj do ulubionych

Bebetto nico - warto?

12.05.13, 01:10
Stoję jak większość zaglądających tu osób przed koniecznością zakupu spacerówki dla obecnie pięciomiesięcznej córeczki. Właściwie byłam zdecydowana na x-landera XA. Po przejrzenia wątków na tym forum straciłam jednak pewność siebie. Ktoś pisze o złamanej rączce, mąż się buntuje że to "wielki klamot" a mi zależy na tym żeby wózek który kupię łatwo się prowadził, podbijał no i był bezpieczny i wygodny dla dziecka (wygodne i duże siedzisko). A i jeszcze jedno, wolę zdecydowanie czterokołowca. Kolejną ważną rzeczą są wymiary po złożeniu. Musi zmieścić się do astry kombi a byłoby wspaniale gdyby zmieścił się też do niedużego bagażnika fiata punto (kiedy zechcę sama gdzieś pojechać z córką). X-lander i bebetto nico mają fajne budki, przedłużane, podobają mi się one bardzo. W sklepie oglądałam Bebetto Nico, wygląda ładnie ale ... czy ktoś ma ten model i mógłby się na jego temat wypowiedzieć?
A może ktoś ma Mutsy Transportera? Ten model też oglądałam, mężowi się podoba, mi nie bardzo się widzi kosz pod wózkiem, ale fakt że to akurat nie jest w wózku najważniejsze. Wybór ciężki, proszę o pomoc w temacie. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
      • kkitka Re: Bebetto nico - warto? 12.05.13, 20:59
        Oglądałam wczoraj Bebetto nico i budka rzeczywiście fajna, amortyzacja też, ale ta waga!!! Bardzo ciężki niestety :( Mutsy transportera miałam i z pewnością jest lżejszy niż bebetto i x'lander, ale ma kiepską budkę (z kosza byłam zadowolona), składał się też nie najgorzej. Dla 5-miesięcznego dziecka to może warto poszukać czegoś innego..., w mutsy'm to mi krzywo synek siedział.
    • kkitka Re: Bebetto nico - warto? 12.05.13, 21:04
      Dla 5-miesięcznego to bym kupiłam mountain buggy swifta, super się podbija, dziecko nie zjeżdża, do kombi to wchodzi bez problemu (ja wszystkie wózki pewnie) ;) ma pompowane koła i jest lekki. Trochę drogi, ale może jakaś używka.
      • beata77_77 Re: Bebetto nico - warto? 13.05.13, 10:08
        Dziękuję Wam za opinie. Wygląda na to, że znów jestem na początku poszukiwań:(
        Mountain Buggy Swift to trójkołowiec, a ja wolałabym zdecydowanie czterokołowca.
        Może jeszcze ktoś może polecić jakiś sprawdzony model?
          • gag10 Re: Bebetto nico - warto? 14.05.13, 11:49
            Ja użytkuje Bebetto Nico 2 miesiąc i nie narzekam. Wcale nie jest tak bardzo ciężki. Bardzo dobrze się prowadzi, dzieckiem nie trzęsie, budka super się sprawdza. Jedyny minus to zjeżdżająca wkładka dla malucha ale ja ja przymocowałam zatrzaskami i jest ok.
              • kkitka Re: Opinie użytkowników 14.05.13, 12:18
                Ja tam widzę mnóstwo wad tego wózka :(
                Wady:
                Uwaga! po tygodniu zaczeło skrzypieć koło, po nasmarowaniu jest lepiej ale teraz już zaczyna cały wydawać jakieś piski,nawet rączka podczas jazdy aż się boje co będzie dalej.Wózeczek jest wnoszony po schodach.
                Wady
                składanie i rozłądanie wózka dla kobiety może być trudne
                ale może się wyrobi...wózek :)
                koła przednie przy składaniu robią co chcą i utrudniaja plynne złożenie
                wkładka na siedzisku zjezdza ale to mozna poprawic we własnym zakresie.
                nie jest to jendak najlżejszy wózek , dla nas nie był to proiorytet
                Wady
                Wadą jest to przednie koła muszą być smarowane do 2 tygodnie bo strasznie piszczą.
                Zjeżdzająca wkładka nawet w pozycji pół leżącej zjeżdza z 7 miesięcznym dzieckiem to problem bo dziecku jest nie wygodnie.
                Szelki są za daleko wszyte na dole.
                Dziecko wożę tyłem do kierunku jazdy i śruby wystające z ramy wbijają się w ramę z siedziska przez co farba odpada i brzydko to wygląda.
                Współczuję użytkownikom :(
                • gag10 Re: Opinie użytkowników 14.05.13, 13:35
                  A mi się wydaje, że to jest tak jak z każdym artykułem, zależy jaki egzemplarz trafisz.
                  Po 2 miesiącach nic mi nie skrzypi, kół jeszcze nie smarowałam. Przy składaniu z kołami nie widziałam żadnego problemu ale fakt do złożenia trochę siły trzeba mi to jednak nie przeszkadza. Nie wystają mi żadne śruby.
                  Nie dorobiona wkładka to fakt i każdy na nią zwróci uwagę, ja przymocowałam ja zatrzaskami i dorobiłam dziurę żeby można było przełożyć bliżej pas krokowy i problem zniknął a zmiana kosztowała mnie 10zł:) Generalnie jak na razie jestem bardzo zadowolona ale pewnie są osoby, którym on nie będzie odpowiadać, to jak ze wszystkim. A może to zależy do jakiego wózka masz porównanie i wtedy inaczej się ocenia, ja o wózkach z górnej półki nawet nie marzę więc mnie Bebetto zadowala:)
                  • kkitka Re: Opinie użytkowników 14.05.13, 14:06
                    Mnie też nie stać na wózki z górnej półki, dlatego kupuję używane, jeszcze się nie zawiodłam :) Zresztą cenowo np. taki BJCM wychodzi podobnie jak bebetto, może 100 zł droższy, a komfort zdecydowanie lepszy. Mnie przeraziła waga bebetto, specjalnie podeszłam do niego w Smyku i obejrzałam, ale jak go podniosłam to odpadłam. Nawet jak się wózka nie znosi z 3 piętra codziennie to nawet wsadzenie takiego wózka do bagażnika, czy zniesienie z 1 piętra jest problemem.
            • sunday81 Re: Bebetto nico - warto? 11.06.13, 22:13
              witam!
              właśnie zostałam szczęśliwą (?) posiadaczką bebetto nico i jestem trochę skolowana
              czy mogą mi odpowiedzieć posiadaczka tego wózka, czy przednie koła u nich drgają???
              u mnie przy jeździe pustym wózkiem po panelach podłogowych, czy to na wprost, czy przy skrecie, koła przednie drgają i drgania te przenoszą się na raczkę. oprócz tego przy skrecie koła wydają jakieś furkoczace dźwięki...
              czy ktoś też tak ma, czy czeka mnie serwis z nowym wózkiem?

• Gość: PaulinaB Re: Bebetto nico - warto? IP: *.centertel.pl 02.09.14, 15:32
                  pamietam jak sama sie glowilam jeszcze na kilka dni przed porodem nad tym jaki wozek powinnam wybrac dla swojego maluszka by pozniej nie zalowac. o maly wlos bym zakupila x landera, nie wiem czy bym byla tak bardzo zadowolona jak z tego ktorego posiadam obecnie. moge wam szczrze polecic bebetto nico plus. jest ZA JE BI STY. leciutki, nic nie trzeszczy, bardzo skretny, moge nim BEZ PROBLEMU I WYSILKU spokojnie operowac jedna reka, przyejmnie sie jezdzi, torba pojemna, kosz mimo tego ze wydawal mi sie byc plytki, okazal sie byc super pojemny, regulacja raczki, budki(bardzo cicha, nie budzi maluszka), odpinana gondola od stelaza (doslownie w sekunde), wszystko wypinane dzieki czemu mozna wyprac material, budka w spacerowce potrafi zakryc calego maluszka! wozek ma same zalety;) no dla mnie ten wozek to ideal. dlatego jezeli sie zastanawiasz nad jakimkolwiek wozkiem przyszla mamusiu objerzyj ten! :) napewno cie zachwyci :) ja go kupilam w gdansku w tym roku za 1150 zł (3w1) i za nic bym go nie zamienila! pieniadze warte wydania :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka