Dodaj do ulubionych

Stokke xplory - złożony ale mam pytanie :-)

19.07.13, 07:28
Dziewczyny - pytanie a nawet kilka :-) wiem, że stokke na forum ostatnio podpadło ale mam nadzieję, że mi pomożecie.

Dotarło moje xplory (ostatecznie w kolorze beige), wszystko super i pięknie tylko nie umiem wyjąć budy z gondoli. Wsadzić wsadziłam ale za chiny nie wiem gdzie naciskać żeby dało radę tę budę wypiąć i przymierzyć do spacerówki.

Drugie pytanie o torbę do wózka, po podczepieniu na dole, jak zakładam spacerówkę w pozycji aktywnej to podnóżek (maksymalnie schowany) dotyka mi tej torby - ma tak być czy coś nie tak robię? Trochę to głupie przy starszym dziecku bo jak obniżę podnóżek to chyba w pozycji przodem do mnie ta torba nie będzie mogła wisieć?

Trzecie :-) fotelik izi sleep - dla ciut starszego dziecka wkładkę wypłycającą usuwa się poprzez wyjecie "sztywnych" boków z tego mniejszego zagłówka czy jakoś inaczej?

I na tę chwilę ostatnie - prać ten wózek przed wsadzeniem noworodka czy wietrzyć i przetrzeć wilgotną szmatką wystarczy ?

Więcej pytań w tej chwili nie pamiętam ale na pewno się pojawią :-) w instrukcji niestety odpowiedzi lakoniczne (przynajmniej jak na mój gust:-))

Napiszę tylko, że z wrażeń ogólnych - wszystko wygląda super i prowadzi się (po domu i bez obciążenia) świetnie :-) Czekająca już od jakiegoś czasu Emmaljunga Mondial też jest fajna. No ciekawa jestem, który będzie częściej w użyciu :-)
Obserwuj wątek
    • z_oe Re: Stokke xplory - złożony ale mam pytanie :-) 30.07.13, 17:27

Z gondola nie mialam do czynienia bo wozek kupilam juz w wersji spacerowej ,ale mysle,ze dziala to na podobnej zasadzie.
      Musisz odpiac material i wsadzic reke tak by pod nim wyczuc ta "dziurke"na bude i przyciskajac delikatnie ja wypchac na zewnatrz.
      To samo tyczy sie spacerowki. Tych "dziurek"nie widac na zewnatrz bo na nich jest material .

Ja uzytkuje spacerowka juz pare miesiecy i moj syn skonczyl rok, raz tylko przezucilam Go do przodu i powiedzialam sobie nigdy wiecej. Bo jak mam torbe na zakupy lekko naladowana to wozek prowadzi sie gorzej, ciezej o probie podbijania nie wspomne. Moze to tylko dla mnie problem i dla innych stokomaniaczek prowadzi sie super. Moje dziecko poki co jezdzi przodem do mnie a torbe zaczeoiam na specjalne (dokupione) haczyki ktore mam zawieszone na raczce..w ten sposob mam szybki dostep do niej , nie musze sie schylac, nie dynda mi pod nogami i chyba wyglada duzo lepiej . O tak :
      [img]http://i115.photobucket.com/albums/n287/fotojeremy/IMG_7374_zpseba3e8f3.jpg[/img]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka