Dodaj do ulubionych

Wózek dla Bliźniąt? Pomocy

11.11.16, 12:40
Może ktoś doradzić jakiś wózek dla bliźniąt? Poszukuje wózka jeden za drugim, aby ten wózek miał siedzenia odwrócone w stronę mamy (albo taty) A nie na świat, i z kołami które poradzą sobie na każdym terenie. Planuje spacery po lesie i do tego małe urodzą sie na początku lutego to prawdopodobnie bedzie śnieg.

Następne coś co zauważyłam w wózkach jeden za drugim to właśnie to, ze jak to dziecko z przodu zasypia i reguluje sie siedzisko aby je położyć troche do tylu to przeważnie ono leży centralnie na tym drugim dzieciaku z tylu i tamten nie ma pózniej wogule miejsca. Mam nadzieje ze ktoś rozumie co próbuje wytłumaczyć.

Także czy ktoś miał juz wózek bebetto 42? Jeśli tak to zdradzie jakie ma zalety i wady bo sie nad nim zastanawiam.

Dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: MamaKaroli Re: Wózek dla Bliźniąt? Pomocy IP: *.internetia.net.pl 11.11.16, 21:06
      Użytkowałam wózki podwójne z dziećmi w podobnym wieku (moje i siostry, różnica kilka miesięcy). Miałyśmy różne pożyczone i szczerze odradzam rozwiazanie w którym gondola jedna nachodzi na drugą albo siedzisko jest niemal pod drugim. To bardzo niewygodne. Najfajniej było w wózku typu jeden obok drugiego. Miałyśmy akurat starą Emmaljungę ale była super.
        • Gość: MamaKaroli Re: Wózek dla Bliźniąt? Pomocy IP: *.internetia.net.pl 12.11.16, 09:52
          Chodziło mi o typ wózka z dobrym dostępem do OBU dzieci bo te piętrowe są kiepskie choć zgrabne. Próbowałam kiedyś włożyć do gondolki umieszczonej tak w 1/3 długości pod drugą śpiące dziecko trzymane na obu rękach. Delikatnie coby się nie obudziło ... nie polecam. Dosć wygodny jeden za drugim był Jane Twin ale tylko na równe i podbijanie takim tramwajem jest znacznie gorsze niż jeden obok drugiego. Ta Emmaljunga była szeroka i bardzo stara, ja jej tylko na dworze używałam, ale są wózki o mniejszej szerokości a jeden obok drugiego. Przeciętna szerokość to 75 cm. Emmaljunga Double Viking ma mniej, Mountain Buggy Duet tyle co pojedynczy.
    • ela.dzi Re: Wózek dla Bliźniąt? Pomocy 13.11.16, 19:33
      Jeśli już koniecznie jeden za drugim to ABC Design Zoom. Jednak ja też bym odradzała tego typu wózek. Co z tego, że wąski jak długi i możesz nie wyrobić się na wąskim zakręcie lub będziesz przeklinać podbijanie czy skręcanie takim tramwajem. O wiele lepiej rozkłada się ciężar w wózku typu 2 obok siebie. Rozejrzyj się za używanym Easywalker Duo lub TFK Twinner Twist.
    • blueaha Re: Wózek dla Bliźniąt? Pomocy 16.11.16, 13:56
      Zobacz sobie mountain buggy duet- ma szerokość pojedynczego wozka a dzieci sa obok siebie i łatwo sie go pcha i manewruje. Warto sie rozejrzeć za używanym , te wózki sa bardzo dobrej jakości. Mam dwie przyjaciółki które używają tego wozka dzięki mojej poradzie i obie sa bardzo z niego zadowolone. Jedna widuje codziennie i widze ten wózek w codziennym użyciu i jest to świetne rozwiązanie i do miasta i w teren.
    • Gość: Tomasz Re: Wózek dla Bliźniąt? Pomocy IP: *.play-internet.pl 15.12.16, 09:26
      Widzę że nikt nie chce odpowiedzieć na Pani pytanie więc pomogę jak wielu swoim klientom ;-)
      Zalety B42
      1. Lekka aluminiowa konstrukcja
      2. Bardzo niewielki rozmiar konstrukcji po złożeniu co ułatwia jej transport.
      3. W standardzie wózek wyposażony w 2 gondolę i 2 siedziska.
      4. Na stronie producenta www.bebetto.eu/produkt/9/bebetto42 można zapoznać się z możliwościami wpięć gondoli i siedziska. Podziwiam ten produkt za możliwość wpięcia siedzisk w różnych układach z zachowaniem ich funkcji.
      5. Bezpieczeństwo dziecka. Bez względu na kolejność wypinania fotelika lub gondoli lub wyciągania dziecka z fotelika lub gondoli lub siedziska konstrukcja wózka z drugim dzieckiem stoi stabilnie.
      6. Możliwość montażu fotelików samochodowych przy użyciu odpowiednich adapterów.
      7. Obszerny łatwo dostępny kosz na zakupy.
      8. Siedziska spacerówek wyposażone w regulowany podnóżek i oparcie.
      9. Bardzo komfortowy w obsłudze system składania konstrukcji.
      10. Duże pompowane koła.
      11. Dobra amortyzacja tylnej osi i przednich kół obrotowych.
      12. Możliwość demontażu i montażu dolnej gondoli z zamontowaną górną.

"Wadą" sugerowaną przez naszych klientów jest umieszczenie niewielkiej części dolnej gondoli pod górną. Tutaj jednak producent wyjaśnił nam a my przekazujemy to swoim klientom iż w celu szybkiego dostania się do dziecka w niższej gondoli wystarczy odblokować pałąk budki i go złożyć co daje wygodny dostęp do dziecka.

W podsumowaniu łącząc zalety tego polskiego produktu z jego ceną dla mnie bliźniak w kategorii jeden z drugim numer jeden.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka