Dodaj do ulubionych

Spacerówka dla starszaka

21.03.19, 18:44
Może wie ktoś która spacerówka ma najdłuższe oparcie? Przejrzałam stare wątki, ale są naprawdę stare,bo większości wózków nie ma już w sklepach.
Dziecię ma 3 lata i 99cm, niecałe 15kg.
Szukam lekkiej spacerówki, najlepiej niewielkiej po złożeniu. Miałaby nam służyć w podróży i sporadycznie na dłuższe spacery. Musiałaby mieć fukcję chociaż "pół" leżenia.
Nasz normalny wózek ma oparcie 54cm i w tej chwili dziecko szoruje głową po daszku, więc fajnie byłoby gdyby znalazł się jakiś wyższy wózek, chociaż to chyba marzenie po tym co przejrzałam.
Jedyne co udało mi się znaleźć to GB pockit plus. Zwykły pockit ma 60cm oparcie, podejrzewam więc, że pockit plus ma tyle samo.
Obserwuj wątek
      • katt.anna Re: Spacerówka dla starszaka 25.03.19, 14:16
        Właśnie też zauważyłam to samo, a do spania akurat potrzebne jest mi coś względnie wygodnego...
        Teraz mamy tfk joggster twist. I chyba nie znajdę nic o takiej długości oparcia, co jest mniejsze w szerokości i lżejsze.
        Młody jako tako się względnie mieści, sprawdziłam to jeszcze raz, jak rozłoze daszek to parę cm mu jeszcze zostaje. Tylko sam wózek jest naprawdę spory i ciężki, nie bardzo do podróży. Znalazłam jakiś amerykański uppababy g-luxe, ale z cłem i wysylką kosztuje dużo jak na parasolkę. Nie widzi mi się tyle wydawać na wózek na rok czasu.
        A coś wysokiego jeszcze znasz?
        • mamazielona Re: Spacerówka dla starszaka 25.03.19, 17:48
          Podobną wysokość oparcia ma Baby Jogger City Mini. Co prawda złożony daszek zachodzi na oparcie i tu warto by wsadzić dziecko bo sam wózek jest poręczny i lżejszy niż Joggster. Albo podobny Britax b-motion choc oparcie nie jest tak wysokie to siedzisko się ugina i wózek mieści spore dziecko.
          Ponoć Britax Holiday ma wysokie oparcie ok 52 (taka podwieźdupka wakacyjna).
          Może mamas&papas armadillo? Można niedrogo kupić i ma spore oparcie i powierzchnię spania. Jest lekki i poręczny.
          Ponoć Cybex eazy s ma wysokie oparcie, ale nikt nie potrafił mi powiedzieć ile dokładnie a na żywo nie widziałam.
          Trudno będzie bo masz fajny wózek z wygodnym, dużym siedziskiem a dodatkowo świetnie jeżdżący ;)
          • katt.anna Re: Spacerówka dla starszaka 25.03.19, 20:48
            Do cybexa dzwoniłam, 48,5cm, także bez szału. Chociaż przyznam bardzo mi się podoba i nie powstydziłabym się nim jeździć na codzień :)
            Britax holiday ma jedną wadę, brak podnóżka- już widzę co moje dziecko wyprawialoby ze stopami...
            Też lubię swój wózek, ale z racji gabarytów zajmuje nam pół bagażnika. Marzy mi się nie mieć w końcu problemów z pakowaniem :)
            Armadrillo jest super, na amerykańskim amazonie jest do 25kg, inne normy :) Super wózek! Dzięki :) Pomyśleć, że już drugi tydzień szukam wózka i prawie się poddałam :D
    • tosia_s Re: Spacerówka dla starszaka 09.09.19, 11:53
      Bardzo długie oparcie jest w spacerówce ABC Design Mint. Waży 8 kg, więc jest dość lekka i zwrotna. Sprawdź wózek w sklepie tosia, można go jeszcze tam zobaczyć. Ja testowałam mały i lekki wózek Espiro Axel, ale oparcie ma 40 cm, więc to chyba za mało.
    • Gość: Anika Re: Spacerówka dla starszaka IP: *.96.247.22.tvksmp.pl 02.04.20, 14:39
      Gdyby ktoś szukał to polecam X-lander X-Fly, super do podróży ale i na co dzień, bardzo lekki, coś około 6kg, minusem wydawał mi się brak barierki, ale wkońcu użytkujemy go już rok i dziecię nawet nie zauważyło:)składa się do wielkości bagażu podręcznego!z tego co piszą to jest testowany do 22kg wagi dziecka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka