Dodaj do ulubionych

CONCORD FUSION - pomóżcie, oceńcie!!!!!!!

13.06.07, 00:46
Proszę o opinie na temat tego wózka. Zamierzam kupić takowy, ale chcę być
pewna, że to dobry wybór. Czy jest wytrzymały? Czy Dziecię czuje się w nim
swobodnie? Co jeśli chodzi o komfort prowadzenia? Napiszcie coś proszę, bo
muszę zakupić dwa takie wózki a to już oznacza,że muszę na ten cem przeznaczyć
ok. 3000 zł....., a to dla mnie niebagatena kwota, jednak chciałabym kupić
wózki na dłuższy czas.....
Obserwuj wątek
      • ashby1 Re: CONCORD FUSION - pomóżcie, oceńcie!!!!!!! 13.06.07, 20:44
        Ja mam ten wózek jeszcze - chcę sprzedać.
        Moim zdaniem jest ok. Już kiedyś pisałam o tym wózku tu na forum. Wózek jest
        bardzo porządnie wykonany. Szerokie i głębokie siedzisko oraz wysokie i
        szerokie oparcie sprawia że dziecku jest wygodnie i luźno. Oparcie roskłada się
        prawie na płasko, siedzisko można wydłużyć podnóżkiem (nie zwisają nóżki) W
        pałąku ukryty jest śpiworek na wietrzne dni (bardzo fajna sprawa). Koła
        piankowe na początku mi przeszkadzały ponieważ przyzwyczajona jestem do
        pompowanych ale po pewnym czasie się przyzwyczaiłam. Jest lekki i świetnie się
        prowadzi ze względu na piankowe koła najlepiej po mieście. Na dołach trochę
        gorzej ale też pojedzie. Dla mnie wózek na 4+
        • girl-malina Re: CONCORD FUSION - pomóżcie, oceńcie!!!!!!! 13.06.07, 23:32
          Witaj.Jeżeli chcesz kupić Concord Fusion to ja Ci bardziej polecam zakup wózka
          Jane Nomad Formula Rebel.Kosztuje tyle samo, a Concord to chyba taki ściągnięty
          jest od Jane. Testowałam oba te wózki w sklepie.. Jane ma lepsze koła przednie.
          Jest mocniejszy,ma lepsze siedzisko. Tapicerkę ma lepszą. A concord ma taką
          welurową, która strasznie się pewnie brudzi,poza tym jest taki jakby
          rozklekotany. Jane waży 6,5 kg i kosztuje 1549 zl.
          • ewcians GIRL-MALINA 14.06.07, 18:06
            Właśnie ja jeszcze nie widziałam Concorda na żywo - bo u mnie go w sklepach nie
            ma. Dzięki za radę - jak będę się wybierała na oględziny Concorda to
            nieomieszkam również obejrzeć Jane - słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat
            wózków tej firmy, aczkolwiek przyznam, że na widok Concorda mi oczka zabłysły;),
            ale tu nie wygląd jest najważniejszy:)
    • ewcians ASHBY 14.06.07, 18:02
      Powiedz mi jeszcze czy ten wózek ma jakieś wady według Ciebie? i czy wart jest
      tych pieniędzy????
      • ashby1 Re: ASHBY 14.06.07, 21:00
        Wybieraliśmy właśnie między Jane Nomad a Concordem i wygrał Concord. Dla mnie
        wadą w concordzie były koła piankowe (tak jak już pisałam mamy pompowane) ale
        to kwestia przyzwyczajenia. Poza tym ok wszystko ma fajne. Materiał także. Moim
        zdaniem ten welur jest super dziecko się nie przykleja jak do innych tapicerek.
        Poza tym jest tylko na częsci siedzenia i oparcia reszta to inny sztywniejszy
        materiał. A jeszcze są takie łączenia przy rączce kóre troche skrzypią jak się
        rusza rączką ale to naprawdę chyba nie jest wada. Kosz jest pojemny, koła
        pojedyncze (co ułatwia jazdę po śniegu) jest skrętny i lekko się prowadzi. Fajny
        • ewcians Re: ASHBY 15.06.07, 01:21
          No powiem szczerze, że wymienione przez Ciebie mankamenty właściwie nie są
          mankamentami. I wygląda na to, że mnie przekonałaś - powiedz mi jeszcze Słonko -
          przez jaki czas tego wózka używałaś i - jeśli to nie tajemnica - dlaczego go
          sprzedajesz?
          • ashby1 Re: Do Ewcians 15.06.07, 10:16
            Wózek sprzedaję bo jest nam nie potrzebny prócz tego mamy jeszce dwa. Ten jest
            w najlepszym
            stanie bardzo krótko używany (od marcapoza 2007)poza tym synek nie przepada za
            jazdą wózkiem od urodzenia mamy z
            tym problem. Myślałam że jak kupimy mu taką limuzynę to wreszcie
            polubi. Uparłam się na kupno tego wózka. Mąż nie chciał kupować, bo od razu
            powiedział, że to bez sensu.

Jak masz możliwość sprawdzenia w sklepie przejechania kawałek z dzidzią to
            spróbuj sobie.
            Dla mnie najważniejsze w tym wózku było to że synek miał sporo miejsca. Jak
            spał to mógł się rozwalić jak na kanapie. :)
            Szkoda, że nie lubi jeździć teraz jeszcze zaczął chodzić (jeszcze nie
            samodzielnie) ale nie ma mowy o wózku czy huśtawce chce chodzić a moje plecy
            wymiękają. Ale co zrobić takie życie :)

• girl-malina Re: Do Ewcians 15.06.07, 17:37
              Mi też się na pierwszy rzut oka spodobał Concord,bo wcześniej nie widziałam
              Jane;).Ale wydaje mi się,że właśnie te kółeczka małe w Concordzie nie dadzą
              sobie rady na śniegu, a w Jane są trochę większe. Jeśli chodzi o siedzisko to
              te wózki są właściwie takie same.Różnią się tapicerką ale wzór i budowa jest
              identyczna. Z czego w Concordzie jest sporo większa odległość od deski
              siedziska do deski oparcia i jest taka dziura jakby, nie wiem czy dziecku jest
              wygodnie podczas spania.W Jane wydaje mi się to mniejsze. No każdy ma swój
              gust,nalepiej przejść się do sklepu i obejrzeć:)
    • ewcians Re: CONCORD FUSION - pomóżcie, oceńcie!!!!!!! 16.06.07, 10:39
      No i kupiłam Concordy. Niestety nie udało mi się do nich dotrzeć, by móc sobie
      je "pomacać" i ewentualnie porównać z innymi wózkami (np. polecanym przez
      GIRL-MALINĘ Jane - Nomadem). Wymówiłam sobie te wózeczki, w razie jakby coś mi
      w nich nieodpowiadało, teraz czekam aż do mnie dotrą (najprawdopodobniej
      początkiem przyszłego tygodnia) - zobaczymy co do za "cuda";).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka