Dodaj do ulubionych

jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ??

15.07.08, 09:21
Mamy speedi sx ale jest dla mnie za ciezki :/ nijak nie moge złozyc spacerówki do wnoszenia bez odpinania jej częsci, a to zajmuje czas .... poszukuję innego lekkiego wózka dla małego ... synek jeszcze nie siedzi, przebijam sie przez gąszcz postów odnośnie wózków ale wciąż mam mętlik w głowie ...

chciałabym lekki, moze parasolke jesli dla takiego sie nada :/ poradzcie cos w rozsadnej cenie ... nie stac mnie na drugi super drogi wózek
Obserwuj wątek
    • kornnella Re: jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ? 15.07.08, 09:51
      Ja kupiłam dla syna jak miał 4 msc rezerwowy wózek samochodowy :) chicco
      multiway (cena ok 400zł). Głownie dlatego, że duże spacerówki się nie mieściły w
      bagażniku albo zajmowały cały i nie dało się już zakupów np zmieścić. Teraz ma 8
      msc i coraz częściej jeździ multiwayem, ale nadal mam w bagażniku.
      Miałam faze zadowolenia wózkiem potem lekkiego zniechęcenia. Aktualnie jestem z
      niego całkiem całkiem zadowolona mam wrażenie, że "wyrobił" się nie jest już
      taki twardy jak na początku, kółka są bieżnikowane ale z czasem się starły i nie
      wibrują. Rozkłada się na płask, oparcie co ważne regulowane jedną ręką,
      podnoszony sztywny podnóżek, dobrze napięty materiał - nie szmatka. I rzecz
      jasna rewelka rozpinana budka, którą po przekształceniu w daszek można ustawić w
      dowolnej pozycji. Szukałam dla niego alternatywy i nie bardzo moge coś znależć
      nawet w większym przedziale cenowym, większość wózków takie niestabilne albo
      kiepska tapicerka albo wiotki podnóżek :/.
      • aagniesiaa Re: jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ? 15.07.08, 09:59
        kornnella napisała:

> Ja kupiłam dla syna jak miał 4 msc rezerwowy wózek samochodowy :) chicco
        > multiway (cena ok 400zł). Głownie dlatego, że duże spacerówki się nie mieściły
        > w
        > bagażniku albo zajmowały cały i nie dało się już zakupów np zmieścić.

dziekuje, ogladałam juz chicco ... nie mogę jednak jakoś się zdecydowac ... czy to nie jest ten który ma dość duze koła szeroko rozstawione na przodzie? jakos dziwnie sie prowadził ... albo to moze kwestia mojego przywyczajenia do trójkołowca :/
        poza tym chciałabym wózek nowo zakupiony stosowac czesto ... bo mąż duzo pracuje i tym quinnym duzo pewnie nie pojezdzimy
    • territta Re: jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ? 15.07.08, 10:06
      Hej, widzę, ze tu zawitałaś :)

No to jeszcze raz, bo nie wiem , czy na tamtym forum czytałaś:
      Zooper Waltz
      www.zooper.pl/waltz.html
      www.allegro.pl/ite...nowoczesny.html
      Buggster S (bardzo chwalony wózeczek, cnoć nie wszystkim moze wizualnie
      odpowiadać, ale podobno super)
      www.babynet.pl/pokaz_produkt.php?idprod=759
      www.allegro.pl/ite...a_niz_zapp.html
      Maclaren Techno XT
      www.happybaby.pl/?...k-KOLEKCJA-2008
      Buggsteri Techno trochę droższe, ale można znaleźć używane. Ale zastanów się nad
      tym Zooperem.

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, to napiszę.

Acha, jeszcze CHicco Enjoy (też dużo osób go chwali):

www.allegro.pl/item398594799_chicco_enjoy_folia_pokrowiec_super_cena_.html
      www.allegro.pl/item397392594_chicco_enjoy_evolution_nowosc_2008_manhattan.html
      • mrooffkaa Re: jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ? 15.07.08, 10:27
        Moim zdaniem Multiway dla takiego malucha jest trochę za mało zabudowany,ale to
        tylko moja opinia.
        Poza tym wózek jest świetny,jednak źle mi się go prowadziło,bo rączki miał
        trochę za nisko.
        W sklepie oglądałam kiedyś Zoopera Waltz i trochę się zawiodłam,bo jakościowo
        dosyć marny...
        Ja na twoim miejscu zastanowiłabym się nad Chicco Enjoy,albo Peg Perego Pliko3.
        Ja używałam Pliko przez ok 1,5 roku i byłam z niego bardzo zadowolona.
        Kupiłam go,jak Młoda miała pól roku,jako lżejszy wózek,bo używaliśmy Mutsy Urban
        Ridera,który był wielki i ciężki i nie zawsze miałam ochotę się z nim szarpać...
        Jedyną wadą było to,że gorzej się podbijało przy starszym dziecku.
      • aagniesiaa Re: jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ? 15.07.08, 10:28

zooper niezle sie prezentuje
        mclaren za drogi jak dla mnie - chciałam cos tanszego (bo jesli znowu sie nie sprawdzi to wyladuje z 3 wózkami ;) )

mysle tez o abc design amigo ??
        jade zaraz poogladac ale zawsze ze sklepu wracam z mętlikiem w głowie

czytałam tez wypowiedzi niektórych dziewczyn ze jednak tak małe dziecko nie nadaje sie do niektórych wózków parasolek
        • territta Re: jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ? 15.07.08, 11:04
          Nie nadaje się do parasolek, które nie mają odpowiedniego siedzonka i
          amortyzacji (choć akurat amortyzacja to i tak w takich wózkach nie jest nigdy
          taka, jak w przypadku wózków na pompowanych kołach, ale niektóre parasolki -
          typowe przewozówki dla starszych dzieci, jak np. Quest, w ogóle amortyzacji nie
          mają). Co do siedzonka, to musisz zwrócić uwagę, czy jest sztywne pod pleckami i
          pod pupą (takie siedzonka mają np. Chicco Enjoy, Pliko P3, Zooper Waltz) - na
          pewno nie może to być tylko taka szmatka, jak w parasolkach-przewozówkach dla
          strszych dzieci na krótsze wypady.

Co do Abc Design Amigo to też nie jest za bardzo zabudowany:
          www.wozki.alefajne.pl/popup_image.php/pID/321?osCsid=bd12506e745d93e900834e4894842bb1
          tzn. nie ma tych boczków przy pałąku i przy opareciu, a jak dziecko jeszcze
          dobrze nie siedzi, to raczej powinien być wózek zabudowany, zeby dzidzi miało
          gdzie główkę oprzeć.
    • aagniesiaa Re: jaki lekki wózek dla 6 miesiecznego dziecka ? 15.07.08, 15:30
      no i oczywiscie w sklepie spodobal mi się jeden z droższych jak to zwykle bywa ... peg perego pliko (1200zł) uhhhh ale znalazłam na allegro aukcję allegro.pl/item396404244_wozek_peg_perego_pliko_p3_completo_od_ss_su.html
      oraz
      allegro.pl/item398975466_rozne_kolory_wozek_peg_perego_pliko_p3_od_ss_su.html
      myślicie ze warto?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka