Dodaj do ulubionych

x-lander XA w bagażniku?

24.01.09, 19:03
Witam,
przeszukałam forum pod kątem opinii na temat tego wózka
i mam wątpliwość, czy aby zapakować ten wózek do bagażnika trzeba odkręcać koła?
my mamy nissana almerę [2003] - byłoby miło, gdyby cały stelaż [z kółkami]
wchodził w jednym kawałku..

pozdrawiam
mimblau
Obserwuj wątek
    • mamaols Re: x-lander XA w bagażniku? 24.01.09, 21:45
      Mieliśmy taki samochód i mieścił nam się do bagażnika inny duży wózek. Patrząc
      na moje złożone xa wydaje mi się, że wejdzie po zdjęciu skrętnych kółek (z tymi
      kółkami i złożoną rączką jest dość wysoki). Piszę to "na oko". Poza tym, kółka
      zdejmują się w banalnie prosty sposób.
    • marcin.kaminski Re: x-lander XA w bagażniku? 26.01.09, 09:00
      > mamy nissana almerę [2003] - byłoby miło, gdyby cały stelaż [z kółkami]
      > wchodził w jednym kawałku..

Jesli to hatchback 3/5 drzwiowy to imho Almera bagaznik ma bardzo podobny jak
      Ford Focus. Kolezanka w pracy ma wlasnie LAmere, ja mam Focusa i na "moje oko"
      bagazniki sa podobne. Ja Focusem wozilem i jeszcze bede wozil XA. Ponizej garsc
      moich doswiadczen:

Wersja wozka z gondolą: aby zmiescic do bagaznika i stelaz i gondole trzeba
      zdjac wszystkie kolka. Stelaz wtedy jest bardzo plaski, gondola na wierzch a i
      jeszcze do gondoli i obok mozna napakowac sporo bagazy.

Wersja spacerowa: Niestety siedzisko, budka itp od wozka sprawiaja ze nawet po
      zlozeniu wozek jest dosc "wysoki". Jesli nie potrzebowalismy bagaznika i tylko
      wozek chielismy wpakowac zdejmowalem tylko jedno tylne kolko od wozka, ale wtedy
      miejsca na cokolwiek wiecej w bagazniku nie bylo praktycznie wcale.

Obawiam sie ze wlasciwie w kazdym bagazniku tego typu (hatchback) conajmniej
      jedno tylne kolo trzeba bedzie zdjac. Tylne kola w XA sa dosc spore a i ich
      rozstaw jest dosc duzy tak wiec trudno jest go upchnac w calosci bez zdejmowania
      kolka z powodu pochylenia tylnej kanapy samochodu. Ale tak jak tu juz bylo
      napisane na szczescie kola w XA zdejmuja sie i zakladaja bezproblemowo.
    • loona14 Re: x-lander XA w bagażniku? 02.02.09, 13:22
      xa jest spory, ale za to bardzo wygodny dla dziecka, nam miescił się po
      ściągnięciu kólek w sedanie lanosie :) poza tym kółka ściąga się banalnie
      prosto, nie ma chyba małych wózków na pompowanych kołach
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka