Dodaj do ulubionych

Mamas&Papas BEAT?znacie?

22.02.09, 00:24
Hej, znalazłam taką ofertę
www.allegro.pl/item563614391_nowa_spacerowka_mamas_papas_beat.html
nadaje się dla 11 mies.??
Obserwuj wątek
    • didilinka Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 22.02.09, 07:53
      Kupiłam ten wózek podczas pobytu w Anglii tam sa one dosc popularne, w zasadzie
      namówiła mnie koleżanka. On jest jak Maclaren, miałam tez XT. Wiem że sie
      dziewczyny obrazaja jak sie pisze i porównuje wózki do Maców ale jest b. podobny
      (oni chyba kupile jakąś licencje od Maców).
      Ma taką samą ramę "kopniętą" i tak samo lekko się go podbija. Kółka są
      amortyzowane i to odczuwalnie. Budka jest podobna jak w XT tyle ze sie nie
      rozsuwa, ale jest duża, wewnątrz jest taka jakby podgumowana i jak kółka po
      złożeniu pobrudzą coś to łatwo wytrzeć (lepiej niż w Macu). Lepszy od Maca jest
      podnóżek bo nie na tych paskudnych prowadnicach tylko normalnie podnosisz w góre.
      Mnie sie bardzo dobrze jeździło, nie hałasował na nierównościach co sie Macowi
      zdarzało. Rozkłada sie jak XT prawie płasko.

Mysle ze 11 msc jak najbardziej ok. On w ANgli jest od O msc :)
      • didilinka Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 22.02.09, 08:48
        bo to bardzo fajny wózek :). Ja po rabatach, dzięki karcie koleżanki kupiłam go
        za ok 70 funtów i to była połowa ceny Maca XT a jakość jest porównywalna. W
        sumie po tym jak go kupiłam to nawet sprzedałam Maca bo dwa takie same wózki mi
        były niepotrzebne.

Kornella wysokośc oparcia Ci nie zmierze bo wózek został na wyspach. Wrzuciłam
        smsa do małża jak wstanie to może zmierzy.
    • didilinka wymiary 22.02.09, 08:57
      już nie spał :)
      wysokość oparcia 49,5 cm, szerokość między rurkami po wewnętrznej 35 cm

w sumie to tak jak myślałam bo on całkiem obszerny jest.
      • bebis72 Re: wymiary 22.02.09, 13:57
        hej! a czy w tym wózku może jeździć 15,5 kg malec? pewnie jeszcze troszke mu
        wagi przybedzie bo ma dopiero 21 m-cy i 92 cm wzrostu...Te rurki wytrzymaja taka
        wage,nie powyginają sie?
        • didilinka Re: wymiary 22.02.09, 16:44
          Producenci dają na praktycznie każda parasolke norme 15 kg ale wytrzymują w
          praktyce dużo więcej.
          Moje dziecie ma ok 16 kg i nawet łatwiej mi sie go pchało niż xt u mnie sie nic
          nie działo, a oparcie jest wysokie i dodatkowo jest sporo luzu do budy.
          Szwagierka która ma 3,5 latke tez z niego ostatnio kożystała jak byli w
          odwiedziny u mojego męża i była zadowolona. Nawet mówiła, żeby jej Beat'a
          zostawić jak nam nie bedzie potrzebny dla drugiego które ma sie urodzić w czerwcu :)
    • magda79pn Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 23.02.09, 15:57
      słuchajcie, a kupiłybyście na moim miejscu ten wózek zamiast volo ?
      waga niema dla mnie znaczenia, a jednak volo to wózek "na lato" a ja od września
      będą prowadziła mojego starszego syna do szkoły (2 razy dziennie w obie strony
      czyli jednorazowo ok 40minut a wiadomo po drodze jakieś zakupy itp i zrobi się z
      tego ponad godzina...)
      Mój syn we wózku już nie śpi ale skoro cena taka sama jak za volo to niech sobie
      ma rozkładane oparcie...
      W sumie z volo do tramwaju lepiej bo połowę lżejszy...
      Arii nie biorę pod uwagę bo zabieram ją w maju na działkę i zostanie tam do
      września (bo do najbliższego sklepu mam tam ponad 2km i jak to na wsi, bez
      chodnika, trzeba iść ulicą)
      • bebis72 Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 23.02.09, 16:04
        ja tez tak szczerze powiedziawszy przymierzam sie do tego M&P BEAT,mam teraz M&P
        atlantico ale czytając te wszystkie wypowiedzi dochodze do wniosku ze wymiarami
        bedzie porównywalny do atlantico a na tym mi najbardziej zalezy,bo dziecie mi
        duze porosło ;-).Ja tak mysle poruszac sie tym BEAT'em po CH itp,zeby na stałe
        był w samochodzie,zeby w razie czego nie taszczyc atlantica z klatki schodowej
        ;-).Podepne sie i poczekam na wrazenia korneli,pozostaje mi jeszcze przekonać
        męża na nowy wózek ;-)...
      • didilinka Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 23.02.09, 16:14
        Magda nie wiem co doradzić. Beat jest wagowo bardzo blisko questa wydaje mi sie
        lżejszy od xt, ma te piankowe rączki niektórzy lubią inni nie. Budka jest fajna
        bo zakrywa całe siedzisko dla mnie plus bo moje dzieci światłowstrętne i
        antyfoliowe (chociaż folia jest bardzo łatwo montowana jak w Macach dwa
        przyciski i masz szczelną izolacje, i ma wentylacje z boku). No jednak nigdy to
        nie będzie waga volo :)

Ela co to Nuna daj linka.
        • magda79pn Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 23.02.09, 16:39
          wiesz ja miałam rok temu xt i właśnie najbardziej wkurzało mnie w nim to
          wszystko czego beat niema, ruszające się rączki nie cierpię tego wrażenia - i ja
          lubię piankowe, wysuwany podnóżek - strasznie głupia rzecz wymyślona przez
          maclarena...
          A jaką on ma regulację oparcia, tzn jak się te plastiki "odbezpiecza" tak jak w
          maclarenie? czy mają one jakieś przyciski na środku które ciężko chodzą?
          Ja tak lubię peg perego i mamas&papas że byłaby go w stanie kupić w ciemno ;)
          jedyna rzecz która mi w nim przeszkadza to kolor... nie lubię czarnych chociaż
          na plus jest to że jest cały czarny bez dodatków i na pewno można by dobrać
          jakąś fajną wkładkę maclarena :)
    • kornnella no i mam go :) 23.02.09, 21:51
      Właśnie dojechał, zmontowałam intuicyjnie, rozłożyłam i złożyłam też, potem
      wziełam do ręki instrukcje, okazało sie że zrobiłam to właściwie :). W zasadzie
      nie wiem co dodać a czego jeszcze nie było, oparcie wg mnie dobiega do 50 cm,
      siedzisko szerokie wewnątrz stelaża ok 35-36 cm.

Wózek baaardzo fajny, łatwo mi sie go podbija choć na razie manewry po domu. Nie
      miałam nigdy Maclarena przez chwile prowadziłam tylko 4season koleżanki i wydaje
      mi sie do niego bardzo podobny. Rączki piankowe, bardzo wygodne, faktycznie
      wyczuwalna amortyzacja mój multiway to przy nim twardziel. Te kropki z boku o
      które nieco się martwiłam nie są bardzo widoczne, tzn nie rażą. Buda wielka,
      rozłożona sięga prawie do końca podnóżka.

Magda oparcie rozkłada się dwoma rekami i nie jest to jakoś specjalnie
      kłopotliwe.
      • kornnella Re: no i mam go :) 23.02.09, 21:56
        tak jeszcze w porównaniu do multiwaya to kółka ma nieco węższe, jest znacznie
        lżejszy od multiwaya, krótszy po złożeniu. W sumie im dłużej się nim bawię to
        coraz bardziej mi sie podoba.
        • marriposa Re: no i mam go :) 23.02.09, 22:16
          Super daj relacje ze spaceru. On ma w gruncie rzeczy ekstra opinie na forach
          angielskich:
          www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3753842/c_1/1|category_root|Nursery|12109130/c_2/2|cat_12109130|Pushchairs|12109169/c_3/3|cat_12109169|Pushchairs|12109170.htm
          nie wiem czy udało mi sie wrzucić tą właściwą podstrone jak coś to zakładka Reviews
          • kornnella Re: no i mam go :) 23.02.09, 22:33
            Wiem czytałam je, w sumie same plusy n/t znajdowałam i to w dużej mierze
            zdecydowało.
            Jutro rano dziadków odprowadzam na lotnisko także wezmę go i zdam dokładną
            relację :)))
    • izz78 :)))) 23.02.09, 22:41
      widzę dziewczyny że się wkręciłyście :))))
      A ja jednak pozostanę przy Arii i czekam na te mamas&papas na allegro
      • magda79pn Re: :)))) 23.02.09, 22:47
        faktycznie fajny, ja na razie dopóki nie sprzedam triumpha to nic nie kupuję :)
        jeśli chodzi o porównanie z multiwayem to powiem wam że chyba najgorzej ten
        wózek wspominam, taki był jakiś wielki i kolubryniasty :) no ale nie mogę
        powiedzieć wymiary siedzenia miał super :)
      • kornnella Re: :)))) 24.02.09, 10:18
        zz78 napisała:

> widzę dziewczyny że się wkręciłyście :))))
        > A ja jednak pozostanę przy Arii i czekam na te mamas&papas na allegro

za mną ten wózek już troche chodził, kiedyś był na allegro beat ale rózowy nawet
        ładny ale ja dla chłopa potrzebuje także nie pasował.

Co do arii to też ją chce ale później, bo mój młody to roczniak i w wózkach tego
        typu nóżki dyndają mu żałośnie. Sąsiadka ma simplicity i dopóki mała była tak
        8-9 msc to nie sięgała końca siedziska i było ok a teraz ma 14 msc i tak dziwnie
        nóżki wisza a nie sięgają jeszcze dolnego podnóżka. Fatalnie zwłaszcza jak młoda
        jej zaśnie na spacerku :(. Dla mnie aria i podobne to idealne wózki dla 2-latków
        i pewnie za rok ją kupie :)))
    • kornnella fotki 23.02.09, 22:47
      Wrzuciłam takie, których jeszcze nie było. Tu z rozłożonym oparciem - taka
      pozycja leżąca typowa dla parasolek czyli nie całkiem 180 st, z boku widac te
      kropki srebrne:
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1680139,2,2.html
      a tu wrzuciłam wkladke od red castle whizz:
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1680138,2,1.html
      ona jest całkiem spora, tzn szeroka i nie wiem czy na fotce widać ale tylko
      minimalnie z boku trzeba ją przygiąć
      • didilinka Re: fotki 24.02.09, 08:21
        Super napewno zadowolona bedziesz :)

Siedzisko on ma naprawde spore, moja szwagierka podczas zwiedzania Londynu
        woziła w moim swoją naprawde dużą 3,5-letnią córke w kurtce zimowej i było jej
        dobrze. Nawet padła i usneła i całkiem porzadnie sie wyspała
    • kornnella wrażenia po spacerze 24.02.09, 10:11
      Wózio jest boski :))). Bardzo łatwo sie podbija, amortyzacja jak na parasolke
      super. Kółka nie hałasowały, sprawdzałam też po puzzlach. Ogólne wrażenie na
      piątke z plusem.

Zdecydowałam sprzedać multiwaya, zainteresowanych proszę o maila
      • lunieczka1 Re: wrażenia po spacerze 24.02.09, 11:08
        kornella ty kupowałaś u tego sprzedawcy którego podała izz 78. Czy
        ma on regulację rą czek i czy jest tak samo wysoki jak mac xt. Ja
        mam 163 cm wzrostu i boję się żeby nie był za wysoki. Do tego ten
        kolor nie boisz się takiego na lato. A czy kółka sa tak duże jak w
        xt czy queście?
        • kornnella Re: wrażenia po spacerze 24.02.09, 12:46
          Tak u tego samego. Beat nie ma regulacji rączek, do xt Ci nie porównam bo nie
          mam i nie miałam. Dziś jak odprowadzałam dziadków zgadałyśmy sie z dziewczyną
          ona dziecko wiozła w queście i w zasadzie zahaczyła mnie pytaniem co to za
          Maclaren. i tak troche je porównywałyśmy i beat ma wyżej rączki niż quest, te
          rączki są identyczne tzn piankowe i takie jak to opisać jakby nacięte na zgięciu
          (kto ma to może łapie o co mi chodzi).

Kółka mają średnice ok 15 cm, tak na oko wydawały sie minimalnie większe niż w
          quescie - sprawdz może na stronie Maclarena ile średnicy mają kółka xt bo ja nie
          wiem
          • kornnella Re: Waga i długość po złożeniu? 24.02.09, 12:50
            Waga na wadze elektronicznej z budką i folią 7,2 kg, na opakowaniu jest
            zawartość netto towaru 7,4. Sa folie także po odjęciu by sie zgadzało.

Oni tam mają chyba kolekcje 2009, a te modele jakoś miały różne nazwy w
            kolejnych latach. Pisała tu któraś dziewczyna chyba Pulse jak dobrze pamiętam
              • kornnella Re: Waga i długość po złożeniu? 24.02.09, 16:08
                Wiesz co za mną chodził Mac tyle, że na questa młody za mały i quest nie ma
                amortyzacji a oparcie ma póleżace a dziecie potrafi mi na spacerze 2h pospać. XT
                szary mi sie zupełnie nie podobał pozostałe parametry miał ok. Spodobał mi sie
                za to XT z nowej kolekcji czarny, ale jak mąż usłyszał nową cene to stwierdził
                że zwariowałam i nie ma mowy. Beat spełnił moje oczekiwania kolor jest naprawde
                fajny i uniwersalny, a cena bardzo ok. Ładnie wygląda np z wkładką turkusową,
                mam też parasolke w tym kolorze. Może zaszaleje i kupie którąś z nowych wkładek
                od Maców :)

Barierke jak coś to mam w garażu taką uniwersalną Kutnika bodajże jak coś to
                przypne.
          • kornnella Re: Waga i długość po złożeniu? 24.02.09, 12:56
            Postaram sie zrobić fotki por do multiwaya ale najwcześniej jutro, pojutzre, (on
            u dziadków został bo ja joggerem teraz po śniegu jeździłam). I tak musze
            obfotografować multiwaya, bo chce go sprzedać.

Tak na oko Ci moge od razu powiedzieć, że on dużo mniejszy od muliwaya jest, a
            widze po bagażniku. Muliway zajmował nam pół bagażnika nissana, był też bardzo
            wysoki i wchodził na styk na długość a ten to maleństwo przy nim jest.
      • magda79pn sprzedałam triumpha... 24.02.09, 19:55
        i teraz przez WAS nie wiem co kupić :)))
        mam 3 typy :) BEAT, VOLO, X-LANDER X-FUN
        kornnella a mogłabyś go zmierzyć złożonego ze wszystkich stron? :) bo dopóki mam
        jeszcze w domu triumpha to bym sobie porównała...
        • maja3333 mamas & papas beat 24.02.09, 20:33
          oj zaciekawilyscie mnie tym wozkiem.. :)
          zwlaszcza, ze zwrocilam uwage na to, ze tutaj sporo ich jezdzi po ulicach, wiec
          sa w anglii popularne.
          no i moglabym miec nowy za okolo £50...
          tylko maz by mnie chyba udusil bo i tak otatnio poszalalam z wozkami..

magda ja jestem zachwycona volo :) narazie jest to u nas wozek na krotkie
          wypady, ale smiga az milo :) baaardzo lekko sie prowadzi - w ogole nie czuje
          obciazenia, mimo, ze mlody wazy 15kg. Ma spory koszyk :) a moze taki sie wydaje
          przez to, ze jest latwy dostep do niego.
          wszystko w nim odpowiada mi i zdecydowanie to bedzie potem ostatni wozek :)
        • kornnella Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 20:44
          Magda na kartonie mam wymiary 110x21x30 i sprawdziłam to są wymiary kartona po
          zewnętrznej. Ten wózek był cały jakby to ująć gotowy tzn ja tylko budke
          montowałam (jak dostałam multika to miał też koła osobno i musiałam je nakładać)
            • kornnella Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 20:54
              zmierzyłam Ci jeszcze dokładniej bo mnie to wciagneło :)

- i tak sam wózek bez założonej budki ma wymary mniejsze niż karton odpowiednio
              104x18x28
              - po założeniu budki 104x27x28 czyli w zasadzie zwiększa sie mu wysokość
              oczywiście mierzona w najwyższym punkcie czyli na budce.

Mąż widząc wysiłki pyta czy ma przynieść poziomice czy sobie poradze bez :)))
              • magda79pn Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:28
                kornnella napisała:

> zmierzyłam Ci jeszcze dokładniej bo mnie to wciagneło :)
                >
                > - i tak sam wózek bez założonej budki ma wymary mniejsze niż karton odpowiednio
                > 104x18x28
                > - po założeniu budki 104x27x28 czyli w zasadzie zwiększa sie mu wysokość
                > oczywiście mierzona w najwyższym punkcie czyli na budce.
                >
                > Mąż widząc wysiłki pyta czy ma przynieść poziomice czy sobie poradze bez :)))
                -----------------------------------------------------
                triumph ma 26/27/104cm

IMPONUJĄCE bo mi to samo wychodzi :) a suwmiarkę boba budowniczego zostaw w
                spokoju ;)
          • magda79pn Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 20:53
            kornnella napisała:

> Magda na kartonie mam wymiary 110x21x30 i sprawdziłam to są wymiary kartona po
            > zewnętrznej. Ten wózek był cały jakby to ująć gotowy tzn ja tylko budke
            > montowałam (jak dostałam multika to miał też koła osobno i musiałam je nakładać
            > )
            -------------------------------------------------------------
            powiem ci że wymiary imponujące... triumph ma 26/27/104cm
            mam jeszcze ostatnią prośbę zmierz proszę kółka i obiecuję że już więcej nie
            będę cię męczyć :)))
            • otiku Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:12
              Magda a nie wydaje Ci się , że ten wózek jest taki trochę zoopero
              twistowy ;). Nie mogę dorwać arii tej tańszej i zastanawiam się nad
              tym wózkiem tylko boję się że będę niezadowolona jak z twista, te
              kółka jakieś takie małe. No ogólnie boję się, bo twista sprzedałam
              szybciej niż kupiłam a jednak traci się na takich nowych wózkach.
              • izz78 nowa aria 24.02.09, 21:18
                wiem, wiem, jestem sama zainteresowana ale tak Was dziewczyny lubię że podam
                linka do nowej arii na allegro (zaraz mnie posądzicie że dostaję procent od
                sprzedawców :D )
                www.allegro.pl/item565991684_super_spacerowka_mamas_papas_nowa.html
              • kornnella Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:26
                z tego wszystkiego z ciekawości obmierzyłam pudło multiwaya po zewnętrznej i ma
                98x27x37, wysokość nie ma nic wspólnego z długością wózka bo jak pamietam on
                miał oba komplety kół osobno
                • magda79pn Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:34
                  kornnella napisała:

> z tego wszystkiego z ciekawości obmierzyłam pudło multiwaya po zewnętrznej i ma
                  > 98x27x37, wysokość nie ma nic wspólnego z długością wózka bo jak pamietam on
                  > miał oba komplety kół osobno
                  -----------------------------------------------------
                  tak z kołami to on miał 150/50/50 ;) i wagę 100kg...
              • magda79pn Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:33
                otiku napisała:

> Magda a nie wydaje Ci się , że ten wózek jest taki trochę zoopero
                > twistowy ;). Nie mogę dorwać arii tej tańszej i zastanawiam się nad
                > tym wózkiem tylko boję się że będę niezadowolona jak z twista, te
                > kółka jakieś takie małe. No ogólnie boję się, bo twista sprzedałam
                > szybciej niż kupiłam a jednak traci się na takich nowych wózkach.
                ----------------------------------------------------------
                mamas&papas (peg perego) kupuję w ciemno bez zastanawiania ;) bo są super
              • kornnella Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:38
                Otiku oglądałam zoopery w sklepie i to pare razy i moim zdaniem one mają
                mniejsze kółka i stelaż zdecydowanie inny. Ten ma typowo "kopnięty" stelaż Maca.
                Wyadaje mi sie że kółka w zooperach tez mniejsze, ja przynajmnej chciałam model
                walz i on miał zdecydowanie maluteńkie kółeczka, które w sklepie mi sie tak
                sobie obracały. W beat nie mam tego problemu, a był dzis tez w galerii handlowej.
                Co do straty to w weekend dziewczyna sprzedała używany za 190 i myśle ze
                dostałaby więcej gdyby jej sie bardzo ze sprzedażą nie spieszyło
            • magda79pn Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:32
              kornnella - bardzo ci dziękuję, podzielę się jeszcze moją opinią na temat
              wkładki maclarena, więc tylko taka opcja wchodzi w grę bo czarny mi nie bardzo
              leży ;) tylko zastanawiam się która wkładka, czy ta mała poduszeczka od techno
              czy ta duża nowa 2009 za 120zł, bo podoba mi się na str happybaby.pl któraś z
              ostatnich, jedna strona niebiesko albo turkusowa(nie wiem jak na żywo to
              wygląda) a druga strona czarna w "spiralki" tylko potem jest problem żeby taki
              wózek z całą wkładką złożyć...
              • kornnella Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:50
                Magda a pomyślałabyś coś nad wkładkami celem uszycia. Nawet specjalnie gąbkowe
                nie muszą być, tzn bez wypełnienia, ale jakieś fajnie np dwustronnie kolorowe,
                hmm... Mi sie marzył 4 seasons i gdyby babka z HB nie kołowała z dnia na dzień z
                ceną pewnie bym go miała, a tak to wózek o podobnej konstrukcji i paramatrach
                mam i jakby dorzucić ze 2 wkładki to byłaby bajka
                • magda79pn Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 21:56
                  myślałam już, może coś do lata wymyślę :)
                  zmierzyłam koła w arii i mają też 15cm, aria jest szeroka mniej więcej tak jak
                  beat więc jeśli z arią weszłam do tramwaju to z tym chyba też ;) u nas jeździ
                  dużo starych tramwai sprowadzonych z Holandii i mają tak wąskie drzwi że np z
                  titanium nie mogłam wsiąść... i zastanawiałam się jak Holendrzy z zappem wsiadają...
                  • otiku Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 22:25
                    Teraz to mam problem, który kupić? Siedze i oglądam te dwie aukcje i
                    męcze męża żeby mi pomógł wybrać. Mam xlr którego chce sprzedać i
                    nie wiem który wybrać. POMOCY ;) muszę dzisiaj kupić puki są.
                    • jokka Re: sprzedałam triumpha... 24.02.09, 22:44
                      dziewczyny, dlaczego mi to robicie;)
                      a już myślałam, że się wózkowo spełniłam ;)
                      a teraz ten beat, ach, fajny jest i wymiary ma miłe, i fajnie ze w ten sposób
                      rozkłada się oparcie (tak jak w macu)
                      Maja3333 a ile one w angli kosztują??
    • marriposa Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 24.02.09, 22:35
      izz78 napisała:
      >wiem, wiem, jestem sama zainteresowana ale tak Was dziewczyny lubię >że podam
      linka do nowej arii na allegro (zaraz mnie posądzicie że
      >dostaję procent od sprzedawców :D )
      www.allegro.pl/item565991684_super_spacerowka_mamas_papas_nowa.html

sorry izz ale te akurat są niezbyt ładne lepiej sie kobieto postaraj ;P i buu
      jaka cena :(
        • emonik kornella 24.02.09, 23:18

Jako posiadaczka BEAT`a może umiesz mi odpowiedzieć na pytanie czy jest wywrotny
          po obłożeniu zakupami???
          ---
          Monika - mama Inki i Bianki
          • magda79pn Re: kornella 25.02.09, 00:06
            te arie w linku są ok, według mnie ładniejszy kolor niż ten co ja mam... a cena
            hmm... porównując do sklepu gdzie aria peg perego kosztuje ponad 600zł to cena
            jest ok.
            KORNNELLA :) jeszcze mi się przypomniało, a czy ten wózek ma odblaski? czy np te
            kółeczka srebrne świecą?
            • kornnella Re: kornella 25.02.09, 07:09
              Miałam torbe zawieszoną i nie wywalił sie. W CH pare zakupów też nie, mysle że
              jak ostro przywalisz siatkami ze spożywką to nawet multiwaya wywalisz :)
              Odblasków nie ma. Może wieczorem dziś nim bede na spacerze to sprawdze
          • emonik kornnella 25.02.09, 08:15
            Jeszcze jedno pytanie. Waga wózka 7,2kg niewiele mi mówi... Czy ten BEAT będzie
            ok do wnoszenia na 2 piętro bez windy z dzieckiem na biodrze ;-) ? Złożony
            oczywiście. I czy w ogóle ma pasek do noszenia na ramieniu?
            ---
            Monika - mama Inki i Bianki
                      • kornnella Re: kolory 25.02.09, 11:16
                        już ktoś pytał, ja i tak Maca XT chciałam w tym kolorze tyle że przerażała mnie
                        cena ;) a questa pewnie bym kupiła w czekoladowym brązie to wychodzi prawie na
                        to samo.
                        Wcześniej dla starszej miałam same granatowe wózki, dosłownie wszystkie brr, ale
                        poprostu nic innego na rynku nie było. I do poprzednika vivi bebe confortu
                        modelu allegro dokupiłam uniwersalna budke (on nie miał budki normalnie) też w
                        granatowym kolorze bo tez tylko jeden rodzaj był i nigdy nie narzekałam na
                        słońce, przygrzewanie itp. a przez 3 lata ta budka jeździła z nami na wakacje i
                        to dwa razy w tropiki
                        • maja3333 jokka 25.02.09, 11:56
                          widzialam nowe na brytyjskim eay za okolo £50 , w sklepie trzeba dac jakies £80

musze sie koniecznie przejsc do lokalnego sklepu z wozkami i obejrzec ten beat,
                          bo cos mi sie zdaje, ze maja na skladzie :)
    • maja3333 Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 25.02.09, 19:31
      w sklepie dzis bylam, ale niestety nie maja beat ani pulse :(
      narazie mam tylko te informacje co Wy, czyli z neta ;)
      moze bede miec okazje byc w wiekszym sklepie, ale to juz zalezy czy maz mnie
      zawiezie :P

chwilowo musze przystopowac z wozkami, bo poszalalam ostatnio.. (przynajmniej
      tak twierdzi moj maz)
      • m_aw Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 25.02.09, 20:07
        Kornella byłaś może na spacerze, takim prawdziwym :) Czyli na polskich
        chodnikach ;) Jak sprawuje się wózek?
        I jeszcze mam jedną prośbę: czy możesz zrobić fotkę wózka z boku z maksymalnie
        naciągniętą budką? Moje dziecię światłoczułe i zależy mi na dobrej budce. Z
        dodatkową parasolką nie zawsze poręcznie.
        I czy nie przeszkadza Ci brak okienka w budce? W Maclarenach i fajne okienko, i
        budka rozsuwana... Szkoda, że cena taka ;(
        • kornnella Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 25.02.09, 21:15
          Dookoła mam same polskie chodniki :( i dlatego m.in. jeździłam multiwayem i nie
          moge na niego jakoś bardzo narzekać całkiem dawał rade tyle, że bydle po
          złożeniu duże imało zgrabne do noszenia, pakowania itp.
          W Beat jest amortyzacja i czuć to jednak troche, nie tak jak w czołgu z
          pompowanymi kołami ale zawsze coś. Budka w xt jest super i pewnie wolałabym ją
          miec niż nie mieć ale jak sama piszesz te z 2009 to cenowo szał kompletny, a z
          2008 szary niezbyt mi pasował.
          Beat ma takie parametry jak specjalne Maclareny tzn 4 seasons i reszta. Dziś
          nawet z koleżanką je porównywałyśmy i budke też ma podobną.

Fotek więcej zrobiłam ale kabla znaleźć nie moge ostatnio go zostawiłam chyba
          zbyt blisko małych rączek :). Jak sie znajdzie to wrzuce kilka zwłaszcza, że
          chciałabym już wystawić multika do sprzedaży.
        • kornnella Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 25.02.09, 21:19
          Mam nadzieje, że autorka sie nie obrazi i w końcu to aukcja publiczna. Tu masz
          dokładne fotki:
          allegro.pl/item557502767_mamas_papas_beat_2miesieczny_kupiony_w_angl.html
          Chciałam go w sumie licytować ale jak trafił sie nowy to wolałam. Na tej
          ostatniej fotce na dole widać dobrze jak daleko sięga budka. Naprawde prawie do
          końca siedziska.
          • m_aw Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 25.02.09, 21:52
            Dzięki za linka. Już wiem mniej więcej. Napisałam do gościa, czy będzie jeszcze
            miał te wózki, ale nie odpisał.
            A czy miałaś okazję porównać go z XT? Chodzi mi głównie o podbijanie i amortyzację.
            • kornnella Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 25.02.09, 21:59
              XT tylko ze sklepów znam i troche jest inny, bo ma rączki regulowane i one
              większe luzy mają. Beat podbija sie podobnie jak 4 seasons dzis porównywałam.
              Nie sprawdzałam amortyzacji w 4 season, nawet nie wiem czy jest?
                  • m_aw Re: Dziewczyny, straszne jesteście... 26.02.09, 19:47
                    To już wiem, dlaczego dla mnie nie starczyło :)
                    Któraś kliknęła na allegro kilka minut przede mną :) Pytałam tego sprzedającego
                    i odpowiedział, że może za miesiąc będzie miał te wózki ponownie.
                    A tymczasem czekamy na wrażenia nowych Użytkowniczek.
                    Czy którąś będzie można spotkać w Stolicy na spacerze tym BEAT'em?
                    • aribeth1 Świeże wrażenia po odbiorze 27.02.09, 20:03
                      Tak więc mam swojego beat'a. Wrażenie pozytywne, lecz bez zachwytu jakiegoś
                      niesamowitego - nie wgapiałam się w niego przez kilka godzin, tak, jak miałam w
                      przypadku Mountain Buggy:) Fajna, porządnie zrobiona parasolka dobrej jakości.
                      Oczywiście, bez kolorowych wkładek maclarena się nie obejdzie;)Głupawy system
                      regulacji oparcia. Fajny podnóżek. Siedzisko szerokie. Dobrze się podbija. Mały
                      po złożeniu. Dostęp do kosza raczej średni. Jak na jego cenę jest świetny:)
                      Skoro jest kopią maclarena, to zdecydowanie mac nie jest wart 1000 zł:)
                      • kornnella Re: Świeże wrażenia po odbiorze 27.02.09, 23:36
                        Z kolorowymi wkładkami zyskuje zdecydowanie na plus, mam jeszcze srebrnoszary
                        śpiwór i też ok :).
                        Wiesz co Mac ma podobny system regulacji oparcia bez dwóch rąk sie nie da.
                        Dostep do kosza to jak w każdej parasolce, chyba tylko zoopey mają zameczki.

Ja oglądnełam chyba wszystkie Maco-podobne i ten jest zdecydowanie najfajniejszy
                        i bardzo wart swojej ceny

PS: jeszcze marzy mi sie UJ ;)
                        • emma30 Re: Mam i ja :) 28.02.09, 13:40
                          Dziewczyny jestem zadowolona. Fajna spacerówka za rozsądne pieniądze.
                          Lekkka, fajnie sie podbija, duża budka, regulowany podnóżek w prosty
                          sposób, oparcie rozkładane prawie na płasko. Narazie jeździmy tylko
                          po domu bo córa przeziębiona.

Gdzie mozna kupić fajne, tanie wkładki?
                          Ewentualnie mogę sama sobie uszyć, tylko musiałabym znaleźć fajne
                          materiały.

Nie wiecie czy te barierki uniwersalne będą pasowały? Dokupiłabym
                          taką.
                          • didilinka Re: Mam i ja :) 01.03.09, 10:39
                            całkiem fajne materiały w sensie kolorków i wzorków ma Ikea, czasem mają
                            wyprzedaże to już naprawde za grosze można kupić.

Jak uszyjesz daj fotki, koniecznie :)))
                            • emma30 Re: Mam i ja :) 07.03.09, 21:17
                              Właśnie uszyłam wkładkę na wzór oryginalnej z casualplay.
                              Oto zdjęcia

fotoforum.gazeta.pl/photo/9/af/ze/otdk/BqqrGaU4bN1aPzietB.jpg
                              fotoforum.gazeta.pl/photo/9/af/ze/otdk/riALL2jiv2PW3HYBdB.jpg
                              to wózek z oryginalna wkładką casualplay
                              fotoforum.gazeta.pl/photo/9/af/ze/otdk/vBHG1eVvWicixajeuB.jpg
                              fotoforum.gazeta.pl/photo/9/af/ze/otdk/2n5OB0q1d9blanpUGB.jpg
                              • m_aw Re: Mam i ja :) 07.03.09, 21:21
                                Śliczna ta Twoja wkładka!
                                Możesz napisać, z jakich materiałów uszyłaś i czy na ewentualne zamówienie też
                                szyjesz? Jeśli tak, to jaka cena :)))
                                • emma30 Re: Mam i ja :) 07.03.09, 21:37
                                  Ta jest uszyta z weluru, taki bardziej jak aksamit. Miły w dotyku,
                                  średniej grubości.
                                  Mogę uszyć ale nie mam za dużo materiałów.
                                  • m_aw Re: Mam i ja :) 07.03.09, 21:42
                                    Ja myślałam o takie jak któraś z dziewczyn pisała - z jednej strony polar, a z
                                    drugiej bawełna. A mogę prosić maila do Ciebie?
                                    Kupiłam w końcu Pulse + W piątek powinien do mnie dotrzeć i zobaczę, czy mam
                                    kupować wkładkę, czy będzie ok bez.
                                    • aknairam4 Re: Mam i ja :) 15.05.09, 14:10
                                      Dziewczyny,przepraszam, że się wtrącam, ale gdzie można kupić taki wózeczek?Ja
                                      kupiłam Silver Crossa Dazzle i na drugi dzień hamulce się poblokowały więc
                                      oddaliśmy... Szukam czegoś lekkiego, wytrzymałego, co się dobrze podbija i cenę
                                      ma przystępną. Moja córcia jest raczej wysoka jak na 15 m-cy więc Silver Cross
                                      mi pasował-oparcie prawie 50 cm.No i się rozkładał! Pomóżcie! Z góry dziękuję za
                                      pomoc
                                      • kornnella Re: Mam i ja :) 15.05.09, 15:25
                                        allegro.pl/search.php?string=beat&from_showcat=1&category=11844&description=1&country=1
                                        ja kupiłam nowy za 300 zł na allegro można upolowac nawet za ok 250, bardzo polecam
                                        • wloszka1 Re: Mam i ja :) 31.05.09, 22:41
                                          witam wszystkie dziewczyny, mam pytanie bo zastanawiam sie nad tym
                                          wozkiem ale nie wiem czy nie bedzie on za niski, jestesmy z mezem
                                          wysocy i nie chcielibysmy sie garbic przy powozeniu:) obecnie mamy
                                          mutsy urban rider i mamy na maxa wyciagnieta raczke. pomierzycie mi
                                          wysokosc od ziemi? dzieki i pozdrawiam
                                          • bebis72 do wloszka1 :-) 01.06.09, 14:46
                                            hej! wózek jest naprawde wysoki,równiez jestesmy z mężem duzi ;-) i prowadzi
                                            sie gobez problemu.A jesli chodzi o wymiary to mierząc od końcówki rączki do
                                            ziemi jest 108 cm...
                                              • bebis72 Re: Mam i ja :) 02.06.09, 22:26
                                                ja nie dokupywałam pałąka, w ogóle się nad tym nie zastanawiałam i jakos bez
                                                oporów synek przyjął tę nowość ;-)w nowym wózku( syn ma 2 lata i 2 tyg :-)
                                              • emma30 Re: Mam i ja :) 03.06.09, 21:44
                                                dokupiłam barierkę taką uniwersalną. Co do wysokości rączek to jest
                                                mniej więcej tak jak maclaren xt. W domu mam xlr i on ma
                                                zdecydowanie wyżej rączki. Jak znaję troszkę czasu to wkleję zdjęcie
                                                porównawcze.
                                                Oboje z mężej jesteśmy wysocy i nam się go dobrze prowadzi. Wolę go
                                                od maca.
                                        • olivetshka Re: Mam i ja :) 10.06.09, 21:09
                                          No i ja się podpisuję. Dzisiaj przyszedł. Jest śliczny ten róż :)
                                          Ale kurcze, nie bardzo się orientuję, jak się rozkłada oparcie :/
                                          Może ktoś mi podpowie, bo ogladam ze wszystkich stron i nie widze tam nic, co
                                          mogłoby mi pomóc :)
      • bebis72 Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 03.06.09, 15:35
        sa-ma napisała:

> Dziewczyny, czy ten wózek z 15kg dzieckiem w środku można prowadzic
        > jedną ręką w miarę bezproblemowo?

ja prowadze jedną ręką beat'a z ponad 15 kg ciężarkiem ;-) i dobrze mi się tak
        manewruje :-)))
            • figama Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 10.06.09, 22:25
              Ja właśnie kupiłam i go oddaję sprzedawcy ja mam wzrostu 165 i jest
              trochę za wysoki nie widzę dziecka, zresztą jest bardzo podobny do
              maclarena którego nie lubię i wizualnie mi nie pasuje:( Podbija się
              super bez żadnego wysiłku:)Napaliłam się na niego bardzo i się
              rozczarowałam choć sprzedałam moją loolę i wzamian kupiłam M@P to
              wydaje się taki za lekki jakby miał się rozlecieć, już żałuję że
              sprzedałam swój wózek;((
                • mimi0300 Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 24.08.09, 16:23
                  sprzedają ale jak już to mają pojedyńcze sztuki.. ostatnio sprzedawali je na
                  allegro ludzie z takimi nickami: "adasco pl" i "iwkon", napisz i zapytaj może
                  jeszcze mają albo będą za niedługo mieć..
                  • mmm_marta grzechoczące kółka 14.09.09, 10:57
                    no i mam! :)) kupiłam na allegro, używany.
                    pierwsze wrażenie - super. prosty, estetyczny, solidny,
                    elegancki :). niestety młoda nieobecna i nie mogę poprzymierzać, a
                    bez tego nie wiadomo jak będzie się spisywał :).
                    tak na gorąco, jestem bardzo zadowolona. mam tylko jedno pytanie,
                    czy u Was podczas jazdy też grzechoczą kółka? czy to taka "uroda",
                    czy raczej brak smaru ? :D
                    • mmm_marta folia + pałąk 14.09.09, 11:24
                      aaaa i jeszcze jedno, nie mam oryginalnej folii, przetestowałyście
                      może jaka do niego pasuje? (wolałabym jakąś solidniejszą, bo
                      kupowałam różne uniwersalne i zawsze kończyło się sromotnym
                      porwaniem)
                      zastanawiam się czy dokupić pałąk - i znów pytanie do beat-o-
                      maniaków, jaki będzie pasował?
                      pozdrawianki
                      • mgnienieoka Re: folia + pałąk 15.09.09, 19:03
                        Co do kól to faktycznie troche grzechoczą..ja mam co prawda pulse ale to prawie
                        to samo co beat. Mam wrażenie, że grzechoczą takie blaszki przy tylnych kołach.
                        A folię mam orginalną, na pewno musi być dluga, tak, żeby od daszkado spodu
                        straczyło na zaczepienie, zaczepy są u góry przy daszku na nap, a na dole do
                        rurki na rzep. Jeśli chcesz mogę zmierzyć jutro i podac max szer i dł. Pałąk mam
                        od straego baby design travel,wiec co do nowych dostepnych na rynku się nie
                        wypowiem.pozdr
                          • mgnienieoka Re: folia + pałąk 17.09.09, 16:52
                            więc tak, folia ma kształt jakby trapezowy,
                            długość od daszka do podnóżka wychodzi 66cm w najwyższym punkcie (ta krawęź co
                            zachodzi na daszek jest lekko zaokrąglona. Na szerokość w max 100 cm (tam gdzie
                            się zatrzaskuje na daszku po bokach, min 65- na dole, przy podnóżku. Folia na
                            górze opiera się na daszku, ma taką 5 cm zakładkę co wchodzi na daszek. Mam
                            nadzieję, że pomogłam.
            • mmm_marta Re: Mamas&Papas BEAT?znacie? 16.09.09, 18:14
              mam 176 cm i dla mnie wózek jest troszkę za niski. ale mam nadzieję
              że się przyzwyczaję :)
              natomiast nie podoba mi się, że młoda zsuwa się z siedzenia. ktoś
              już o tym pisał wcześniej. gdyby nie zabezpieczenie, zsunęłaby się z
              niego na ziemię. muszę ją kilka razy poprawiać na spacerze. trochę
              to denerwujące
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka