Dodaj do ulubionych

Powitania wrześniowe :)

01.09.04, 09:13
Witam wrześniowo i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 01.09.04, 11:29
      Co by niektóre nie pisały,że opiekunowie forum byczą się,pozdrawiam za Chetorem.:))
      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 01.09.04, 11:41
        Witam Wszystkich, no i opiekunów pracowitych ;-))
        U mnie słonecznie i takoż pozdrawiam ;)
        • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 01.09.04, 18:39
          Witam i zaluje, ze nie majowo, niestety, pazdziernik przed nami, nie mowiac o
          reszcie :-(
          • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 01.09.04, 22:32
            Witam wieczorową porą:) w końcu odnalazłem forum grudziadzkie, chociaż raczej
            przebywam na czacie. Pozdrawiam wrzesniowo, toja głowa do góry maj jeszcze
            będzie:)
            • naata Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 00:23
              Witam serdecznie na naszym forumie, Syntherius! ;-)
              Skąd przygnały Ciebie wiatry forumowo-gazetowe? ;-)) No i podpowiedz na jakim
              czacie Ciebie szukac?? ;-) To może być szczególne doswiadczenie ;-))) Osobiście
              nie bywam na czatach, ale ? ;-) Kto wie? hehe
              Pozdrówki serdeczne!
              • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 07:43
                Więc.... jestem na czacie gazetowym, w różnych pokojach od X.03. A forum mnie
                tak nie pociąga, wolę konwersację niż czekać na odpowiedź, ale kto wie.... może
                polubię:))) Pozdrawiam Olo
                • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 09:20
                  To polob, prosze, a bedziesz tu mile widziany, jakies przewietrzenie jest nam
                  potrzebne, ale kulturalne, zaznaczam heh:-) Pozdrawiam
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 09:22
      Zaskoczona gosciem nowym zapomnialam sie przywitac, nadrabiam wiec, z
      pogodnego G. lekkowietrznie pozdrawiam!
      • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 11:27
        Witam bywalców i Gościa, który, być może, będzie do nas zaglądał, czego jemu i
        nam życzę :) Faktycznie wietrznie dziś ale słonecznie.
        Pzdr
        • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 12:17
          Pozdrowionka dla wszystkich ze słonecznego zachodu.:)
          • szpilkaaa Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 16:11
            przyłączam się do ogonka pozdrawiających
            z bezskresnego nieba pokrytymi wieczornymi gwiazdami(na których wciąż widzę
            pomimo trwającego kilkanaście godzin dzionka:-))
            • soter_mlodszy Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 18:15
              witam w tym watku!;-)...

p.s.
              od tej chwili dzialam na FG wielowatkowo, wielotorowo...i agenturalnie!;-)))

serdecznie
              • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 18:59
                Toja droga, kulturę zachowam i owszem, ale narazie nie wiem co pisać. Czy
                trzeba się wkupic? ;;;pppppp Olo
                • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 20:54
                  Pewnie bez piwka sie nie obedzie, jak powiedza szefowie, jeden z zachodu,
                  drugi, no, prawie z centrum. Ciesze sie wiec, ze zagoscisz na naszym forum i
                  witaj w ferajnie! No i ciekawe z ktorej czesci Polski do nas przybywasz?
                  • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 21:05
                    Hej, no myslałem że jak forum Grudziądz to nie muszę przedstawiać że ja z
                    Graudenza;-) Aha, a jakie piwko? I tylko jedno? Pozdro
                    • naata Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 21:29
                      Witam Wszystkich serdecznie wieczorową porą... Syntheriusa szczególnie, jako
                      nowego i to w dodatku z Grudziądza, to juz jest Was z Toją, Dwoje ;-)))
                      Przyznam, że jakoś mi tak - nie wiem sama jak? mam doła i nic mi się nie
                      chce... ;( A tu gdzie nie spojrzysz tyle złego niezrozumiałego i bieda... ;(((
                      Chociażem w nienastroju, Pozdrawiam optymistycznie i milutko ;)
                      • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 23:21
                        Nie będziemy wybredni,Hubal wystarczy.:)
                        • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 02.09.04, 23:38
                          Hubal? OK, to jutro o 7.00 u mnie:)lLL
                          • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 03.09.04, 08:28
                            Witam łikendowo. Pozdrawiam kolejnego porządnego czyli lubiącego piFko. Hubal
                            jest naprawdę dobry.
                            Pzdr
                            • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 03.09.04, 11:14
                              Witam piatkowo, troche roztargniona, za ladna pogoda, a za duzo do zrobienia.
                              Pozdrawiam sennie, jeszcze bez kawki!o pifku nawet nie mysle:-)
                              • naata Re: Powitania wrześniowe :) 03.09.04, 17:35
                                Witam doborowe Towarzystwo.. hubalowe też ;-))
                                U mnie równiez ładna pogoda, słonecznie więc pozdrawiam i miłego łyk-ndu
                                zyczę;))
                                • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 03.09.04, 22:59
                                  Trochę późno,ale co tam,fakt się liczy.:)
                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 04.09.04, 12:38
                                    Witam po kawach i śniadaniach ale widzę, że tylko był Jeden ranny ptaszek, o
                                    reszcie nawet nie wspomnę.
                                    Pzdr
                                    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 04.09.04, 13:20
                                      Witam i po kawach, obiadach i spacerach, ale to nic nie pomaga, chec pisania
                                      gdzies uciekla:-(((
                                      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 04.09.04, 15:36
                                        Toju, ja równiez nie moge się pozbierać, a więc jestesmy juz dwie, małe to
                                        pocieszenie, ale ponoć w grupie raźniej...i można sobie pogadać..
                                        Pozdrawiam szczególnie serdecznie naszą Tojkę ;)
                                        • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 04.09.04, 21:06
                                          to tu?;ppp Toju, każdy ma zmartwienia i dołączę sie do grupy, jest Nas troje:)
                                          Pozdrawiam wszystkich szczególnie serdecznie
                                          • naata Re: Powitania wrześniowe :) 04.09.04, 21:18
                                            Synterek ;-) sympatyczna dusza ;-)))
                                            • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 04.09.04, 22:54
                                              Ja zwykle późno nie mniej fajnie się Was czyta.
                                              • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 04.09.04, 23:07
                                                Ciebie tez chcielibysmy poczytac, nie dajesz nam szans, Parkosiu, chowsz sie
                                                gdzies, nie widomo gdzie, bo na Twoim miejscowym tez Cie nie ma!:-)
                                                • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 05.09.04, 12:10
                                                  Witam niedzielnie i południowo, a tu od rańca nikogo !!
                                                  Pozdro dla NieObecnych :)
                                                  • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 05.09.04, 13:24
                                                    Ej cosik piszesz nieprawdę Toju.:) Codziennie zostawiam swoje wpisy na naszym forum.:))
                                                  • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 05.09.04, 13:28
                                                    Owszem, takie cos enigmatyczne sie znajdzie, jak sie moooocno chce:-)
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 05.09.04, 15:34
                                                    Witam, witam Szanowne B-4 i + + + ;-))))

Podzielam Toji zdanie, Parkoś enigmatyczny ;-)
                                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 06.09.04, 09:20
                                                    Witam w poniedziałek. Ponieważ spotkały mnie dobre wieści więc mam nadzieję na
                                                    udany tydzień, czego sobie, FG i FB życzę :D
                                                    Pzdr
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 06.09.04, 10:47
                                                    już w Synteriusowym wątku się przywitałam a w tym potwierdzam he he he
                                                    Miłego dnia i tygodnia też, życzę ;-)))))
                                                  • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 06.09.04, 10:57
                                                    Witam towarzystwo!:) Zobligowany wypowiedziami dziewczyn muszę się nieco usprawiedliwić.Mam trochę więcej pracy niż zwykle,co związane jest z okresowym wyłączeniem instalacji i potrzebnymi remontami.Nie jest to fabryka mydła,więc taka operacja trwa zazwyczaj około miesiąca.Teraz nastąpił czas rozruchu i sprawdzenia poczynań automatyków i mechaników różnej maści.Przybyło też trochę obowiązków (jakiś awans czy co :-) ),mam nadzieję,że do końca tygodnia się z wszystkim uporamy.Jak wynika z powyższego,niedługo przestanę pisać tylko "enigmatyczne" posty.:)
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 06.09.04, 11:02
                                                    OOO! Witam Parkowego Opiekuna naszego ;-))
                                                  • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 06.09.04, 18:37
                                                    Witam, piekna pogoda, ale co z tego, roboyu tyle, ze nic nie moge zdazyc!
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 06.09.04, 20:44
                                                    Robota nie zając ;-))) Jutro też jest dzień, noooo i nowa robota! ;D
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 07.09.04, 09:41
                                                    Dzień dobry Wszystkim. Pozdrawiam z rana :)
                                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 07.09.04, 10:23
                                                    Witam uprzjemie, z taką pewną nieśmiałością ;)
                                                    Pzdr
                                                  • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 07.09.04, 12:17
                                                    O rany! witam przeuprzejmych forumowiczow najmilej jak umiem, ale bez
                                                    niesmialosci.
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 07.09.04, 13:02
                                                    ;-) A co? stawiamy na kulturę, coraz trudniej o nią, a i przeklinać nie
                                                    będziemy bo... mozna mandat dostać, ponoć jest paragraf na "Q" ę he he he he
                                                    No nie, całkiem poważnie, coś chyba należy z tym zrobić, bo jak z całej
                                                    rozmowy "wyjąć" przerywniki, mało co zostaje ;-) Mandatami, jednak, się tego
                                                    chyba nie załatwi? Co???? ;))
                                                  • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 07.09.04, 20:56
                                                    Kulturalnie jak wszyscy kłaniam się.:)
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 00:58
                                                    parkowy napisał:

> Kulturalnie jak wszyscy kłaniam się.:)

kłaniasz się bo nas witasz? czy kłaniasz sie bo nas zegnasz? ;P;P

No ale ja juz sie pokłonię kulturalnie ofcors, na pozegnanie i dzięń dobry za
                                                    jednym razem ;-)))
                                                  • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 01:48
                                                    Jak juz jestem w sieci, to też przywitam sie publicznie:)
                                                    --.
                                                  • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 06:53
                                                    Pobudka!!!;p Kaw już stoi też..... Miłego dnia
                                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 09:58
                                                    Witam zdziwiony godzinami pisania Syntheriusa !!! Chyba masz kolego jakieś nocne
                                                    zmiany?!
                                                    Pozdrawiam :)
                                                  • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 12:02
                                                    Mysle, ze prowadzi zywot artysty, w dzien spi, a noca sie bawi:-)
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 12:03
      Zapomnialam sie przywitac, ot, skleroza.
      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 12:32
        Chetor ma chyba racje, musi znac nie tylko wyglad Synteriusa ale i czas
        pracy? ;-))

Witam Wszystkich miło, przy późniejszej kawie ;-)
        • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 20:34
          Cięęęężżżka noc i dzień już za mną.:)
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 21:32
      Ale zlowrogie chmury nad Grudziadzem/prawie jak nad rodzina K./ciemno, groznie
      i bardzo zimnowietrznie, oj co nam zgotuje ta noc, wczesna zi,me?
      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 08.09.04, 22:42
        U m nie jeszcze pieknie az chce się zyc, ale nie ma po co ;|||
        Jeszcze troszeczke słoneczka poswieci, minie noc i bedzie lepiej, żal mi
        kwiatków, widze po nich, jak jesień i zimno tuż... zawsze, jest mi żal lata ;(
        Pocieszam sie, ze i zima może byc piękna ;)
        • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 09.09.04, 07:12
          Dzieńdobry, dziś w Gdz zapowiada się słoneczny dzień, już mam po kawie; teraz
          do pracy. Pozdrawiam
          • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 09.09.04, 08:17
            Być może będzie słoneczny,na razie jednak zimno jak diabli.
            • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 09.09.04, 10:04
              Witam także ze słonecznego G-dza. Zapowiada się ładny dzionek.
              Pozdro :)
              • naata Re: Powitania wrześniowe :) 09.09.04, 12:30
                Witam z jeszcze słonecznego południa, Pozdrówki ;)
                • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 09.09.04, 12:35
                  Witam po groznej nocy w nawet ladny dzien, ale to juz nie to niestety. Kwiaty u
                  mnie pochylone, skorczone, pomarszczone buuuuuu jesien nadchodzi!
                  • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 10.09.04, 07:10
                    Dzieńdobry spiochy;ppp
                    • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 10.09.04, 10:28
                      Dzień dobry Nieśpiochu. Wszak brak wpisu o wczesnej porze nie jest świadectwem
                      "spiochostwa" ;)

W ten łikend G-dz należy do mnie. Szaleję cały czas ale obok ToJi ciszej ;))
                      Pozdr
                      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 10.09.04, 12:36
                        Witam, witam ;-) Wszystkich ;-) Chłodno juz ale słonecznie, lecę sobie
                        papieroski kupić.. miałam nie palić eeeeech!
                        Pozdro ;)
                        • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 10.09.04, 20:29
                          Bałem się ,że nie zdążę się dziś wpisać.Ufff.:)
                          • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 10.09.04, 20:33
                            Ja tez zapomnialam sie przywitac serdecznie, jak zwykle hehe koniec lata jak w
                            banku.
                            • naata Re: Powitania wrześniowe :) 10.09.04, 20:48
                              Tak trzymaj Parkosiu, bój sie troche ;-))))

Toju, koniec lata to najpracowitszy sezon, ale byle do wiosny ;))
                              • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 11.09.04, 05:53
                                Hej, dziendobry, dziś proponuję nie wychodzić z domu- zimno!!, brrr. A ja
                                muszę:( . Jadę do Wawki.. ale jeszcze wrócę..;-)Pozdrawiam
                                • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 11.09.04, 07:06
                                  Jesuuu,sądziłem,że będę pierwszyyy.:)
                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 11.09.04, 09:04
                                    Zaaaaaaspaaaałaaaamm he he he Spodziewałam się, jak zwykle Chetora
                                    Pierwszego ;-) A tu taki tłok z rana he he he
                                    No to witam, miłego dnia zyczę i pozdrówki jak zawsze ;-)

ps.. u mnie tez zimnawo ale słonecznie :)
                                    • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 11.09.04, 10:56
                                      Witam ze słonecznego i chłodnego z rana G-dza. Ale wszystko się rozgrzeje i
                                      będzie extra.
                                      Pozdrawiam :DDD
                                      • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 11.09.04, 23:37
                                        Zapomnialam sie tu woisac, to wszystko z Chetorowego rozweselenia, cos
                                        podobnego, tak sie cieszyc, widac mlody jeszcze:-)
                                        • naata Re: Powitania wrześniowe :) 11.09.04, 23:42
                                          he he he .. jak ja lubie Was czytać ;DDD
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 12.09.04, 11:12
      Witam w przepieknie sloneczna niedzielke, szkoda tylko, ze musze robic to co
      musze Buuu!
      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 12.09.04, 11:32
        Witam pieknie, u mnie równiez ślicznie, słonecznie i cieplutko, zbieram sie
        zaraz w plener. Tojuś, zostaw wszystko i z pieskiem na spacer, robota nie
        zając ;-)) Pozdrawiam serdecznie Wszystkich ;)
        • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 12.09.04, 19:17
          Pierwsza od wieków niedziela,kiedy mogę się bezstresowo pobyczyć,czego i Wam życzę.:)
          • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 12.09.04, 19:32
            Witam po szaleństach sobotniej, grudziądzkiej nocy (i nie tylko nocy). Było
            bardzo fajnie. Resztę dopowiem chyba jutro bom nadto utrudzon ;PPP
            Pozdrawiam serdecznie.
            • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 10:21
              Witam poniedziałkowo i pozdrawiam słonecznie :)
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 10:23
      Witam w chlodny, chociaz lekko sloneczny poniedzialek. Ale Chetora musialo
      niezle przewiac :-))) na tych Bloniach.
      • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 10:54
        Jak pisalam to powyzej, Twojego wpisu nie bylo, widze, ze masz sie swietnie,
        uwazaj wiec ten dopisek za niebyly :-)))
        • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 11:29
          Combak. re:) Witam:) Czy Wy jakies spotkania organizujecie w Gdz? Pozdrawiam:)
          • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 11:32
            Ofkurs, czasami bywają gdy się wszyscy dogadają ;)
            pzdr
            • naata Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 14:09
              Aleeeee ruch od rana ;D Witam, witam i o zdrówko nie pyta, bo pewnikiem główka
              bolała - troszku ;-))) U mnie ładnie, słonecznie i takoż WAS pozdrawiam ;))
              • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 16:15
                A o spotkaniu Naata ani mru mru? Panie S. czekamy na Naate, podobno ma
                przyjechac, wtedy i Parkowy jak w banku sie znajdzie, a wiec powiemy co i jak w
                odpowiednim czasie tak predko jak to bedzie mozliwe.:-)
                • naata Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 16:19
                  Tak! Zapadło! Weekend! Cieszycie się? ;-)))
                  • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 16:25
                    Troche tak, a troche nie, hehe. Bo jak jestes w G. to nie ma komu fajnie pisac
                    na forum. Sprzecznosc interesow oczywista, bo w G. tym bardziej Cie mile
                    widzimy.:-)))To ja mowie za siebie, nie wiem co reszta hahahaha
                    • naata Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 16:30
                      Ojejkuuuuu! Jak została pogłaskana moja próżność wielgachna ;DD
                      • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 21:32
                        Zabierze ze sobą kawałek komputra i będzie tworzyć swe posty.:) Mam nadzieję na dłuższy pobyt Naaty w Grudziądzu,w najbliższym czasie czeka mnie jakiś wyjazd późnourlopowy w góry,może jedak zdążę.:)
                        • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 21:55
                          Ja mam komputer, Naata, nie musisz zabierac;p. Tylko że mam jedno łóżko:))) I
                          nie jest to wodne..;pp ale wygodne:) Pozdrawiam:)
                          • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 22:21
                            Z tego co wiem Naata lozko ma swoje, hehe, propozycja raczej do odrzucenia,
                            jezeli moge sie wtracic., znajac Naate. Najpierw sie spotkajmy a potem
                            zdecydujmy hahahahahahaa Ale moze zle mysle:-)
                            • naata Re: Powitania wrześniowe :) 13.09.04, 23:08
                              cha cha! To prawda, najbardziej w G brakuje mi komputerka, ale cóż,na szczęście
                              mam sympatyczną kawiarenkę ;-)
                              Synteriusie w G. mam więcej niż jedno łóżko i wolna chatę, ale jak rzekła Toja,
                              najpierw się spotkajmy, co nagle to po diable, jak mówiła moja babcia ;D;D:D
                              Pozdrówki
                              • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 06:36
                                Dzied dobry dziś. Ok, nie zakładajmy nic z góry.;) Miłego dnia Państwu
                                • naata Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 09:11
                                  Witam w piękny słoneczny poranek ;)
                                  Toju, dostałam, odpiszę ;)
                                  Parkosiu, widzę góry, ale to pewnie nie te w które się wybierasz ;-)
                                  Chetorku, ta rzeka to Wda? ;P
                                  Synteriusie, Synteriusie ;D;D

..no i Was pozdrawiam i toże miłego dzionka, u mnie zapowiada sie nieźle ;-)
                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 09:53
                                    Witam. O poranku to witał się Syntherius a nie Ty ;P
                                    Pozdrawiam promieniście.
                                    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 10:43
                                      Witam!
                                      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 16:56
                                        Synterius to ranny ptaszek, ale i nocny marek z niego, kiedy on spi? A mówi, ze
                                        ma wygodne łóżko he he he
                                        • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 20:16
                                          Chyba nie spóźniłem się .co? Nikogo już nie ma...
                                          • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 21:29
                                            Są,są, albo jeszcze będą, no szczegolnie e, ktore maja przyjechac hehe,
                                            czekamy, no nie?
                                            • naata Re: Powitania wrześniowe :) 14.09.04, 21:51
                                              Tojuuu ;-))) Parkoś może się wystraszyć ;-)
                                              • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 15.09.04, 07:23
                                                Dobry:) Teraz juz leci z górki.. do 1-szego) Pozdrawiam:)
                                                • naata Re: Powitania wrześniowe :) 15.09.04, 08:53
                                                  Ciśnienie spada, sine niebo, deszcz i.. juz się boję jesienych szarug, chlapy i
                                                  przygnebienia, jesień....:( Tym bardziej serdecznie Was witam, bo nie ma to,
                                                  jak dobre Towarzystwo; na bolączki wszystkie, na cisnienie niskie, na pogody i
                                                  niepogody też ;-))) Pozdrawiam Brać forumową ;-)
                                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 15.09.04, 09:29
                                                    Jedna Brać dziękuję Siostrze Forumuwej i pozdrawia całą resztę.
                                                    Witam optymistycznie, na przekór pogodzie :)))
                                                  • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 16.09.04, 09:38
                                                    Witam, ja juz po grzybkach, tzn zbierałem, a teraz czas na kawkę:) Pozdrawiam
                                                    towarzystwo:)))
                                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 16.09.04, 10:15
                                                    Witam bezgrzybkowo ale mam nadzieję na wypad w tygodniu :D
                                                    Pozdrawiam
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 15.09.04, 17:00
      witam srodowo, kurcze, czasu nie ma. Pozdrawiam
      • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 15.09.04, 21:01
        Aż taki strachliwy nie jestem.:)Co ma być,to będzie.Idę na całość.:)
        • naata Re: Powitania wrześniowe :) 16.09.04, 10:41
          Witam Towarzystwo ;-) Nieczasowam trochę i dużo skrobać nie będę,Pozdrawiam
          miło i do wieczorka może? ;-)

Synterius przy lesie mieszka?
          Parkoś, jak to jest na całość? ;D
          • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 16.09.04, 11:30
            Naato, w okolicach Gdz duzo lasów, jest w czym wybierać i co zbierac:) Pz
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 16.09.04, 14:55
      Wiotam, witam, witam!Pozdrawiam:-)
      • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 16.09.04, 15:10
        A w G-dzu swieci sloneczko :D
        Pozdro
        • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 16.09.04, 20:17
          Powitanko czwartkowe...;)
          • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 03:13
            Teraz to juz piątkowe:)) Witam, chociaz ja idę spac, ale to juz piątek:))
            Weekend!!!!! pozdrawiam nałogowo...;p
            • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 09:10
              Witam łikendowo. Syntheriusie - dość szybko chdzisz spać ;-)
              Pozdrawiam
              • naata Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 09:30
                Witam Wszystkich, jak zawsze, wiadomo; milutko ;-))

Synterius, jako nocny marek, czy ranny ptaszek? he he

Pozdrawiam
                • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 09:39
                  To był raczej "marek", ale juz jestem "ptaszek" ;ppp Pozdrovka
                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 12:39
                    Czy te dwa słowa można użyć razem jak: Markowy Ptaszek?! Ciekawe zestawienie ;-))
                    pzdr
                    • naata Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 16:28
                      ;-)))
                      • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 20:36
                        Witam.:)
                        • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 17.09.04, 22:22
                          Witam jeszcze na koniec dnia, umeczona i udreczona, ale sie ciesze, ze jutro
                          moze bedzie lepiej, mam pieskie klopoty, ech :-(
                          • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 18.09.04, 09:24
                            Witam sobotnio i sympatycznie, bez pieskich kłopotów, ale pewna problematyka
                            jest mi znana.
                            Pozdrawiam
                            • naata Re: Powitania wrześniowe :) 18.09.04, 09:48
                              Witam po raz ostatni z mojego komputerka ;( Ale takie zycie- zostawiam go! ;-)
                              Ładna pogoda, słoneczko świeci, w sam raz na dobrą jazdę, no to do zobaczenia!
                              Pozdrawiam milutko Wszystkich ;-)
                              • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 18.09.04, 11:59
                                Witam wszystkich i Naate w drodze, oczywiscie czekam na jakis znak i na mine
                                Chetora jak zobaczy hehehe w dali Parkowego, a moje psie klopoty trwaja nadal,
                                kurcze, mysle, ze w poniedzialek bedzie dobrze, bo jak nie to zgineeeee.
                                • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 18.09.04, 18:07
                                  Kiedy zobaczę w dalii KOGO????? Bo, że Naatę to już zaczynam wierzyć, a że na
                                  zachodzie jakieś zmiany to nic nie wiem :) Kiedy niby Parkoś przybędzie, coś mi
                                  umknęło ??????
                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 19.09.04, 09:21
                                    Witam słonecznie w niedzielę. Dzisiaj będę "unikatem" na forum. Jakieś rodzinne
                                    zajęcia, potem ostatania kolejka ligowa na żużlu. Mimo, że Aniołki dostaną baty,
                                    idę popatrzeć, przecież będzie startowało aż 4 uczestników wczorajszej GP, w tym
                                    trójka najlepszych.
                                    Pozdrawiam wsiech :)))
                                    • syntherius Re: Powitania wrześniowe :) 19.09.04, 09:41
                                      Hej, słonecznie, to fakt. Tez mam rodzinne zajęcie vzyli gotowanie obiadu, ale
                                      Żużel odpada, wole inny sport.......;p. Pozdróvka dla czytających:))
                                      • parkowy Re: Powitania wrześniowe :) 19.09.04, 13:14
                                        Dzisiaj szybko,przelotem.Od paru dni finalizuję zasłużony wypoczynek w górach.Jeszcze tylko dzisiejsza popołudniówka,a jutro od rana w drogę.Oczekujcie reporterskich wpisów,jeśli tylko znajdę jakiś kawałek kompa.:))
                                        pzdr
                                        • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 19.09.04, 15:22
                                          Witam w przepiekna niedzielke. Parkosiu! a nie przejezdzasz czasem przez G????.
                                          No i co tak wszyscy w rozjazdach i czy to nie ironia losu z polnocy na poludnie
                                          i odwrotnie? i sie nie spotkaja?
                                          • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 20.09.04, 09:27
                                            Witam poniedziałkowo. No tak, Parkoś na wyjazdach, Naata nie wiadomo gdzie. To
                                            dopiero wieści poniedziałkowe ;-(
                                            Pozdrawiam
                                            • naata Re: Powitania wrześniowe :) 20.09.04, 10:14
                                              Witam niewyspana po niedzieli ;-) Tydzień zapowiada się ciekawie, ale
                                              najwiekszą radość sprawi mi spotkanie a Wami, Kochani ;-) myślę o weeek-
                                              endzie ;-)) Pozdrawaim
                                              • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 20.09.04, 10:48
                                                Kucze - o którym łikendzie mówisz, podaj datę, bo się gubię w tych łikendowych
                                                obietnicach.
                                                • naata Re: Powitania wrześniowe :) 20.09.04, 11:03
                                                  Myślę o nadchodzącym weekendzie,od soboty jestem w G-dzu.
                                          • naata Re: Powitania wrześniowe :) 20.09.04, 10:59
                                            toja50 napisała:

> Witam w przepiekna niedzielke. Parkosiu! a nie przejezdzasz czasem przez
                                            G????.
                                            >
                                            > No i co tak wszyscy w rozjazdach i czy to nie ironia losu z polnocy na
                                            poludnie
                                            >
                                            > i odwrotnie? i sie nie spotkaja?
                                            -------------------------------------------------------------------
                                            Nic mi nie wiadomo o spotkaniu z Parkosiem, nie meldował się u mnie poza forum.
                                            • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 20.09.04, 11:09
                                              Mnie sie juz witac nie chce. Wczoraj wygladalam, telefon sprawdzalam, czy
                                              dopasowany, a Naata jeszcze gdzies taaaaammmmmm. No nic moze tak lepiej.
                                              Nastepny lykend u mnie niepewny. Powracaja z dalekiej podrozy i to dobrze
                                              spotkaniu nie wrozy.
                                              • naata Re: Powitania wrześniowe :) 21.09.04, 08:52
                                                Dzień dobry, w zimny u mnie ranek przy mocnej, gorącej kawie.;)
                                                • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 21.09.04, 10:10
                                                  Witam, ja juz po kawce, a dzionek zapowiada sie deszczowy na calego. Leje juz
                                                  od nocy z malymi przerwami. No, przygnebiajaco jest, chyba sie wezme za druga
                                                  kawe, pozdrawiam spiaco :-)
                                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 21.09.04, 11:55
                                                    Witam jesiennie. Cieżki czas nam nastaje, ale byle wiosny :)))
                                                    Pozdrawiam
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 22.09.04, 08:57
                                                    brrrr... Zimno! U mnie 10 stopni ;(

Ale witam Was GORĄCO! ;-)))

no i pozdrawiam, jak zawsze ;-)
                                                  • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 22.09.04, 09:48
                                                    Witam wietrznie i pochmurnie ;-)))
                                                  • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 22.09.04, 10:11
                                                    Grozna pogoda w G. Ciemno, wietrznie i nieprzyjemnie, czekam kiedy lunie, co za
                                                    dzien leniwy sie szykuje. Pozdrawiam !!!
                                                  • naata Re: Powitania wrześniowe :) 23.09.04, 08:33
                                                    Dzień dobry w paskudnie zimny ranek, podziębiona i zgnębiona ale Was
                                                    pozdrawiam, jak zawsze...gorąco ;-)
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 23.09.04, 12:51
      Witam troche chorobowo-przeziebieniowo-katarowo. Ta zimnica co napadla na mnie
      znienacka zrobila zamet w moim organizmie i musze lezakowac! Pozdrawiam
      wszystkich i tych co w gorach i na nizinach:-)
      • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 23.09.04, 12:54
        Witam rozbitkowo, tzn. wewnętrznie jestem jakiś rozbity i chyba nic ze mnie dziś
        nie będzie, sorry.
        Pozdrawiam
        • naata Re: Powitania wrześniowe :) 23.09.04, 15:41
          No kochani, nie roztkliwiać się nad sobą, mnie też lepiej ale nie mówić i jakoś
          się kula. Zimno mi dziś strasznie, pociągająca nosem jestem i łepetyna mnie
          boli, co u mnie rzadkość. Nooo! Pozdrawiam Was cieplutko, by Wam się poprawiło
          i spadam, bo roboty mam duuuuuuużo ;-)))
          • chetor Re: Powitania wrześniowe :) 24.09.04, 09:52
            Witam i o pogodę wcale nie pytam, brrrrrr :(
            Pozdrawiam i nie pękam choć czasem postękam ;-)
    • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 24.09.04, 10:58
      Witam pieknie w jesienny dzien wszystkich zakatarzonych i ladnie rymujacych i
      tych co w gorych, ale o nas myslacych. Mam nadzieje. Pozdrawiam
      • naata Re: Powitania wrześniowe :) 24.09.04, 13:55
        Witam lekko zaambarasowana, czasu mało a tu jeszcze tyyyyyle roboty, najgorsze,
        ze nic mi się nie chce ;((( Ale staram siem ;-)
        Witam więc milutko Wszystkich tych co z gór na nas patrzą tez, i tych co na
        piwko zapraszaja, szczególnie ;P Cmoki i Pozdrówka i spadam ;-)
        • toja50 Re: Powitania wrześniowe :) 24.09.04, 20:28
          Parkos cos nie moze spotkac gorskiej kawiarenki, a moze Mu dobrze bez nas? Taka
          cisza!, chyba, ze ma kogos ze soba co nadaje hehe. Pozdrawiamy!!!