Dodaj do ulubionych

Gazeta Wyborcza, he?

03.11.04, 14:09
Czy widzicie jakas roznice w tej gazecie pod nieobecnosc Michnika,? ja nie,
wiec moze to "glowny" nie mial az takiego wplywu na caloksztalt. A moze
niedokladnie czytam?
Obserwuj wątek
    • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 04.11.04, 17:43
      ...nie ma żadnej różnicy. Michnik - "wytyczał" a reszta pracowała. Niemczycki -
      "kombinował" (w pozytywnym sernsie) a Łuczywo dbała o "linię". Trzeba
      przyznać, że z panią prezes ta czwórka skonstruowała niesamowitą maszynkę do
      robienia pienuiędzy. Docenić trzeba, bo wiemy jak trudno zarobić w mediach (nie
      mówią o tv).
      Gazetę kupowałem codziennie. Teraz tylko w poniedziałki, piątki i soboty.
      Czasami we wtorki. Za dużo dotatków i wydaje mi się,że GW traci swój
      opiniotwórczy charakter.
        • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 04.11.04, 19:51
          Kiedys tez czytalam codziennie, teraz mnie interesuje Duzy Format, ale jest
          coraz gorszy, przypomina mi papier toaletowy, artykuly tez mniej ciekawe, w
          piatek telewizyjna, przyzwyczailam sie no i sobota Obcasy, troche za wysokie
          jak na mnie, ale ujdzie, zas w samej gazecie swiatecznej sporo ciekawosci.
          Reszta dni z rozpedu, bo nie wyobrazam sobie sniadanka bez gazetki, a lepszej
          na razie nie znalazlam, a szukam:-) Parkosiu! ten Kiszczak i Jaruzelski byli
          taaaaak daaaawno a Ty jeszcze pamietasz, od tego czasu niby sporo sie zmienilo))
          Ale fakt, podniesli glowy.
            • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 05.11.04, 14:54
              Tak wlasnie napisalam odnosnie Michnika i pamieci Parkowego. A to "grozne"
              towarzystwo o ktorym piszesz ma sie dobrze i atakuje i kąsa i nie ma na nie
              sily? Jednak prawica, ktora reprezentuja bracia Kaczynscy tez mi sie nie
              podoba. Sa chorzy z nienawisci i ludzie tego nie kupuja, wiec co robic? nie ma
              wyjscia?
    • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 18.11.04, 18:08
      Chyba z Michnikiem bardzo zle, wszedzie widac Rapaczynski, szkoda, pewnie
      mialby cos ciekawego w tych wstretnych czasch do powiedzenia. Jakos Go brak i
      Jego komentarzy oczywiscie.
    • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 27.11.04, 15:15
      Gazetka nasz kochana juz nie wie co robic, zeby ja kupowano. Ksiazki,
      zalaczniki, dodatki, reklamy,mapy, kuchnie innych narodow i co tam jeszze,
      mozna sie w tym pogubic, troche mnie to wnerwia, czy nikt tego nie kontroluje.
      Chyba co za duzo to niezdrowo, macie podobnie?
      • parkowy Re: Gazeta Wyborcza, he? 28.11.04, 06:48
        Jeżdżąc za komuny do Berlina Zachodniego,zawsze dziwiłem się objętości np,Berliner Zeitung.To była prawie książka,porównując z naszymi gazetami.Cieszę się na zwiększenie objętości GW,poprzez dodatki.Ma to jednak negatywną stronę,poświęcam na czytanie więcej czasu.:)
        • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 29.11.04, 15:34
          ...właściwie to dodatki mi nie przeszkadzają. Jedne czytam (Turystyka, Duży
          Format, Praca, Nieruchomości i Budownictwo, Wysokie Obcasy - przegladam), mapy
          zbieram, Gospodarkę - przeglądam a czytam wyłącznie teksty opiniotwórcze,
          eseje, szczególowe analizy polityczne itp. Naukowe artykuły (nowinki naukowe z
          dziedziny biologii, chwemii, paleontologii) mnie nie interesuja choć nauka -
          tak.
          Mam kominek, który jest nabardziej zadowolony z mojej czytelniczej pasji.
            • anaiss Re: Gazeta Wyborcza, he? 29.11.04, 22:00
              A ja tylko kupuję dwa razy w tygodniu. Codziennie czytam natomiast "Rzeczpospolitą".
              Też by mi się przydał kominek :-))) Makulatury się zawsze trochę uzbiera.
              Cmoki
              anaiss
              • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 29.11.04, 22:06
                Dobrze, ze mam sasiada z kominkiem, bierze wszystko co sie da, ale najpierw
                przeczyta hehe, ja juz wszystkiego nie daje rady, Format Obcasy Telewizyjna,
                mapy sa kiepskie, atlas kulinarny serwuje dania udziwnione, na narty nie
                jezdze, a moze ja juz po prostu stara jestem:-) Rzeczypospolita zbyt
                paragrafowa jak na mnie, jednak w kompiku lubie poczytac. Denerwuja mnie te
                reklamowe papiery z obrazkami, ale co tam, nic ciekawszego na razie nie
                znalazlam.
                • anaiss Re: Gazeta Wyborcza, he? 29.11.04, 22:39
                  No właśnie to jest najgorsze, że w tych dodatkach to trzeba się zawsze niesamowicie wysilić, aby w gąszczu reklam znaleźć jakiś artykuł. "Rzepa" czasami daje takie gazetki, które wyglądają normalnie, a później okazują się artykułami sponsorowanymi :(
                        • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 11:46
                          Ja tam wole tradycyjny slowniczek, a ta plytka moze sie przyda dla wnukow, na
                          pewno!!!!!!Widocznie to nasze "nowe" zycie musi byc sponsorowane, inaczej sie
                          nie da, a niektorzy nie umieja:-(
                          • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 14:35
                            ...a czytam, że mój kominek wzbudza wasze zainteresowanie :-) ? Jest z
                            płaszczem wodnym i wreszcie mam w całym mieszkaniu ciepło ale pracy jest sporo
                            (czyszczenie szyby i wnętrza kominka, noszenie drwa).
                            • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 15:48
                              Prawdziwy kominek, w dodatku z płaszczem wodnym :) zdradza posiadacza domku, a
                              to dla mieszkańców z blokowisk juz powód do małej zazdrości ;-) Ale po nas
                              zostaje trochę makulatury! ;-))) Pozdrawiam
                              • anaiss Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 16:27
                                płaszcz wodny.. fjuu, fjuu :-)
                                Ja makulaturę zbieram do takich specjalnych worków i wystawiam raz na miesiąc na ulicę, a firma wywożąca śmieci zabiera je do recyklingu. Tak samo plastik i puszki.
                                • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 17:32
                                  anaiss napisała:

> płaszcz wodny.. fjuu, fjuu :-)
                                  > Ja makulaturę zbieram do takich specjalnych worków i wystawiam raz na miesiąc
                                  n
                                  > a ulicę, a firma wywożąca śmieci zabiera je do recyklingu. Tak samo plastik i
                                  p
                                  > uszki.
                                  **** eeeetam, zaraz "fju, fju". Mimo posiadania kominka w dalszym ciagu nie
                                  daję sobie rady z makulaturą. Parę lat załadowałem samochód papierzyskami (było
                                  chyba pół tony !!!)i zawiozłem do punku skupu. Wynająłem pracownika (czyli
                                  syna) dla realizacji tego obywatelskiego obowiązku (zbiórka surowców a przez to
                                  ochrona lasów, i takie tam) i dostałem......3,20 zł ! Tę sumę wspaniałomyslnie
                                  podarowałem synowi, który zniesmaczony kupił sobie loda. Teraz nie jestem taki
                                  głupi, zostawiam sterty gazet w holu a stamtąd biorą je sobie jacyś
                                  ludzie.Tydzień temu postanowiłem rozprawić się ze słoikami, które moja połówka
                                  chomikowała. Szukałem w swoich okolicach pojemnika na szkło...i nie znalazłem.
                                  W związku z tym wywaliłem 14 wiader szkła do śmietnika. Moja świadomość
                                  ekologiczna stoi na wysokim poziomie ale władze mojego z....go miasteczka mają
                                  to w głębokiej d...e i wcale nie myślą, by postawić pojemniki na różne gatunki
                                  odpadów. Nie są organizowane zbiórki makulatury, nawet nie wiem gdzie obecnie
                                  takie punkty się mieszczą.
                                    • anaiss Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 18:55
                                      też zazdroszczę kominka ;)
                                      A jeśli chodzi o zbieranie odpadów szklanych, to w mojej szeroko pojętej okolicy nie ma ani jednego pojemnika na szkło :( Więc wszelkie butelki i słoiki zalegają w piwnicy. Będę w końcu musiała zorganizować jakiś transport i wywieźć to gdzieś :)
                                      • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 22:07
                                        Hahaha, a ja mam wygody az nadto, wkolo mnie cztery miejsca ,gdzie stoja sobie
                                        pojemniki i czekaja na szklo, plastik i makulature, nie mowie o kontenerach na
                                        smieci ogolne. Wiec obojetnie w ktora strone swiata ide na spacer z moim
                                        wyprowadzajacym czworonogiem, zalatwiam sprawy ekologi, na co bardzo wyczulona
                                        jestem! A kominka nie zazdroszcze, bo wiem ile to roboty, chyba, ze ma sie
                                        zone, a ja nie mam, niestety! Pozdrawiam wsiech.
                                        • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 30.11.04, 23:45
                                          ...no i co nie mam racji, że moje miasteczko jest z......e ? Organizują jakieś
                                          pieprzone koncerty na pięknym ryneczku (disco polo, traby dęte itp) a
                                          pojemników nie ma. Pracy tez nie ma. Radni zajęci sobą i burmistrzem. Tak jak
                                          ta po....na komisja śledcza, która ściga Kulczyka w Ameryce a potem jest
                                          zaaferowana sobą, że nie ma czasu na odpytanie Kulczyka. Wywalenie pełnomocnika
                                          Widackiego to już szczyt ! Zachowali się jak ci pieprzeni talibowie.
                                          Kiedyś lubiłem Wassermanna a teraz cierpnę na myśl co będzie, jak oni będą
                                          rządzili.
                                            • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 01.12.04, 12:53
                                              An,czy masz na myśli "komisję" i sejm???? Masz racje, szkoda czasu na matołów.
                                              Car, nie znam Brodnicy, u mnie są pojemniki na wszystko, no ale widomo...
                                              Grudziądz! ;DD
                                              Pozdrawiam
                                                • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 01.12.04, 19:43
                                                  Pracy może być jeszcze mniej, jedyny ratunek, wyjazd za chlebem. Ciekawa jestem
                                                  ile małych i srednich firm padnie, lub zawiesi działalność po wprowadzeniu
                                                  wyższych opłat za ZUS???? To prawdziwa dywersja! Chca nas wykończyć!!???
                                                  • anaiss Re: Gazeta Wyborcza, he? 01.12.04, 20:54
                                                    Mam na myśli komisję, sejm, senat, rząd, wszystkich polityków. Mam ostatnio wrażenie, że na lepsze to już się chyba nigdy nie zmieni (albo kiedy ja już umrę) ;-)
                                                    Cmokam niezobojętniałych
                                                    anaiss
                                                  • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 01.12.04, 21:12
                                                    anaiss napisała:

> Mam na myśli komisję, sejm, senat, rząd, wszystkich polityków. Mam ostatnio
                                                    wra
                                                    > żenie, że na lepsze to już się chyba nigdy nie zmieni (albo kiedy ja już umrę)
                                                    HEHE ..An, jestem starsza od Ciebie, ale do "umarcia" się nie szykuję i mimo
                                                    wszystko mam jakąś nadzieję, że może będzie lepiej? Ale najpierw musi chyba być
                                                    totalny rozp... by zacząć od nowa ;/
                                                  • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 02.12.04, 16:22
                                                    ....czy totalny rozp....(tak napisała naata ) jest wyjściem z sytuacji ? Nie
                                                    wiem. To by znaczyło, że powinnismy zrobić rewolucję. A ja rewolucji mam już
                                                    dość. Wszystko rozwalić: system polityczny i administracyjny.... po co , na co ?
                                                    My, wyborcy (elektorat) mamy oręż - kartkę wyborczą. Damy się otumanić
                                                    Samoobronie - będziemy mieli lepperowców przy władzy. Ciągnie nas populizm
                                                    lewicy - będą rządzić eseldowcy. Damy sie otumanić PO - to szybko przekonamy
                                                    dokąd ci koniunkturaliści i karierowicze nas zaprowadzą. Zagłosujemy na
                                                    kierdziołków - będziemy mieli tłustych prezesów na wszystkich mozliwych do
                                                    obsadzenia stołkach. Zresztą, "peselaki" (tak mówia na nich na wsi) są
                                                    mistrzami w zgarnianiu wszystkiego w swoją stronę.
                                                  • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 02.12.04, 17:06
                                                    To podpowiedz, car, komu dac sie otumanic?, bo tak zle a tak niedobrze, i co
                                                    robic z tym orężem w postaci karty wyborczej?? Biedny ten elektorat srodkowy,
                                                    nic mu nie przychodzi do glowy:-(
                                                  • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 02.12.04, 18:13
                                                    Car, nie wiem czy czeka nas normalna droga do demokracji???? Ktokolwiek wygra w
                                                    nadchodzących wyborach to i tak czeka nas roz..dziucha! Kaczyński będzie
                                                    GŁÓWNYM PROKURATOREM, a więc od rana do nocy b edziemy oglądać różnej maści
                                                    komisje.. Wygra Rokita - majstrowanie przez "niewybitne osobistośc" może tylko
                                                    popsuć, znowu będziemy naprawiać... O Giertychu i Lepperze nawet nie chce
                                                    wspominać, przedsmak awanturnictwa i ciemnogrodu juz mamy..Reszta partii i
                                                    partyjek w tym UW jest stanowczo za słaba by występować bez koalicjantów, a z
                                                    tym wiadomo, nie najlepiej wychodzą.. A więc, tak cZy inaczej, roz... ;(

ps..nie wspomniałam o lewicy, ale czy ktoś widział prawdziwą socjaldemokrację?!
                                                  • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 02.12.04, 23:18
                                                    Pewnie tez bysmy sie poklocili nie wiadomo o co hwhehehehe, takie geny jak
                                                    napisal wiceminister zdrowia, temu to na pewno na mozg padlo. Tak oczywiste
                                                    rzeczy sa prawdziwym donosem:-)
                                                  • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 02.12.04, 23:51
                                                    he he.. mówiłam, partia piwna na początek, wejdziemy z jakąś w układ, której
                                                    elektorat zaufał i koalicją do przodu, potem się zobaczy. Toja bedzie od
                                                    pilnowania by się nie pokłócić ;-)))
                                                    ps..ja mogę być kasjerem, bo jestem biedna ;]]]
                                                  • zenta1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 03.12.04, 00:30
                                                    ...po pierwsze - ja też nie jestem bogaty. Niech Was nie zmyli kominek -
                                                    składałem na to dwa lata.
                                                    ...po drugie - jest taka partia i nazywa się UNIA WOLNO SCI. Karierowicze i
                                                    koniunkturaliści zwiali z Unii aż się kurzyło. Kiedy kurz opadł, zobaczyłem, że
                                                    zostali sami porządni ( w miarę) ludzie. Porządni ludzie... no, to jest trochę
                                                    umowna sprawa. Zostali tacy, co wiedizeli, że ten okręcik idzie na dno ale
                                                    jakieś poczucie przyzwoitości kazało na tym wraku zostać.
                                                    ... po trzecie - partia piwna już była, liderzy znaleźli sie w sejmie i partia
                                                    przestała istnieć
                                                  • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 03.12.04, 10:01
                                                    Eeee, z partia piwną to przecie zabawa ;-)
                                                    Car, kominek i wiele rzeczy, które były oznaką posiadania, obecnie
                                                    spowszedniało, co nie znaczy, ze jest w powszechnym uzywaniu, może to również z
                                                    przyczyn działalności właśnie partii, co to na początku drogi do wolności i
                                                    dobrobytu popełniły błędy, które trudniej naprawić niż usprawiedliwić.
                                                    Oczywiście można mówić o braku doświadczenia w samodzielnym sprawowaniu rządów
                                                    po 50 letnim uzależnieniu od ZSRR, to można nadrobić bo czsu troche upłynęło,
                                                    15 lat, ale czy można mówić o odpracowaniu stanu posiadania sprzed 15 lat??
                                                    A zpustego, wiadomo, i Salomon nie naleje, więc lepiej nie będzie, chociaż
                                                    wielu obiecuje, znowu, gruszki na wierzbie. Prawdopodobnie, jak zawsze z
                                                    resztą, będziemy zmuszeni do wyboru "mniejszego zła"...

• naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 03.12.04, 20:58
                                                    Myślę, że 'manewry' Frasyniuka nie świadczą o jego sympatiach, lecz o
                                                    dalekowzroczności politycznej, obecne partie prawicowe, nie dają gwarancji
                                                    przetrwania. Trudno ludzi przekonac do czegoś co jest utopią, ale jeszcze
                                                    trudniej uwierzyć w gruszki na wierzbie.
                                                  • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 03.12.04, 21:43
                                                    Nie dziwię się, ze wszystkich starych wyjadaczy ostali się najbardziej
                                                    przekonywujacy i jak Car pisał, ludzie, którzy pozostali wierni przekonaniom, a
                                                    przede wszystkim bez złodziejskiej przeszłości. Frasyniuk musi przekonac
                                                    elektorat, jak widać wielu robi to źle, zobaczymy?
                                                    Na razie obserwuję.
                                                  • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 04.12.04, 14:36
                                                    Na pierwszego dałabym Filara, a Wy?
                                                    Nowomowa na szczeblu elity politycznej poraża, predzio, mały pałac, duzy
                                                    pałac... jak w przedszkolu, no cóż chłopcy się bawią, raz w indian, raz w
                                                    policjantów i gangsterów, czasem w doktorów i magistrów.. ja się tam nie
                                                    dziwię ;]]]
                                                  • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 06.12.04, 00:47
                                                    a właśnie niedawno byłem na kameralnym spotkaniu z Filarem. Wspomniałem mu o
                                                    internautach grudziądzkich :-))). Wspomniałem tez, że wielu ludzi nie rozumie
                                                    tego bratania się Frasyniuka z Trybuną. On głęboko zastanowił się, zmarszczył
                                                    brew i powiedział, że UW wraz z szefem wcale nie ma takiego zamiaru by skręcać
                                                    w lewo. Z tego co wiem, to region toruński chce oderwać się od Bydgoszczy i
                                                    ppłączyć z regionem włocławskim. Wydaje mi się, że Pan Profesor poważnie mysli
                                                    o starcie w wyborach parlamentarnych. Gdyby wystartował z listy UW połączonego
                                                    regionu toruńsko-włocławskiego - miałby duże szanse na dostanie się do
                                                    parlamentu. Czego Mu życzę.
                                                  • chetor Re: Gazeta Wyborcza, he? 06.12.04, 08:41
                                                    Gdybyś był u nas wcześniej, to jasne byłoby dla Ciebie, że my murem za Filarem.
                                                    Głosowaliśmy na niego w wyborach do Europarlamentu oraz namawialiśmy innych, tak
                                                    zupełnie bezinteresownie ;-)
                                                  • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 06.12.04, 14:16
                                                    ...jestem z Wami od niedawna ale szybko zrozumiałem, że "nadajemy" na podobnych
                                                    falach. I ja na Niego głosowałem. Jesteśmy dość specyficzna grupą - nie
                                                    uprawiamy demagogii, nie łapiemy się na lep populizmu, staramy się samodzielnie
                                                    mysleć - raczej propaństwowo niźli "proklasowo". I jeszcze jedno - nie węszymy
                                                    wszędzie teorii spiskowych...
                                                  • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 06.12.04, 17:15
                                                    Hehe, to prawda, z ta spiskowa teorai :-) ale i mile, ze car tak nas pozytywnie
                                                    rozszyfrowal. Filar Filarem, ale musi poprawic dykcje, no mus, co by Go wiecej
                                                    osob rozumialo, Na razie jeden z niewielu, ktory ewentualnie. Pozdrowienia. I
                                                    szkoda, ze znowu gdzies sie dziela , czy my ciagle musimy sie dzilelic i laczyc
                                                    w jakies dziwologi/ patrz UL :-(/
                                                  • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 06.12.04, 22:06
                                                    Toz przecie jasne jak slonce, ze na naszym forum, oj te chlopaki cos za
                                                    dokladne sie robia na stare lata!:-) Ale niedzileny wywiad z Belka ciekawy, co?
                                                    zupelnie inny jezyk moim zdaniem, tylko ten "czarujacy Kulczyk" zepsul mi
                                                    klimat wywiadu!
                                                  • carrissimus1 Re: Gazeta Wyborcza, he? 07.12.04, 18:20
                                                    ...obecny premier raczej mi odpowiada. jasne, że nie z moich marzeń ale jednak
                                                    o wiele lepszy niż ten ostatni. Miller, wydawałoby się, będzie dobrym szefem
                                                    rządu. Ludzie, którymi sie otoczył, dość szybko rozwiali moje złudzenia. Juz
                                                    nie chce sie przypominać tych Nikolskich, Łapińskich, Nejmanów, Jakubowskie,
                                                    Kaniwewskich itd itd itd

Dzis odbyłem podróż sentymentalną do Rypina. Dawno temu jeździłem tam często.
                                                    Pozostały bolesne wspomnienia... wizyta na cmentarzu, spacer po smętnych
                                                    rypińskich uliczkach. Zadziwiająa ilość sklepików z tzw "zachodnią odzieżą"
                                                    (lumpeksy) oraz sklepów ze sprzętem AGD. Poszedłem nawet do parku (z tyłu jest
                                                    stadion), z bliska obejrzałem muszlę koncertowa, pomnik "upamiętniający 1000 -
                                                    lecie narodu polskiego" z 1965 ufundowany przez społeczeństwo powiatu
                                                    rypińskiego. Podróż sentymentalna, żal serce ściskał - szkoda tamtych czasów -
                                                    pięknej i durnej młodości....
                                                    ps Dlaczego Rypin nie ma własnego forum ?
                                                  • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 07.12.04, 21:00
                                                    Rypin pamiętam z opowiadań mojej rodzicielki, niestey nigdy tam nie byłam,
                                                    nawet przejazdem. Może kiedyś będzie okazja pozwiedzać bliższe i dalsze strony
                                                    rodzinne.
                                                    Car, ciekawa z Ciebie osoba ;-) Może dołączysz do nas na nasze
                                                    spotkanie "wiklinowe"?? ;-)
                                                    Pozdrawiam serdecznie, WAS! ;D
      • chetor Re: Gazeta Wyborcza, he? 15.02.05, 11:11
        Coraz więcej ludzi czuje niepewność związaną z GW, czytać - nie czytać. Znam
        kilkunastu, którzy przestali ją kupować. To chyba nie brak AM ale pogoń za
        pieniądzem czyli staczanie się do poziomu innych. Smutne to.
        • naata Re: Gazeta Wyborcza, he? 15.02.05, 13:55
          Nie potępiałabym jednak Gw, za to latanie za sensacja i groszem, wszyscy tak
          robią, więc jak znaleźć się w takiej konkurencji??? Nie jest też lepiej w TiVi,
          czasem nie można zrozumiec o co w tym wszystkim chodzi.Jakos się to jeszcze
          kręci, ciekawe jak długo?
    • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 05.03.05, 13:02
      Widze i czytam, ze GW na calego promuje nowa Partie De` No i Michnik sie
      zdenerwowal i poprzez glos swojego radcy zaryczal na temat wycieciek na wschod
      w pewnym czasie, ale slaby to ryk cos? A wczorajszy wystep przed Agora
      mlodziezy "W" widzieli? Cos musi byc w tym Urbanie i Michniku, ze tworza tu
      pare. Niewiarygodne!
    • toja50 Re: Gazeta Wyborcza, he? 14.03.05, 11:36
      Przeczytajcie Duzy Format dzisiejszy, reportaz o lekarzu leczacym beznadziejne
      przypadki raka mozgu, ktorych wyleczyc sie nie da. Dawanie nieuzasadnionej
      nadziei za pieniadze, tak wstretne, ze nie moge spokojnie o tym pisac.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka